0

@BorzyKrzys Może formuła się wyczerpała lub Mancini nie potrafi zastąpić starych gwiazd nowymi zawodnikami.

1

Belgia dzisiaj w trybie eko, grająca na 30% swoich możliwości

1

@ViscaelBarca2007 Przy dzisiejszych cenach transferowych 70 mln euro to wcale nie jest wygórowana cena. Przeciętniacy z klubów Premier League kosztują często drożej.

0

W praktyce nie ma żadnego embarga, bo i tak trzeba będzie robić blendy, bo już ropa dobija do 125 USD za baryłkę, a niewykluczone, że latem dobije do 140 USD. Wtedy cena na stacjach nie będzie 8 zł tylko 10 zł i to z obniżonym opodatkowaniem. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości żeby rezygnować z ropy z Rosji.


0

Nasza reprezentacja w klasyce - wynik dużo lepszy niż gra.

8

Typ ostre grzyby bierze.


5

@Kozinho. Taka retoryka - byle nie z Rosji a Putin się śmieje, bo ropa płynie do Indii, węgiel jedzie do Turcji. Spokojnie za 3 miesiące ludzie zrozumieją, że nakładanie sankcji bez zapewnienia okresów przejściowych było głupotą. Szczęśliwie zapłaci za to PiS.

5

Hahahaha xd


0

Michniewicz i tak lepszy od Smudy, bo jedną bramkę strzeliliśmy ;)

2

Trzeba dzwonić do Ziobry, bo ostry gwałt Polaków na ziemi belgijskiej.

0

Ostry gwałt się szykuje.

0

@MrPGG Czyli gramy jak reprezentacja Polski ;)

0

@Geble Nie no błagam. Już w pierwszych minutach mogło być 1-0 dla Belgii

0

@Barca1922 Norma, wujaball ;)

0

@Gitarkafcb Standard ;)

4

Spokojnie na Argentynę i Meksyk wyjdziemy Góralskim żeby "przyostrzył" :)

1

Powinniśmy się cieszyć, że na Mundialu zagra Glik - gość trzyma jeszcze naszą obronę jako całość. Bez niego to byłaby tragifarsa.

8

Ktoś w ogóle miał jakieś złudzenia, przecież jesteśmy słabieńcy jako reprezentacja.

0

@Guess Późny Perez tak - wczesny Perez absolutnie nie ;)

0

Ogólnie Liverpool poza przewagą w posiadaniu piłki nie zagrał na jakimś kosmicznym poziomie. Oglądaliśmy może 60% potencjału drużyny Kloppa.

0

@Chaoss Fakt, że bardzo pomogli rywale, bo to co City zrobiło w 1/2 to jest kryminał ;)

2

Niesamowita konwersja finałów CL na zwycięstwa.


0

Real trochę jak Chelsea w 2012 ;)

1

Choć zabrzmi to trywialnie, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą.

0

Klopp jest przegrywem, jeśli chodzi o finały rozgrywek europejskich pucharów.

3

Courtois wygra ten puchar dla Realu

0

Piękny strzał Keity - podsumowanie dzisiejszej gry Live

0

W Liverpoolu lewa strona (Robertson) dziś zupełnie nie funkcjonuje.

2

@cules100pro Absolutnie nie, do momentu czerwonej kartki dla Lehmanna to Arsenal prowadził grę.

2

@Oskar00 Póki co MVP meczu bez dwóch zdań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?