tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@FCB24 Ale ma zawodników na poziomie Luksemburga.
0
1 mecz wygramy na pewno - ten z Arabią Saudyjską.
3
Akurat ten żart Patrykowi się udał :D
https://x.com/Patryk_1234567/status/1509804645346164742
10
Ten gość jest serio nawiedzony...
6
Zbiorowa histeria połączona z szaleństwem. Za parę tygodni wajcha odchyli się w drugą stronę.
1
Polski Związek Narciarski informuje, że Thomas Thurnbichler nie jest trenerem Kadry Narodowej w skokach narciarskich. PZN potwierdza, że aktualnie są prowadzone jedynie rozmowy z austriackim szkoleniowcem
1
@Kaziol47 Tak, dokładnie ;)
1
@WarioWep Dlaczego śmiesznie? Legendą Realu jest były wychowanek Atletico.
0
@PatrychoO Akurat ja bym Pique nie brał. Raz, że zawodnik to wiekowy. Dwa, że miewa pewne problemy z utrzymaniem równej formy.
0
Czyli działanie polityczne nastawione na to, że jak KE zaskarży te przepisy do TSUE z wnioskiem o zabezpieczenie to będzie można walić z narracją o prorosyjskiej UE.
3
@marcin62 Aż tak daleko to bym nie szedł ;)
1
@Mroziu Mecz Polska - Francja mógłby z powodzeniem zastąpić anestezjologa na sali operacyjnej ;)
14
@DonMatteo901 Borek od jakiegoś czasu jest mega żałosny. Ten filmik o Sousie to było przebicie dna.
1
@Sau_Ron Brazylia, bo dawno z nimi nie graliśmy ;)
6
@Kusco15 No nie jest właśnie takie samo. Bycie czyimś sługą oznacza stosunek zależności w tym znaczeniu, że to my jesteśmy zależni od Ukrainy. Natomiast służenie komuś pomocą zakłada równorzędność stron.
5
@pax Fortunny czy niefortunny nie ma znaczenia. Niemniej zwrot dość groteskowy, zwłaszcza jak wygłasza go osoba z MSZ.
12
@Kusco15 Nie no akurat sformułowanie "jesteśmy sługami" a "służymy pomocą" różnią się ;)
1
@GeneralXavi Szkoda, że w Legii nie dali mu dokonać rzeczy historycznej, czyli zdobycia mistrzostwa w jednym sezonie i spadku w następnym ;)
3
@bartas97 Na co? Przecież poprowadzi kadrę na Mundialu a jak nie wyjdziemy z grupy to wyleci. Sprawa jasna.
7
Skocznia narciarska w Ironwood ma wreszcie przejść modernizację. Na remont amerykańskiego obiektu pojawiły się fundusze. Skocznia niszczała od połowy lat dziewięćdziesiątych.
0
@michal26 Dzięki czemu dorównamy Rosji. Brak kasy oznacza konieczność cięcia wydatków publicznych w tym np. na wojsko. ;)
1
Zgadza się, choć odbędzie się to kosztem biedniejszej części społeczeństwa ;)
0
@IronSanHybrid To nie takie proste. Polski węgiel będzie znacznie droższy i z jakiegoś dziwnego powodu na składach pojawiał się surowiec z RPA i nawet z Kolumbii a polskiego nie było ;)
1
@KrystianR Ja mam olej opałowy więc znam ten ból :) Jak rząd wprowadzi embargo to ekogroszek będzie po 3 tys. za tonę, bo będzie trzeba go skądś sprowadzić.
2
Dlaczego w ogóle to ogłasza, skoro ich zastąpienie nie jest możliwe. Węgiel z Rosji biorą gospodarstwa domowe, szczególnie te mniej zamożne. Po embargu będą płacić więcej za ogrzewanie w zimie. Ropy w ogóle nie da się zastąpić, bo nie ma skąd jej brać a OPEC nie zgodził się na zwiększenie wydobycia. Sprawa gazu jest bardziej skomplikowana, pytanie czy Norwegia zwiększy wydobycie, jak gazociąg zostanie otwarty.
https://x.com/Patryk_1234567/status/1509073781674983425
1
@Worny Już dostaliśmy wpiernicz od Kolumbii na poprzednim Mundialu ;)
2
@PatrychoO Mógłby Messi zdobyć to MŚ wreszcie. Jedyne trofeum, którego mu brakuje. Gdyby nie ten cholerny Higuain wtedy...
1
@Ronmes Nie wiem, nie pijam piwa ;)
0
@Image Grecja ze słabszymi zawodnikami zdobyła ME, Dania nie mając silniejszej kadry awansowała do półfinału ME, Islandia 1/4 Euro, Walia 1/2 Euro. Dalej wymieniać? Ja nie oczekuje Bóg wie czego, ale wyjście z grupy powinno być w naszym zasięgu.
2
@Vintee Nie no pewnie, mając takich piłkarzy jak Zieliński, Glik czy Lewandowski przerżnijmy 3 mecze xddd