tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sau_Ron Jakby Real był Barceloną to całkiem możliwe ;)
0
Klopp staje się specjalistą od przegrywania finałów europejskich pucharów.
0
Jest to smutne, ale niestety Real jest skuteczny w przeciwieństwie do Liverpoolu.
0
@macio_944 Dobrą, tamten strzał Salaha prawą nogą to raczej przypadek. Sytuacja Mane była bardzo dobra.
0
@macio_944 Liverpool miał raptem jedną dobrą sytuację. To co opisujesz to jest skuteczność.
0
I co z tego, że Real gra piach, skoro prowadzi i to Liverpool ma teraz problem.
1
Pierwszy strzał i piłka w siatce.
0
@Barca_bwo * Na rzut rożny ;)
0
Diaz do bazy. Fatalny mecz zawodnika Live.
0
@macio_944 Który? :D Ten z 2005 czy 2007? :D
0
Przecież piłka trafiła do zawodnika, który w momencie wykonania podania był na spalonym. Nie bardzo rozumiem co kontrowersyjnego w tej sytuacji poza tym czy piłkę zagrał zawodnik Realu.
2
Liverpool miał miażdżącą przewagę, ale poza jedną akcją niewiele z niej wynikało.
0
@noface Wejdź na TVP Sport
3
I co z tego, że Real oficjalnie nie oddał żadnego strzału na bramkę Liverpoolu. Wystarczy, że wyjdzie im jedno długie podanie i Liverpool może mieć problem.
2
Swoją drogą to Liverpool i City niebywale odjechały reszcie stawki. 92 pkt drużyny Kloppa okaże się za mało do mistrzostwa - kosmiczny poziom.
0
Liverpool też gol - Salah. Egipcjanin zapewne królem strzelców.
1
City 3 gole w 4 minuty xdd
0
Guardiola staje się specem od przegrywania ważnych meczy.
5
Raczej zmniejsza chęci do podejmowania pracy zarobkowej, wspiera nieróbstwo, nakręca inflację i ogólnie szkodzi gospodarce.
0
@anxted Do marinary też nie bardzo xd
0
@Jestjakjest Alonso to też nie byłby zły zakup - oczywiście za rozsądne pieniądze.
0
@Khajio Generalnie to nie ma czegoś takiego jak pizza włoska, bo praktycznie w każdym regionie robi się ją inaczej ;)
1
@PatrychoO Na polskich portalach typu Pudelek tak pisali xd
3
@tomek8756 W Neapolu z pewnością zatłukliby cię na miejscu ;)
1
@PatrychoO To się już dawno zamieniło w cyrk :) Ja zapamiętam z tego tzw. incydent kałowy - ta nazwa rozwala system.
1
@hayek Eintracht gra w piłkę w przeciwieństwie do rywali, którzy prezentują styl rodem z hokeja na lodzie - piłka rolingiem na skrzydło albo podanie przez dwie linie ;)
1
Strasznie bezjajeczni ci Rangersi - laga do przodu albo gra do skrzydeł i wrzutka.
2
@Ferran Chyba jego jedyne dobre zagranie w tym meczu XD
1
Takie trochę farfoclowe te bramki ;)
1
@MesQueUnClub96 Sędziuje w szkockim stylu ;)