tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BorzyKrzys Może formuła się wyczerpała lub Mancini nie potrafi zastąpić starych gwiazd nowymi zawodnikami.
1
Belgia dzisiaj w trybie eko, grająca na 30% swoich możliwości
1
@ViscaelBarca2007 Przy dzisiejszych cenach transferowych 70 mln euro to wcale nie jest wygórowana cena. Przeciętniacy z klubów Premier League kosztują często drożej.
0
W praktyce nie ma żadnego embarga, bo i tak trzeba będzie robić blendy, bo już ropa dobija do 125 USD za baryłkę, a niewykluczone, że latem dobije do 140 USD. Wtedy cena na stacjach nie będzie 8 zł tylko 10 zł i to z obniżonym opodatkowaniem. Na dzień dzisiejszy nie ma możliwości żeby rezygnować z ropy z Rosji.
0
Nasza reprezentacja w klasyce - wynik dużo lepszy niż gra.
8
Typ ostre grzyby bierze.
5
@Kozinho. Taka retoryka - byle nie z Rosji a Putin się śmieje, bo ropa płynie do Indii, węgiel jedzie do Turcji. Spokojnie za 3 miesiące ludzie zrozumieją, że nakładanie sankcji bez zapewnienia okresów przejściowych było głupotą. Szczęśliwie zapłaci za to PiS.
5
Hahahaha xd
0
Michniewicz i tak lepszy od Smudy, bo jedną bramkę strzeliliśmy ;)
2
Trzeba dzwonić do Ziobry, bo ostry gwałt Polaków na ziemi belgijskiej.
0
Ostry gwałt się szykuje.
0
@MrPGG Czyli gramy jak reprezentacja Polski ;)
0
@Geble Nie no błagam. Już w pierwszych minutach mogło być 1-0 dla Belgii
0
@Barca1922 Norma, wujaball ;)
0
@Gitarkafcb Standard ;)
4
Spokojnie na Argentynę i Meksyk wyjdziemy Góralskim żeby "przyostrzył" :)
1
Powinniśmy się cieszyć, że na Mundialu zagra Glik - gość trzyma jeszcze naszą obronę jako całość. Bez niego to byłaby tragifarsa.
8
Ktoś w ogóle miał jakieś złudzenia, przecież jesteśmy słabieńcy jako reprezentacja.
0
@Guess Późny Perez tak - wczesny Perez absolutnie nie ;)
0
Ogólnie Liverpool poza przewagą w posiadaniu piłki nie zagrał na jakimś kosmicznym poziomie. Oglądaliśmy może 60% potencjału drużyny Kloppa.
0
@Chaoss Fakt, że bardzo pomogli rywale, bo to co City zrobiło w 1/2 to jest kryminał ;)
2
Niesamowita konwersja finałów CL na zwycięstwa.
0
Real trochę jak Chelsea w 2012 ;)
1
Choć zabrzmi to trywialnie, ale niewykorzystane sytuacje się mszczą.
0
Klopp jest przegrywem, jeśli chodzi o finały rozgrywek europejskich pucharów.
3
Courtois wygra ten puchar dla Realu
0
Piękny strzał Keity - podsumowanie dzisiejszej gry Live
0
W Liverpoolu lewa strona (Robertson) dziś zupełnie nie funkcjonuje.
2
@cules100pro Absolutnie nie, do momentu czerwonej kartki dla Lehmanna to Arsenal prowadził grę.
2
@Oskar00 Póki co MVP meczu bez dwóch zdań.