1

@MESSIah16 A mimo to defensywa City nie wygląda jakoś pancernie w tym sezonie.

0

Dobre podsumowanie :D


0

Remis w tym meczu może nam nie dać wyjścia z grupy przy ewentualnej porażce z Argentyną.

0

Fajny ten sędzia. Tam, gdzie nie ma faulu gwiżdże karnego, tam gdzie jest faul na kartkę nie gwiżdże.

0

Mentalnie Robert nie wytrzymał.

2

Dostaliśmy mega prezent od losu i go wywaliliśmy na śmietnik.

1

Nie no bez jaj, tu nie ma karnego.

1

Pocieszające jest to, że gorzej grać się już nie da.

0

@Image Zieliński jest dobry, ale nie w kadrze ;)

3

Póki co jesteśmy zbieraniną przypadkowych piłkarzy a nie drużyną.

0

My liczymy na tę jedną akcję - najlepiej po kornerze ;)

0

Póki co strasznie chaotyczny mecz.

1

I druga bramka na konto Mendyego

2

@marcin62 Póki nie został prawomocnie skazany to domniemanej korupcji ;)

0

@agaFCB Najbardziej wkurzające są te straty de Jonga, bo mogą kosztować utratę bramki.

4

@Rastafarnianin I masa strat. Kolejny mecz w kratkę tak naprawdę.

0

Ale błąd Mendyego ;)

1

Zmęczyli bułę :)

6

W tym meczu Holandia wygląda jak zbieranina przypadkowych zawodników.

0

@Barwindg To jest tylko van Gaal a nie jakiś poważny trener ;)

2

@Barca1992 Nie no Katar ograją na pewno, więc z Ekwadorem może im wystarczyć remis ;)

0

Nie ma wątpliwości, że w drugiej połowie to Senegal jest lepszym zespołem.

1

Holandia wciąż bez celnego strzału w meczu...

1

Frenkie gdzie łapy kładzie xd

1

@tomek8756 Typowa komunistka...

5

De Ligt biega dziś z workiem węgla na plecach.

0

@Uukasz_93 Niby gra napastnik - Janssen ;)

4

@macio_944 No może poza pomyleniem Davidsa z Seedorfem :D

0

Ogólnie taki trochę mecz chaosu ;)

0

de Jong xdddddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?