tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Dla drużyny mam zawsze wsparcie, dla tego pana nazywanego przez niektórych trenerem absolutnie nie ;)
1
My tu o piłce a tymczasem Ronnie O' Sullivan za burtą Scottish Open, przegrywając mecz z Garym Wilsonem 3-4.
0
Według Flashscore gramy o 16.
3
Mam nadzieję, że w 1/8 chociaż powalczymy, nawet jeśli wynik będzie niekorzystny i pokażemy, że nam zależy, bo tego dziś nie dało się po prostu oglądać.
5
@marcin62 Kasa misiu kasa ;)
1
@MESSIah16 Równie dobrze mogliśmy grać w 10 w meczu z Arabią, Arabia mogła być skuteczniejsza mieć 6 pkt i dziś grałaby z Meksykiem o pietruszkę a my jechalibyśmy do domu. Prawda jest taka, że awans mamy dzięki szczęściu a nie własnej grze.
0
@MESSIah16 Odwrócę pytanie, co my wielkiego zagraliśmy. Fart, że z Arabią sędzia nie wywalił Casha z boiska. Fart, że zawodnicy Arabii nie wytrzymali presji i byli nieskuteczni. Dziś po stracie 2 gola też liczyliśmy na fart, bo nawet nie mieliśmy jaj żeby spróbować zaatakować. Awansowaliśmy wyłącznie dzięki szczęściu, a Australia dzięki własnej grze (Ci, choć próbowali coś grać).
1
@Barca1992 Lewandowski i Bereszyński
4
@MESSIah16 Australia ma skład jeszcze słabszy od nas a pokazała, że można coś zagrać nawet jeśli nie jest poziom światowy. No właśnie na tym polega dowcip, że my nie gramy na miarę swojego potencjału.
2
@MESSIah16 Dzięki szczęściu a nie własnej grze. My dzisiaj zostaliśmy piłkarsko zgwałceni i wdeptani w murawę, a po stracie 2 gola nawet nie udawaliśmy, że nam zależy grać w piłkę.
9
Co do Kowala to gość lubi często odlecieć, ale dzisiaj ma absolutnie rację. Poza bramkarzem i może Glikiem nikt nie zasługiwał na ocenę wyższą niż 1.
1
@MESSIah16 Myślę, że dzisiaj Czesio mógłby konkurować pod względem jakości gry - mam na myśli mecz z Argentyną rzecz jasna.
0
@MESSIah16 Pominąłeś, że w 2006 roku mieliśmy Niemców i prawie udało się ugrać nam remis.
1
@Worny Zobaczymy, jak zagra Belgia, bo na razie to było rzyga bonito.
1
@klopx 1. Szczęście
2. Szczęsny
3. Szczęsny
0
@zeko0 Moglibyśmy konkurować z Koreą w 2002 roku (tam sędziowie pchali tę Koreę)
0
@Cochise My graliśmy taktyką 1-9-1 także nie ma się co czepiać Lewego. Sam nie ogra wszystkich.
1
@Comentateiro Po meczu z Francją może Wojtkowi sporo spaść. Niestety...
1
Ostatni Mundial, na którym były emocje związane z awansem ;) W 2026 roku będzie aż 48 drużyn i biorąc pod uwagę, że większość wolnych miejsc zapełni Afryka, Oceania i Azja o awans będzie dużo prościej.
1
@tomek8756 Jeśli serio tak powiedział to gość ma coś z głową...
23
@IronSanHybrid Brawo Stanowski, jakby Brzęczek tak zagrał to orałbyś go przez tydzień... Mega żałosny brak obiektywizmu.
11
@Janiama Jeśli myślimy o progresie kadry (w twoim przykładzie z firmą jej dalszego rozwoju) to szukamy kogoś innego.
8
Jest to sukces niewątpliwy. Szczęśliwie dla nas Meksyk okazał się słabszy niż zakładaliśmy.
2
@PerfecT0 Ja nie oczekuje joga bonito w wykonaniu naszej kadry, ale tego, że jak przegrywamy i jesteśmy o włos od wypadnięcia z turnieju to będziemy starali się walczyć o zdobycie jednego gola a nie będziemy stać na boisku...
9
@Cochise Zgadza się. Ale budowanie repry należy zacząć od czystek w PZPN i zrobienia coś z Ekstraklapą.
1
@galix22 Raczej fartowna a nie skuteczna. ;)
1
@Gitarkafcb Akurat co by nie mówić Glik na tym turnieju jest naszym najlepszym obrońcą.
1
@Goh A Varane to tyczka ;)
4
@John_Doe A czym miał robić zagrożenie, skoro z przodu był sam Lewandowski i 4 obrońców Argentyny.
4
@MesQueUnClub_87 Tylko trzeba stworzyć sobie te 2 sytuacje. W tym cały problem xd