5

@Piotr,1985 Przecież ta gala to festiwal popularności. Wcale mnie nie zdziwi, jak ZP dostanie w tym roku Mbappe albo Salah. ;)

0

@PatrykBarca Ja nie cieszę się z awansu, bo mam dość jechania na wielką imprezę tylko po to, żeby na końcu wszystko przegrać. Jako kibic mam tego dość od 2002 roku (z małym, miłym wyjątkiem w 2016 r.).

11

Zaraz walka o awans na Mundial przestanie być problemem, ponieważ w 2026 roku będzie jechało 48 drużyn ;)

1

@PatrychoO Zależy na kogo trafimy w grupie. Niewiele poprawisz, bo w piłce reprezentacyjnej nie ma na to czasu.

3

@MessiTheBesst Sensowna analiza ;) Pamiętajmy, że 1 mecz dostaliśmy w gratisie przez wywalenie Rosji z baraży.

0

@Emhyr Czyli normalka ;)

2

@Azacca Co gorsza nie mamy kim go zastąpić w reprezentacji. Nie chodzi tylko o umiejętności piłkarskie.

0

@FC1899Barca * Error. File could not be download. Please contact with us ;)

14

Serio ja nie potrafię się cieszyć z samego awansu na imprezę i słuchania, że najważniejszy był awans. Pojedziemy na kolejny turniej, wpierniczy nam każdy i znowu będzie to samo gadanie, jak po każdej wielkiej imprezie. Tymi awansami, żeby na końcu przerżnąć to ja rzygam po prostu.

0

@Azacca Będą 3 mecze i tyle ;)

0

@clyde Udało się, bo sam mecz do wyniku 2-0 był słabiutki.

3

@IronSanHybrid Po stylu gry też widać, że trener z Polski :D

0

@Firestone Nie no to błagam, to już gruba przesada.

0

@IronSanHybrid Pytanie ile w tym farta ;) Niemniej za wybieganie meczu i walkę szacunek naszym się należy.

0

@messicocacola Realistycznym a nie sceptycznym jak już.

9

Czyli można grać totalny paździerz i awansować na Mundial ;)

1

Zagramy 3 mecze w Katarze - mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz pożegnalny (niekoniecznie w takiej kolejności).

5

Michal Doleżal nie będzie już trenerem reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Polski Związek Narciarski zdecydował się nie przedłużać umowy z czeskim szkoleniowcem. Kadrę opuszczają też jego asystenci. - oficjalka PZN

10

Dobre :D


8

Giorgio Chiellini kończy reprezentacyjną karierę.

1

Doleżal najpewniej od przyszłego sezonu będzie asystentem Horngachera w reprezentacji Niemiec - informację potwierdzają niemieckie gazety ;)

2

Pokaże możliwość nie oznacza, że odejdzie. To są te detale ;)


4

Stanowski jest strasznie żałosny. Mazurek niestety pod tym względem zaczyna mu dorównywać.


0

@Kgorecki2500 Front nie weryfikuje niczego, bo człowiek nie jest w stanie zrobić czegoś, co jest wbrew jego subiektywnej naturze. Ludzie działają w sposób bardzo schematyczny. Jak ktoś boi się wysokości to nie wejdzie na dach wieżowca nawet jeśli mogłoby to uratować mu życie. Osoba, która nie będzie psychicznie w stanie unieść ciężaru pociągnięcia za spust i tak tego nie zrobi.

0

@Kgorecki2500 Ale do czego ta wiedza, której i tak w realnym świecie się nie wykorzysta? Strzelanie w prawdziwym świecie to nie to samo co w Call of Duty. Bardzo trudno jest mentalnie zastrzelić zwierzę, nie mówiąc już o człowieku. Umiem posługiwać się bronią palną, ale nie umiałbym strzelić do człowieka nawet w przypadku wojny.

0

@Kgorecki2500 Czyli armia niezawodowa - ludzie totalnie z przypadku niemający pojęcia o wojskowości, niemający mentalności żołnierza. I tak nic im ta umiejętność nie da. Zwykły człowiek miałby ogromny problem strzelić do drugiej osoby ;)

0

@Bykunn W Rosji nigdy nie było demokracji i długo jeszcze nie będzie. Tamtejszy naród nawet nie wie co to jest. Po Putinie ktoś inny przejmie władzę. Wizja ewentualnego bankructwa Rosji byłaby akurat korzystna dla Chin, bo można by ją zwyczajnie zwasalizować. ;)

5

@Kgorecki2500 I bardzo mądrze, armia niezawodowa to wywalanie kasy w błoto.

0

@Sulimo Ja nie mówię tylko o ropie i gazie, tylko metalach takich jak np. pallad czy platyna. Ich się nie da zastąpić a są bardzo ważne dla przemysłu. A UE będzie mogła brać ropę i gaz spoza Rosji jeśli pojawią inne możliwości dostaw, co w przypadku gazu nie jest możliwe w ciągu paru lat, a w przypadku ropy utrudnione (szejkowie zapowiedzieli, że nie zrobią prezentu i nie zwiększą wydobycia).

0

@MesQueUnClub96 Na ten moment nie będzie wojny Chiny vs. NATO, ale w perspektywie dekady Chiny będą w stanie zniszczyć Europę gospodarczo a Rosja ma kluczowe zasoby dla wielu gospodarek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?