tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Utwardzanie twardego elektoratu ;)
0
Będzie jeszcze drożej niestety...
3
Szybki gong na początek ;)
1
@Ali3231 Dobry obrońca, ale ta kwota jest wzięta z sufitu. Nie wiem czy jakiś klub poza City/ PSG będzie w stanie tyle zapłacić.
1
@POLAK12345 Z tym kompletnym dołkiem to bym nie przesadzał, bo mieliśmy realne szanse nawet na tryplet.
2
@Toretto W City ma pozycję gracza w FM - zleca transfer zawodnika a szejk kupuje ;)
0
@Gomess W City płacą więcej i Pep wciąż nie wygrał Ligi Mistrzów ;)
1
@Mads Burżuj. U mnie była zupa z buraków.
36
No cóż ;)
0
@Przemek2323 Jak widać Putin nie ma nawet dostatecznych środków militarnych żeby zająć całą Ukrainę. ;) Ukraina i tak dostała ogromną pomoc od krajów zachodu i nie ma na co narzekać.
6
@AdamaTraore Morawiecki to niech lepiej powie prawdę o sobie ;)
5
Nikt normalny tego nie poprze. Projekt nie ma szans uzyskać 2/3 głosów ustawowej liczby posłów w Sejmie i Senacie.
1
Ciekawy sondaż. Byłoby zabawnie jakby Francuzi nałożyli embargo na drugą kadencję Macrona. Tak wiadomo, że nie będzie to ani korzystne dla Polski, ani Europy.
0
@tomek8756 Właśnie tym czynnikiem będzie inflacja i postępująca drożyna. Jak ludzie poczują, że żyje się im gorzej niż za PO to odwrócą się od PiS.
2
KE potrąciła 30 mln euro kary za Turów z funduszu rozwoju regionalnego oraz programu wiedza, rozwój i edukacja.
0
@ProMILs Przecież Polska zaakceptowała unijny fundusz odbudowy i w tym wspólnym długu i tak jesteśmy. Poza tym jak nie UE to zostaje nam tylko nie kierunek zachodni a wschód. ;)
3
@Bykunn Zaliczka Polsce już przepadła więc w większości teraz wydawalibyśmy naszą kasę a UE by potem zwróciła z funduszu. Także teoretycznie UE nic nie ryzykuje, ale słusznie nie dała zielonego światła dla KPO.
7
Żałosna jest ta partia.
4
@Joe_Pesci Embargo na ropę i gaz wywaliłoby inflację do poziomu sufitu. Cena baryłki na giełdzie z pewnością przekroczyłaby 150 dolców. Na szczęście politycy UE mają w sobie wizję realizmu i na tym podejmują decyzje.
2
Zbigniew Ziobro zagroził, że jeśli prezydencki projekt ustawy o SN zostanie przyjęty to Solidarna Polska wyjdzie z koalicji.
0
@Joe_Pesci Przecież dziś dokonują wyboru ;)
0
Orban najpewniej wygra wybory także Węgry czekają kolejne lata izolacji w UE.
1
@fart Tak, ale żeby nie było powoływania zawodników, którzy nie przepracowali okresu przygotowawczego albo ostatni mecz rozegrali we wrześniu.
5
Ważne żeby zawodnicy, których Michniewicz powoła na Mundial grali w klubach i byli kondycyjnie gotowi do gry. Żeby nie było potem, że ktoś pojechał jako turysta albo by robić atmosferę w drużynie...
0
@Katalonbar Wtedy Michniewicz powinien wracać na własny koszt.
0
@Worny Wuefista zza granicy i średni trener z Polski. Tak to widzę ;)
0
@patry295 W piłce klubowej, reprezentacja to jednak coś zgoła innego ;)
1
@Bykunn Jeśli Michniewicz zremisowałby z Arabią Saudyjską albo przegrał to polecam mu więcej nie wracać do kraju.
0
@P33ck Słowacja jest lepszą drużyną niż Arabia.
0
@P33ck Rozumiem Iran, ale Arabia jest naprawdę bardzo słabą drużyną.