0

@Qba2312 Wystarczy zapewnić sobie wpisanie do kontraktu klauzulę odejścia ;)

2

Brak węgla i gazu na zimę to będzie wyłączna wina rządu, który postanowił być prymusem sankcji wobec Rosji i nie zabezpieczył wcześniej alternatywnych źródeł dostaw.


1

@Kidd Nas interesuje kurs ropy BRENT, poza tym złotówka się osłabia. Jakaś obniżka pewnie będzie, ale zapewne dość symboliczna.

1

Ale typ brednie wypisuje...


3

Sąd Najwyższy USA w czwartek zniósł restrykcje stanu Nowy Jork ograniczające prawo do noszenia broni poza domem, uznając je za niezgodne z konstytucją. Wyrok rozszerza dotychczasowe rozumienie prawa do posiadania broni palnej w całym kraju. SN uznał, że dodatkowa przesłanka uzyskania pozwolenia na broń (okoliczność szczególnej potrzeby) narzucona przez stan Nowy Jork narusza 2 poprawkę do Konstytucji USA.

4

Sandra Bullock postanowiła zawiesić karierę aktorską z powodu wypalenia zawodowego.

0

Morawiecki chyba za długo grał w Forge of Empires.


6

To jest po prostu komedia xd


1

@Messibestplayerintheworld Przecież nie od dziś wiadomo, że piłkarze grają przede wszystkim dla pieniędzy.

4

@Azacca Nie wiedziałem, że Rybus pracuje dla Putina, myślałem, że ma kontrakt z klubem piłkarskim.

0

@lucca87 Cena na stacjach zazwyczaj reaguje w kilkudniowym opóźnieniem ;) Ropa była nawet po 123 USD za baryłkę, teraz 113 USD. Zaś sam dolar podrożał o 20 groszy. Jak cena ropy się nie zmieni to paliwo staniej o kilkanaście groszy.

4

@QAnon Nigdy, chyba że koncerny opracują szczepionkę, która będzie chronić na lata, a nie do lata. Btw. czwartą dawkę przyjmą już tylko hardkorowcy ;)

0

Jeśli Chiny będą kupować tanią, rosyjską ropę to ich gospodarka stanie się jeszcze bardziej konkurencyjna jeśli chodzi o produkcję. Oczywiście stracą na tym USA i Europa.
https://wydarzenia.interia.pl/zagranica/news-rosja-najwiekszym-dostawca-ropy-naftowej-do-chin-zaproponowa,nId,6104465

1

@Bobo25 Nie no zmiana selekcjonera przed Mundialem nie wchodzi w grę. Nastąpi zapewne po Mundialu ;)

1

@Janas11224 Też nie nawidzę Obajtka i tych wszystkich Dyzmów z PiS. Akurat cena paliwa w Polsce to nie problem marży, ale cen surowca i słabości złotego ;)

1

@Sulimo To nie jest kwestia narodowości. Wszyscy zawodnicy z klubów angielskich są bardzo drodzy. Liga jest bogata i tyle. Akurat tych 100 baniek za Grealisha to bym aż tak się nie czepiał, bo jak na Anglika gość technicznie wygląda naprawdę bardzo dobrze i miał rewelacyjne sezony.

0

@barcelonaLM Propagandowa gadka.

3

@MesQueUnClub96 To jest dopiero mega żart. Gość nie jest warty więcej jak 50 mln ;)

4

Fakt mówimy, że Raphinha drogi, ale West Ham chce za Rice'a 100 mln funtów xddd

1

@kkbarca Problem w tym, że wyciąganie zawodników z klubów Premier League wiąże się z ogromnymi wydatkami. Tam za byle przeciętniaka żąda się 50 mln funtów.

0

@FCB24 To są tzw. mieszane uczucia. Z jednej strony solidna marka - 9 klasy światowej, z drugiej strony spora suma i wiek piłkarza.

0

@Patryczek1426 Chyba nie bardzo trafione, bo napad na bank jest przestępstwem, a gra w klubie piłkarskim z Rosji nie ;)

0

3 oferta Barcy za Lewandowskiego będzie opiewać na 50 mln euro (40 mln płatne od razu + 10 mln w bonusach) - źródło hiszpański Sport.

2

@DaPidejpi Nic nie myślę, natomiast negatywne ocenianie kogoś przez pryzmat tego, że gra w rosyjskim klubie jest po prosty żenujące.

6

@kkbarca Tyle tylko, że nie widzę w Raphinhi zawodnika wartego 75 mln euro.

0

@Image Zapewne pozostanie bez klubu.

0

@aleksandrowielki Raz, że Zachód nie ma zbyt wiele sprzętu do przekazania. Dwa, nie pozwoli Putinowi na dogadanie się z Chinami, bo za 10 lat będzie III wojna światowa. Trzy, Europejczycy są zmęczeni wojną i tematem Ukrainy.

0

@sendesara Z perspektywy naszych napastników i tak byłby najlepszy ;)

0

@Sulimo Tubą propagandową Kremla, nie jest już Polakiem, boże człowieku nie przeginaj.

1

@Sau_Ron Ciężko powiedzieć, na przykładzie Rybusa widać, że romantyzm zwycięża ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?