7

Oby więcej takich wypowiedzi ze strony polityków PiS ;)


0

Joe Biden nie przekonał krajów OPEC do zwiększenia wydobycia ropy naftowej. W ocenie członków organizacji podaż ropy na rynkach światowych jest wystarczająca do zapewnienia stabilnych cen surowca - źródło Wall Street Journal

3

Ciekawy transfer, jeśli dojdzie do skutku.


2

To od jutra Lech może skupić się na przygotowaniach do Ekstraklapy, żeby w przyszłym sezonie powalczyć o LM ;)

0

@against_modern_football Szkoła Kariusa :D

0

@BorzyKrzys Może jest z wykształcenia mechanikiem :D

0

Ale bramkarz ładny tunelik...

4

Bach, bach, bach, Karabach ;)

3

@arasz1819 Bez szans póki co. Lech nie potrafi dwóch podań wymienić.

0

Ten bramkarza nadaje się do staniu na bramce, ale w jakimś klubie nocnym.

0

@maniak33333 Spada bodaj do eliminacji LE

0

Podanie pomocnika Lecha na skrzydło, gdzie nikogo nie było jest najlepszym podsumowaniem gry tej drużyny w tym meczu.

1

@priest9999 Ogólnie Madley wygląda jakby wrócił wczoraj z wakacji. Ewidentnych fauli nie gwiżdże i to po obu stronach, spalone też loteria.

1

@Sulimo Opłacili jeszcze bramkarza ;) Może są satelickim Realu ;)

1

Najlepszy komentarza do gry Lecha - ojejej :D

1

@Gomess Nie mam bramkarza kur... ;)

0

@ChampionLW Kibic Legii :D

0

Gol na konto bramkarza Lecha.

1

Czyli inflacja powyżej 20% rok do roku?


0

Genialny pomysł, wtedy nie będziemy mieć gazu na własne życzenie ;)


3

@FC1899Barca Zwykły ekoszariat - byle wciskać technologię, której nikt nie chce a na którą wydało się kupę kasy ;)

7

Dobrze, że to był pstrąg a nie rekin ;)


2

Srogie grzyby.


2

A to odkryto jakieś nowe złoża ropy, które mają być eksploatowane albo OPEC zwiększył wydobycie? Bo jeśli nie to dalej uprawiamy demagogię i mało wyrafinowaną propagandę.


0

Sterling najpewniej w Chelsea. Zawodnik porozumiał się z The Blues i zostanie najlepiej opłacanym piłkarzem zespołu, do dogadania pozostaje jedynie kwestia odstępnego z Man City.

1

Ropa poniżej 100 USD za baryłkę, ale na radykalne obniżki cen paliw nie ma co liczyć, ponieważ złoty drastycznie się osłabia.

0

@Suzu Też jest gazem cieplarnianym de facto ;)

1

@don'T.R.I.P.e Nie no błagam, w ciągu 6 miesięcy będzie tam głównie gruz, stary i totalnie zdemolowany przemysł. Te umowy czego mają niby dotyczyć? Ukraina nie ma nic Zachodowi do zaproponowania. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zainwestuje w kraj, w który może potencjalnie polecieć rakieta. Zresztą tematu funduszu odbudowy oficjalnie nie ma, nie było i nie będzie.

0

@Azi Odetnie, bo nie ma żadnego interesu w finansowaniu wieloletniej wojny, której skutki za moment zaczną odczuwać obywatele tych państw. Poza tym zawarcie pokoju daje relatywny spokój na jakieś 15 - 20 lat.

0

Czyli zamiast CO2 będziemy emitować inny gaz cieplarniany - parę wodną. ;) Niemniej wodór i atom to podstawa energetyki przyszłości


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?