0

Błąd Sosy, który źle blokował Neymara.

1

Neymar jedna akcja w meczu mu wyszła ;)

3

Anthony to chyba na dostawę z Glovo czekał.

0

Neymar słabiutki mecz.

0

@HarveySpecter Brazylia w sumie też ;)

0

@pt9 Słabiutko, zero zagrożenia.

1

Ale Modric to jest niesamowity gość. 37 lat a sprinty, jakby miał wciąż 27.

1

"Pedro nie mógł się złożyć" - wyobraziłem to sobie xd

0

Może Mila się przejęzyczył i miało być Makieta? :D

1

"Brazylijczyk z opuszczonymi getrami". Brzmi dwuznacznie xd

0

Póki co Anthony gra gorzej od Raphinhy.

0

@Krzysiek_FCB No chyba nie ;)

4

@mate92 Antyfootball to my graliśmy z Argentyną ;)

1

Brazylia dalej męczy bułę.

7

Onet. pl przedstawia kulisy meczu z Francją. Otóż według informatorów portalu z kadry za lepszą grą stali sami piłkarze, którzy olali przedmeczową taktykę Michniewicza polegającą na zaparkowaniu autobusu i grze na 0 - 0. Jeśli to byłaby prawda to Czesio out natychmiast.

4

@Deviler Oby, oby. Nie możemy grać takiego badziewia ;)

3

@Kondziubarca Podobno jest już po Michniewiczu, bo wczoraj był ostry bunt piłkarzy + Czesio eskalował konflikt. Potwierdza to kilka redakcji w tym "Przegląd Sportowy".

0

@VegetaPolska Najlepsze rozwiązanie ;)

0

@barcelonaLM Tak xd, przez pierwsze 45 min, bo potem, jak Francuzi dali nam piłkę to nie wiedzieliśmy co mamy grać ;)

0

Jak to jest, że niemal ta sama kadra za Sousy (nie zależnie od końcowego wyniku na Euro) była w stanie grać niemal jak równy z równym z Hiszpanią, czy Szwecją a niemal po roku broniła się w meczu z Arabią...

3

@MatiSkrzacior Ale wrażenia byłyby inne + nie musielibyśmy oglądać się na innych tylko mielibyśmy los we własnych rękach ;)

3

@Deviler I dobrze, bo w fazie grupowej nawet Australia grała lepiej od nas.

0

@Kamilos84 Jeszcze nie wiadomo. Jeśli chcemy robić progres a nie męczyć bułę to Czesio out.

3

Zgadzam się w 100%. Nikt rozsądny nie zakładał, że ten mecz moglibyśmy wygrać. Odpadliśmy naprawdę godnie.


0

@Przemek2323 Wynik wynikiem (nie gorszy niż z Argentyną), ale przy najmniej daliśmy sobie szanse w pierwszej połowie.

1

@Comentateiro Tzn. zgadzam się, że nie mieliśmy wypracowanych schematów w ofensywie. Druga połowa to pokazała.

1

@VegetaPolska Przecież od dawna wiadomo, że Lewy i Michniewicz się nie lubią ;)

3

@LS Kur... ile razy można tłumaczyć. Gdybyśmy tak jak dziś zagrali w fazie grupowej to ostatni mecz gralibyśmy o pierwsze miejsce w grupie a nie drżeli o awans licząc na fuks w meczu Meksyku z Arabią...

1

@Bobo25 Nie będzie pełnił roli selekcjonera, to byłaby jedna z mądrzejszych decyzji PZPN, nie licząc tej o zwolnieniu Brzęczka.

3

Niestety to co ten mecz pokazał, to brak schematów rozegrania ataku pozycyjnego. Francuzi oddali nam piłę w drugiej połowie a my niewiele potrafiliśmy z tego wykreować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?