tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Man Utd xddddd
0
Ciekawe czy Bayern zepnie się i zasadzi na dzień dobry dwucyfrówkę ;)
0
Bayern już 4-0... Sroga manita się szykuje. Eintracht nie ma w tym meczu defensywy.
0
Coś czuję, że Bayern spuści Eintrachtowi srogi łomot.
1
Martinelli xddddd
0
@kynio302 Typek z Red Bulla ;)
1
Frankfurt póki co w meczu zupełnie nie istnieje. Na tle Bayernu wyglądają jak beniaminek.
5
Nawet czysto marketingowo Bundesliga nie ma nic do zaoferowania - w letnim okienku odeszło dwóch najlepszych zawodników tej ligi, czyli Lewy i Haaland.
1
@Firestone Tak z 15 czy 20 lat temu były jakieś emocje - w pozostałych klubach ligi też grali dobrzy zawodnicy. Teraz reszta walczy o miejsca 2-6 a o mistrzostwo bije się tylko Bayern.
16
Bayern po prostu wciąga tę ligę bez spinania pośladów. Reszta drużyn nie daje rady utrzymać swoich najlepszych zawodników, których wykupuje klub z Monachium. Z tego względu właśnie Bundesliga jest mało atrakcyjna.
0
@Kgorecki2500 Natomiast to, że Ukraińcy spróbują przeprowadzić jakąś kontrofensywę wcale nie znaczy, że uda im się zrobić to skutecznie. Do tego potrzeba ogromnych nakładów finansowych, większej liczby żołnierzy i gigantycznej ilości sprzętu, którego Ukraina nie ma i nie dostanie. A prawda jest bardziej złożona.
0
@michal26 To źle typujesz. Żeby Ukraina odzyskała tereny zajęte przez Rosjan musiałaby mieć co najmniej 3 razy więcej wojsk do przeprowadzenia kontrofensywy + gigantyczne dostawy sprzętu z Zachodu i jeszcze większy transfer gotówki, co jest nierealne. Żaden kraj UE ani USA nie zainwestują więcej w tę wojnę niż obecnie.
0
@KmN Viaplay
0
@Kgorecki2500 Chyba nie do końca obiektywne, bo ich źródłem jest na ogół strona ukraińska.
0
@Encore U mnie power six czyli Haaland, Kane, Salah, TAA, Cancelo i Mendy. Salah na C. Zaczynanie bez Salaha to ryzyko, zwłaszcza że Liverpool dobrze wyglądał w meczu z City a grają z beniaminkiem Fulham.
1
@Kgorecki2500 Na dzień dobry wyjazd ze zwycięzcą LE - może być trudno ;)
0
Bayern też zaczyna inaugurację ligi. W ataku Gnabry i Mane ;)
1
@P33ck Niby tak, ale w tym sezonie Orły nie mają już do dyspozycji jednego ze swoich top pomocników ubiegłego sezonu - C. Gallaghera.
0
@Kgorecki2500 Kryształowy Pałac to przeciętniacy.
1
@SteuerFreiMoney Wcale nie jest wykluczone, że Wisłę w ekstraklasie zobaczymy dopiero za parę sezonów.
0
@MesQueUnClub96 Akurat pocisków artyleryjskich nigdy dość. Poza tym im więcej jakiekolwiek sprzętu ma Rosja, tym gorzej dla Ukrainy, która już teraz przegrywa tę wojnę.
0
Coraz bliżej do porozumienia na linii Korea Północna - Rosja. W zamian za surowce energetyczne i dostawy zboża Kim Dzong Un wesprze Putina w wojnie na Ukrainie dostarczając sprzęt, wykwalifikowanych robotników i 100 tys. zawodowych żołnierzy źródło Daily Mail.
7
Brawo Biedronka!
0
@Kurkmen Najlepsza dla Afryki, bo nie będą głodem przymierać. Ukraina tam wysyłała najwięcej zboża.
2
Zgadza się i wiadome od dawna ;)
0
Mecz Lechii to straszna parodia, można tam zobaczyć elementy hokeja na lodzie i rugby okraszone piłką podwórkową.
1
Pogoń na tle Brondby wygląda jak drużyna amatorska.
0
Lech Poznań 1-0, Skóraś z dystansu.
4
@mateusz1989VeB Będziemy transferowymi złodziejami ;)
0
Prezydent Włoch Sergio Mattarella ogłosił w czwartek swą decyzję o rozwiązaniu parlamentu i podpisał dekret w tej sprawie. To rezultat dymisji rządu Mario Draghiego z powodu rozpadu koalicji. Włochy czekają przyspieszone wybory na jesieni.