1

@FcPortoFan1999 Poza bramkami rzecz jasna :D

0

@Ascend Realnie rząd nic z tym nie zrobi, bo rakieta, która nas trafiła była wystrzelona z Ukrainy. Pozostają więc tylko rozwiązania dyplomatyczne i ciśnięcie Ukrainy, żeby wzięła to na klatę (czytaj "wyraziła ubolewanie nad zaistniałą sytuacją".

0

A przeciwko komu mielibyśmy ten artykuł stosować? Bo na pewno nie przeciwko Ukrainie.


2

@RoberDzik Korwin nie jest żadnym agentem tylko sobą. On musi szokować, bo jest świrem. Winy za wczorajsze zdarzenie nie ponosi ani Rosja, ani Ukraina, ponieważ było ono dziełem przypadku.

1

@Jakchcesz Ale Korwin zawsze taki był. Różnica taka, że ludzie dopiero teraz zobaczyli jego szaleństwo.

8

@RoberDzik A wiesz, że Reuters podał informację, że najpewniej to była ukraińska rakieta przeciwlotnicza ;)

0

@mcsarna To oczywiste, że Ukraina nie wystrzeliła rakiet, by celowo spadły na nasze terytorium. Niemniej, jeśli ostatecznie okaże się, że Reuters ma rację i była to ich rakieta Zeleński ma potężny problem wizerunkowy.

1

Jesteśmy krajem, gdzie wojna toczy się tuż za naszymi granicami. Więc nic dziwnego, że taka sytuacja jak wczoraj może się zdarzyć. Jest to straszny i bardzo tragiczny przypadek.

0

@draxidox A może to przypadek?

5

@barcelonaLM A co mają skomentować? Przecież de facto nie wiadomo czyja to rakieta.

3

Nie zapominajmy o wielkim Kevinie Princie Boatengu i Jeisonie Murillo, którzy też byli coś koło 6 miesięcy na zasadzie odpłatnego wypożyczenia ;)

0

@RoberDzik Który jasno przeczy twojej tezie, że wśród Demokratów jest gotowość na bezwarunkowe wsparcie dopóki są u władzy...

0

@MESSIah16 Tym bardziej, że obecny światowy kryzys i inflacja potrwają dłużej niż 2 lata.

0

@RoberDzik No właśnie nie ładnie. O liście 30 Demokratów napisało nawet skrajnie lewicowe OKO. Press
https://oko.press/nie-nasza-wojna-czy-izolacjonisci-w-usa-moga-pozbawic-ukraine-wsparcia/

1

@MESSIah16 Jeśli Republikanie pójdą po rozum do głowy i wystawią gubernatora Florydy Rona de Santisa jako kandydata na prezydenta to z Demokratów nie będzie co zbierać. Biden i Harris mają fatalne notowania a w partii nie ma żadnej charyzmatycznej osoby.

4

Serwis NBC oficjalnie potwierdza, że Republikanie będą mieli większość w Izbie Reprezentantów w Kongresie. Jak dotąd mają już zapewnione 221 mandatów (większość daje 2018).

0

@RoberDzik Jaki symetryzm? Przecież pod listem o ograniczenie wsparcia dla Ukrainy podpisało się 30 członków partii Demokratów. Do końca tego roku Ukraina ma pewne wsparcie. Im dłużej będzie trwała wojna tym szanse Ukrainy na wsparcie z USA maleją, niezależnie kto będzie tam rządził.

0

@barcelonaLM No to wtedy Republikanie mają 50 mandatów, i Demokraci 50. Nevadę i Alaskę biorą Republikanie, Demokraci zapewne Arizonę (choć tam zostało dużo głosów do zliczenia). A obecny, pewny wynik to 48 do 48. Przewaga Warnocka nie była duża i jest miesiąc kampanii. Jak Republikanie schowają Trumpa na miesiąc to mają szansę na mandat w Georgii.

3

@Kessie A w finale nie zagrał przez kontuzję.

0

@barcelonaLM Może być równie dobrze 51 dla Republikanów, jeśli wygrają dogrywkę ;) Jeśli w Georgii wygra Demokrata będzie status quo.

2

@RoberDzik Porównanie mocno nie na miejscu. I Polska nie odzyskałaby niepodległości, gdyby nie I wojna światowa - wycofanie się bolszewickiej Rosji pokojem brzeskim i klęska Prus. Nieprawda, że dopóki są Demokraci to Ukraina ma zapewnione wsparcie. W partii też są coraz mocniejsze głosy o konieczności ograniczenia wsparcia dla Ukrainy.

5

@RoberDzik W interesie USA nie jest wieczne wspieranie Ukrainy to po pierwsze. Po drugie, Ukraina nigdy nie odzyska całości terytorium, które po 24 lutego zagarnęła Rosja.

3

Będzie dogrywka w Georgii, ponieważ żaden z kandydatów do Senatu nie uzyskał powyżej 50% głosów. Jeśli II turę wygra kandydat Republikanów, wówczas przewagę w Senacie uzyskają Republikanie i będą mieli 51 miejsc.

0

Nevada dla Republikanów, więc prawdopodobnie 50 do 50


1

Czyli następny mecz linia obrony: Alba, Alonso, Pique, Balde.

0

@333tricampeones333 Wyglądało na dwugłowy, więc 2-3 tygodnie, jeśli to tylko naciągnięcie.

2

Liczne kontuzje nie są tylko problemem Barcy. Wiele klubów ma problemy z urazami, co wynika z krótkiego okresu przygotowawczego i grania co 3 dni przez Mundial w środku jesieni.

1

Co martwi po meczu oprócz kontuzji? Brak formy skrzydłowych. Dembele sinusoida. Fati, Ferran, Raphinha dalecy od dobrej dyspozycji.

3

@Kgorecki2500 Mecz ogólnie był dość chaotyczny ;)

5

Dobrze, że zaraz przerwa na Mundial, bo jeszcze kilka tygodni i z powodu kontuzji na środku obrony musieliby grać Alonso z Bellerinem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?