tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hosh Tak, wymażmy ją jeszcze z atlasów geograficznych ;) W zasadzie niemal każdy produkt, który używamy jest produkowany z surowców pochodzenia rosyjskiego.
0
@Striker Przecież była cała saga artykułów odnośnie do jego przyszłości i nie było zainteresowania zawodnikiem ze strony innych klubów.
1
@Ferran Powinna decydować forma sportowa. Gość nie miał wyboru, albo by przedłużył kontrakt, albo nie miałby gdzie grać. Rozumiem, że od jutra kluby NHL powinny przestać działać, bo mają u siebie hokeistów z Rosji.
34
Żałosne zachowanie selekcjonera, że nie powoła go do kadry, bo ten gra w rosyjskim klubie.
6
@Janiama Sytuacja Zalewskiego była bardzo dobra i te dwie Świderskiego. Natomiast tak patrząc na mecz, to Belgia miałaby z 10 albo i więcej ;)
0
@El dominatore Strzelyłby, bo ma mu kto podać, a u nas sam musi sobie zagrać ;)
3
Cytat z czatu na Hejt Parku: "Styl gry reprezentacji Polski można rozważać jedynie w kontekście defekacji" xd
2
@Vebrol Wyjdziemy Glikiem i Bednarkiem w obronie. Takiego zestawienia defensywy jak dziś to raczej długo nie zobaczymy.
5
@maroon Mają bardzo dobrego selekcjonera i sztab.
0
@elplacek44 Zieliński zagrał dziś tragiczny mecz.
9
@Comentateiro LN jest traktowana przez selekcjonerów jako pole testowe z innymi drużynami. Szczerze? Lepsza LN niż te mecze z ogórkami. Zapewne gdyby nie LN dziś gralibyśmy z jakąś Litwą albo inną Estonią.
0
@GeneralXavi Nie no bez żartów ;) Nie możemy mieć mentalności jak jakieś San Marino, gdzie sukcesem będzie oddanie celnego strzału na bramkę.
4
@GeneralXavi Szczerze zagraliśmy na podobnym poziomie jak z Holandią. Może masz takie wrażenie, bo Belgia potraktowała mecz z nami jak sparing ;)
4
@Comentateiro I tak Lewandowski był jednym z lepszych zawodników na boisku ;)
5
@tomek8756 Potwierdzam ;)
0
Niemcy 5-2 ostatecznie :)
0
@Zawsze_Wierny 3 w całym meczu to sporo? Belgia grała dziś bardzo słabo.
0
@Worny Przegoni RVP już w następnym sezonie.
1
@Zawsze_Wierny Ja tego progresu za bardzo nie widzę ;)
0
Mecz ogólnie słaby, momentami dość nudny. Belgia zagrała ekonomicznie, może na 30% swoich możliwości. Natomiast nasza reprezentacja przez większość meczu była kompletnie bezjajeczna w ofensywie. W całym meczu mieliśmy maks 3 dobre sytuacje.
0
Walia rzut karny przeciwko Holendrom.
3
Węgry 4-0 xddddddd
3
Jesteśmy totalnie bezjajeczni na tle rywala, któremu dzisiaj niespecjalnie chce się grać w piłkę.
0
@barcelonaLM Jak nie przegramy z Holandią i Walią ;)
1
@Przemek2323 Umówmy się, Belgia gra dzisiaj bardzo słabo.
0
Fajne kursy na Polskę: wygrana gospodarzy 70, remis 6,50 ;)
0
Włosi gol, honorowy
1
Grosik to takie turbo po regeneracji w niezbyt dobrym warsztacie ;)
0
Dobrze, że Anglia nie gra dziś na Wembley, bo kibice osobiście by zlinczowali selekcjonera.
1
Węgry 3-0 leją Angoli xddd