0

@Azi Zeleński nie będzie miał wyboru, jeśli tylko będzie szansa na rozejm. Po prostu Zachód odetnie mu kroplówkę i tyle.

0

@don'T.R.I.P.e Aplikacja Ukrainy do UE to ostatni miły gest państw starej UE wobec tego kraju. Jeśli nie zmieni się geopolityka to Ukrainy w UE nie ujrzą nawet nasze wnuki. Co do prognozy to ciężko powiedzieć jaki będzie los Ukrainy. Jeśli nastąpi zawarcie pokoju i jej rozbiór to ma szansę przetrwać jako państwo, które samodzielnie będzie się odbudowywać (żaden podatnik za Zachodzi nie zgodzi się płacić ani centa na fundusz odbudowy).

0

@hayek Gdyby nie całościowa pomoc krajów UE i USA to dzisiaj Ukrainy już de facto już by nie było. W zasadzie to Zachód finansuje tę wojnę.

1

@Chaoss Nie ma znaczenia, bo rosyjska ropa i tak trafi do UE tylko pod inną banderolą. Podaż surowca jest ograniczona ;)

2

47 proc. Niemców uważa, że ​​Ukraina powinna być gotowa do ustępstw i zrzeczenia się części terytorium w negocjacjach z Rosją. 70% uważa, że tereny zajęte przez Rosjan są nie do odzyskania. Sondaż szerzej omawia Rzeczpospolita - czyli Niemcy to realnie myślący naród.

1

@NaFazieHitman Jak rządzą oszołomy, dla których ważny jest PR a nie realna polityka to niestety tak będzie.

1

@NaFazieHitman Typ nie dostanie ani centa. Żaden kraj Zachodu nie będzie inwestował w państwo takie jak Ukraina. Rosja fizycznie nie zbankrutowała ;)

3

Analiza z tyłka wzięta, a argumenty na jej poparcie po prostu absurdalne. Rosja zaczyna też eksportować ropę choćby do bardziej egzotycznych krajów. Oczywiście nie zastąpi to żadnej mierze rynku unijnego, ale... na świecie nie zmieni się podaż ropy (na zwiększenie wydobycia nie m.in. zgodziła się Arabia Saudyjska), co oznacza, że ostatecznie do UE i tak trafi ropa z Rosji z tym, że opakowana inną banderolą.
https://x.com/JakubCz1978/status/1544696135461265408

15

Doskonale, oby więcej się otworzyło ;)


12

Gierek by się nie powstydził normalnie. Serio PiS jest mentalnie w PRL...


1

Richarlison oficjalnie w Spurs. Koguty zapłacą za Brazylijczyka 50 mln funtów.

1

Poważne państwo nigdy by nie dokonało upartyjnienia sądownictwa. Postawy pt. "Polaczki się obrażają" jest w tym wypadku po prostu śmieszna. Jak się nie podoba taka UE to można z niej zawsze wystąpić, żaden problem ;)



20

Żałosna reżimówka, jeszcze gubi się w propagandzie.


0

@arcziFCB Ale nie dla Europy. W momencie, gdy to zrobi Baltic Pipe popłynie w większości powietrze, bo gaz od Norwegów będą brać absolutnie wszyscy - oczywiście po wyższych cenach ;)
Btw. Na dzień dzisiejszy też nie wiadomo czy cokolwiek popłynie do Polski z Norwegii ;)

2

Co za różnica, skoro gdy Putin zakręci kurek z gazem to nie będzie mieć go również Polska ;)


0

@FabregasOnlyInMyHeart Akurat pokój na tych warunkach byłby bardzo rozsądnym rozwiązaniem dla wszystkich.

0

@szkutnik91 W tej sytuacji należy olać temat, raz wiekowy zawodnik, dwa robi się potwornie drogi i lepiej szukać kogoś bardziej perspektywicznego.

1

@martin3131 Do Zachodu, bo to on finansuje tę wojnę. Wschód Ukraina już straciła, czym dłużej wojna tym bardziej prawdopodobne, że straci pozostałą część kraju.

7

Czyżby romantyzm dobiegał końca, akurat wymuszenie pokoju byłoby korzystne dla wszystkich stron.


18

@tomek8756 Prawda jest taka, że o wyborze na selekcjonera kadry narodowej powinny decydować również względy moralne, z którymi Michniewicz jest wyraźnie na bakier. Niezależnie od tego czy rzeczywiście brał udział w ustawianiu meczów już sama kontrowersja co do jego udziału w tym wystarczy, aby nie brać go pod uwagę na stanowisko trenera kadry.

11

@barcelonaLM Oczywiście, że zagra. Serio dla mnie to jest jakiś totalny absurd, że nie będziemy powoływać piłkarza tylko z powodu gry w lidze rosyjskiej.

5

Agent Grzegorza Krychowiaka przekazał rosyjskim mediom sportowym, że piłkarz pozostanie zawodnikiem Krasnodaru.

0

@Kamilos84 W sparingu why not, ale w meczach o stawkę jestem na nie ;)

1

@Lionel_Messi10 Myślałem, że zeszyt wydatków ;)

1

Ciekawi mnie kto tego typa opłaca, bo od paru miesięcy równo wali demagogią.


1

Holandia będzie nadal kupować rosyjską ropę. Po wejściu w życie embarga zakupy będą dokonywane za pośrednictwem Indii ;)

7

@doc Pewnie tym, że Bayern wydoi nas ostro na tym transferze ;)

9

Genialnie oddaje rzeczywistość , poza tym pomagają nie tylko Chiny, ale i cały Bliski Wschód ;)


3

Kalvin Phillips piłkarzem Man City. Obywatele zapłacą za pomocnika 50 mln funtów. Oficjalne potwierdzenie transferu powinno pojawić się ciągu najbliższych godzin.

0

@michal26 Upał aż się przykleja do człowieka i nie ma czym oddychać ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?