1

@Hosh Tak, wymażmy ją jeszcze z atlasów geograficznych ;) W zasadzie niemal każdy produkt, który używamy jest produkowany z surowców pochodzenia rosyjskiego.

0

@Striker Przecież była cała saga artykułów odnośnie do jego przyszłości i nie było zainteresowania zawodnikiem ze strony innych klubów.

1

@Ferran Powinna decydować forma sportowa. Gość nie miał wyboru, albo by przedłużył kontrakt, albo nie miałby gdzie grać. Rozumiem, że od jutra kluby NHL powinny przestać działać, bo mają u siebie hokeistów z Rosji.

34

Żałosne zachowanie selekcjonera, że nie powoła go do kadry, bo ten gra w rosyjskim klubie.


6

@Janiama Sytuacja Zalewskiego była bardzo dobra i te dwie Świderskiego. Natomiast tak patrząc na mecz, to Belgia miałaby z 10 albo i więcej ;)

0

@El dominatore Strzelyłby, bo ma mu kto podać, a u nas sam musi sobie zagrać ;)

3

Cytat z czatu na Hejt Parku: "Styl gry reprezentacji Polski można rozważać jedynie w kontekście defekacji" xd

2

@Vebrol Wyjdziemy Glikiem i Bednarkiem w obronie. Takiego zestawienia defensywy jak dziś to raczej długo nie zobaczymy.

5

@maroon Mają bardzo dobrego selekcjonera i sztab.

0

@elplacek44 Zieliński zagrał dziś tragiczny mecz.

9

@Comentateiro LN jest traktowana przez selekcjonerów jako pole testowe z innymi drużynami. Szczerze? Lepsza LN niż te mecze z ogórkami. Zapewne gdyby nie LN dziś gralibyśmy z jakąś Litwą albo inną Estonią.

0

@GeneralXavi Nie no bez żartów ;) Nie możemy mieć mentalności jak jakieś San Marino, gdzie sukcesem będzie oddanie celnego strzału na bramkę.

4

@GeneralXavi Szczerze zagraliśmy na podobnym poziomie jak z Holandią. Może masz takie wrażenie, bo Belgia potraktowała mecz z nami jak sparing ;)

4

@Comentateiro I tak Lewandowski był jednym z lepszych zawodników na boisku ;)

5

@tomek8756 Potwierdzam ;)

0

Niemcy 5-2 ostatecznie :)

0

@Zawsze_Wierny 3 w całym meczu to sporo? Belgia grała dziś bardzo słabo.

0

@Worny Przegoni RVP już w następnym sezonie.

1

@Zawsze_Wierny Ja tego progresu za bardzo nie widzę ;)

0

Mecz ogólnie słaby, momentami dość nudny. Belgia zagrała ekonomicznie, może na 30% swoich możliwości. Natomiast nasza reprezentacja przez większość meczu była kompletnie bezjajeczna w ofensywie. W całym meczu mieliśmy maks 3 dobre sytuacje.

0

Walia rzut karny przeciwko Holendrom.

3

Węgry 4-0 xddddddd

3

Jesteśmy totalnie bezjajeczni na tle rywala, któremu dzisiaj niespecjalnie chce się grać w piłkę.

0

@barcelonaLM Jak nie przegramy z Holandią i Walią ;)

1

@Przemek2323 Umówmy się, Belgia gra dzisiaj bardzo słabo.

0

Fajne kursy na Polskę: wygrana gospodarzy 70, remis 6,50 ;)

0

Włosi gol, honorowy

1

Grosik to takie turbo po regeneracji w niezbyt dobrym warsztacie ;)

0

Dobrze, że Anglia nie gra dziś na Wembley, bo kibice osobiście by zlinczowali selekcjonera.

1

Węgry 3-0 leją Angoli xddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?