0

@Sau_Ron Jakby Real był Barceloną to całkiem możliwe ;)

0

Klopp staje się specjalistą od przegrywania finałów europejskich pucharów.

0

Jest to smutne, ale niestety Real jest skuteczny w przeciwieństwie do Liverpoolu.

0

@macio_944 Dobrą, tamten strzał Salaha prawą nogą to raczej przypadek. Sytuacja Mane była bardzo dobra.

0

@macio_944 Liverpool miał raptem jedną dobrą sytuację. To co opisujesz to jest skuteczność.

0

I co z tego, że Real gra piach, skoro prowadzi i to Liverpool ma teraz problem.

1

Pierwszy strzał i piłka w siatce.

0

@Barca_bwo * Na rzut rożny ;)

0

Diaz do bazy. Fatalny mecz zawodnika Live.

0

@macio_944 Który? :D Ten z 2005 czy 2007? :D

0

Przecież piłka trafiła do zawodnika, który w momencie wykonania podania był na spalonym. Nie bardzo rozumiem co kontrowersyjnego w tej sytuacji poza tym czy piłkę zagrał zawodnik Realu.

2

Liverpool miał miażdżącą przewagę, ale poza jedną akcją niewiele z niej wynikało.

0

@noface Wejdź na TVP Sport

3

I co z tego, że Real oficjalnie nie oddał żadnego strzału na bramkę Liverpoolu. Wystarczy, że wyjdzie im jedno długie podanie i Liverpool może mieć problem.

2

Swoją drogą to Liverpool i City niebywale odjechały reszcie stawki. 92 pkt drużyny Kloppa okaże się za mało do mistrzostwa - kosmiczny poziom.

0

Liverpool też gol - Salah. Egipcjanin zapewne królem strzelców.

1

City 3 gole w 4 minuty xdd

0

Guardiola staje się specem od przegrywania ważnych meczy.

5

Raczej zmniejsza chęci do podejmowania pracy zarobkowej, wspiera nieróbstwo, nakręca inflację i ogólnie szkodzi gospodarce.


0

@anxted Do marinary też nie bardzo xd

0

@Jestjakjest Alonso to też nie byłby zły zakup - oczywiście za rozsądne pieniądze.

0

@Khajio Generalnie to nie ma czegoś takiego jak pizza włoska, bo praktycznie w każdym regionie robi się ją inaczej ;)

1

@PatrychoO Na polskich portalach typu Pudelek tak pisali xd

3

@tomek8756 W Neapolu z pewnością zatłukliby cię na miejscu ;)

1

@PatrychoO To się już dawno zamieniło w cyrk :) Ja zapamiętam z tego tzw. incydent kałowy - ta nazwa rozwala system.

1

@hayek Eintracht gra w piłkę w przeciwieństwie do rywali, którzy prezentują styl rodem z hokeja na lodzie - piłka rolingiem na skrzydło albo podanie przez dwie linie ;)

1

Strasznie bezjajeczni ci Rangersi - laga do przodu albo gra do skrzydeł i wrzutka.

2

@Ferran Chyba jego jedyne dobre zagranie w tym meczu XD

1

Takie trochę farfoclowe te bramki ;)

1

@MesQueUnClub96 Sędziuje w szkockim stylu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?