tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gall Jeśli UE całkowicie zakazałaby importu rosyjskiej ropy to jej cena, według szacunków, wyniosłaby od 120 do nawet 150 dolarów za baryłkę. W Polsce benzyna kosztowałaby od 8 do nawet 10 zł za litr.
12
@Kapitan hawk Jedynym problemem kościoła katolickiego jest sam kościół katolicki ;)
10
@Kamilos84 Podsumujmy, niszczenie sądownictwa; uzależnienie wszystkich organów od politycznego widzimisie; nierespektowanie praw mniejszości. Chyba jest za co tę Polskę grillować.
5
Węgry nie poprą unijnego pakietu sankcji na ropę i gaz. Stanowisko Węgier w tej sprawie nie ulegnie zmianie, ponieważ kraj nie zamierza przerzucać kosztów wojny na rodzimych obywateli. Oficjalne stanowisko przedstawił tamtejszy MSZ. - wreszcie ktoś mądrze myślący
3
@Commandement Człowiek wielu sprzeczności. Jak wspierał segregację sanitarną to był dobry, teraz jak nie krytykuje Rosji to jest zły.
0
@P33ck Mam nadzieję, że Trump ogra tego bufona.
1
@P33ck Trump to sam się zezłomował. Ze skutecznością na poziomie 86% trudno nawet wygrać z 40 zawodnikiem rankingu.
0
A potem zdziwko czemu PiS wygrywa wybory, skoro alternatywa dla PiS jest jeszcze głupsza.
0
@P33ck W meczu Trumpa tak, w meczu Higginsa bym się wstrzymał.
0
@mekston Wykorzystuje błędy Szkota i łatwe pudła. W tym meczu spokojnie to Higgins mógł prowadzić 10-6.
1
@mekston Chyba nie zostanie, a przy najmniej nie w tej sesji... To co zrobił Higgins to kryminał. Zamiast walić z całej siły to powinien wturlać czarną na frejma.
15
Takiej szczerości to się nie spodziewałem :D
0
@tomek8756 To jest polityka - czego tutaj oczekiwać :D Ja mam to generalnie gdzieś czy zużyje litr paliwa więcej czy mniej. Powiem więcej mam ogrzewanie olejowe, więc karmię Putina ;)
2
Zgadzam się, że bezsensowny, choć i tak w praktyce na wielu autostradach ze względu na ruch jedzie się często poniżej 120 km/h (np. A8 czy A2).
4
W tym tempie 15% przekroczymy już w czerwcu.
10
Spokojnie to tylko Pawłowicz.
https://x.com/Patryk_1234567/status/1519661206512050182
3
Do czasu jak przyjdzie rachunek za ogrzewanie ;)
1
@P33ck Mam nadzieję, że Higgins ogra O' Sullivana ;)
0
Niemieckie gazety dotarły do raportu Bundesbanku, z którego wynika, że nałożenie embarga na rosyjski gaz i ropę kosztowałoby same Niemcy aż 5% PKB.
0
Brawo Selby. 3 partie nie dostał nic do wbijania, a w 4 setka. Wielka klasa.
3
@P33ck Czyli z O' Sullivanem ;)
0
Przecież to jest oczywiste i za rosyjską ropę będziemy płacić jeszcze drożej, bo dojdzie kolejny pośrednik.
2
@P33ck Najciekawsze pary 1 rundy to oczywiście mecze: Trump vs. Vafaei; O' Sullivan vs. Gilbert; Wilson vs. Ding i Murphy vs. Maguire.
3
Cały eksport rosyjskiego węgla, którego od połowy sierpnia nie kupi Europa, zostanie wysłany do Turcji. A stamtąd, jako już nierosyjski, trafi tam, gdzie przedtem — wynika z informacji, która wyciekła z moskiewskiego Uniwersytetu Łomonosowa — podaje TASS.
1
Niezłe jaja, piłkarze pobili trenera na meczu - trener przeciwników wbiegł na murawę i przerwał akcję ;)
https://sport.interia.pl/pilka-nozna/news-skandal-w-hiszpanii-trener-wszedl-na-murawe-w-90-minucie-i-w,nId,5957923
12
No fakt :D
0
@kuz Do dziś w USA część osób wierzy, że słynna katastrofa lotu TWA 800 była wywołana trafieniem samolotu przez rakietę.
8
Teraz na poważnie, raport Maciera ma niewiele wspólnego z rzeczywistością. Raport komisji Millera jasno wskazuje co było przyczyną katastrofy
9
@paweldunajecfcb Oczywiście, że nie było żadnego zamachu. Kaczyński zrobił ze Smoleńska polityczny cyrk.
2
Ale TVP to mogłoby się zdecydować czy Tusk realizuje politykę Niemiec w Polsce, czy tuszował zbrodnię rosyjską i był człowiekiem Putina. W rolę podwójnego agenta trudno uwierzyć ;)