tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 A mimo to defensywa City nie wygląda jakoś pancernie w tym sezonie.
0
Dobre podsumowanie :D
0
Remis w tym meczu może nam nie dać wyjścia z grupy przy ewentualnej porażce z Argentyną.
0
Fajny ten sędzia. Tam, gdzie nie ma faulu gwiżdże karnego, tam gdzie jest faul na kartkę nie gwiżdże.
0
Mentalnie Robert nie wytrzymał.
2
Dostaliśmy mega prezent od losu i go wywaliliśmy na śmietnik.
1
Nie no bez jaj, tu nie ma karnego.
1
Pocieszające jest to, że gorzej grać się już nie da.
0
@Image Zieliński jest dobry, ale nie w kadrze ;)
3
Póki co jesteśmy zbieraniną przypadkowych piłkarzy a nie drużyną.
0
My liczymy na tę jedną akcję - najlepiej po kornerze ;)
0
Póki co strasznie chaotyczny mecz.
1
I druga bramka na konto Mendyego
2
@marcin62 Póki nie został prawomocnie skazany to domniemanej korupcji ;)
0
@agaFCB Najbardziej wkurzające są te straty de Jonga, bo mogą kosztować utratę bramki.
4
@Rastafarnianin I masa strat. Kolejny mecz w kratkę tak naprawdę.
0
Ale błąd Mendyego ;)
1
Zmęczyli bułę :)
6
W tym meczu Holandia wygląda jak zbieranina przypadkowych zawodników.
0
@Barwindg To jest tylko van Gaal a nie jakiś poważny trener ;)
2
@Barca1992 Nie no Katar ograją na pewno, więc z Ekwadorem może im wystarczyć remis ;)
0
Nie ma wątpliwości, że w drugiej połowie to Senegal jest lepszym zespołem.
1
Holandia wciąż bez celnego strzału w meczu...
1
Frenkie gdzie łapy kładzie xd
1
@tomek8756 Typowa komunistka...
5
De Ligt biega dziś z workiem węgla na plecach.
0
@Uukasz_93 Niby gra napastnik - Janssen ;)
4
@macio_944 No może poza pomyleniem Davidsa z Seedorfem :D
0
Ogólnie taki trochę mecz chaosu ;)
0
de Jong xdddddd