tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Błąd Sosy, który źle blokował Neymara.
1
Neymar jedna akcja w meczu mu wyszła ;)
3
Anthony to chyba na dostawę z Glovo czekał.
0
Neymar słabiutki mecz.
0
@HarveySpecter Brazylia w sumie też ;)
0
@pt9 Słabiutko, zero zagrożenia.
1
Ale Modric to jest niesamowity gość. 37 lat a sprinty, jakby miał wciąż 27.
1
"Pedro nie mógł się złożyć" - wyobraziłem to sobie xd
0
Może Mila się przejęzyczył i miało być Makieta? :D
1
"Brazylijczyk z opuszczonymi getrami". Brzmi dwuznacznie xd
0
Póki co Anthony gra gorzej od Raphinhy.
0
@Krzysiek_FCB No chyba nie ;)
4
@mate92 Antyfootball to my graliśmy z Argentyną ;)
1
Brazylia dalej męczy bułę.
7
Onet. pl przedstawia kulisy meczu z Francją. Otóż według informatorów portalu z kadry za lepszą grą stali sami piłkarze, którzy olali przedmeczową taktykę Michniewicza polegającą na zaparkowaniu autobusu i grze na 0 - 0. Jeśli to byłaby prawda to Czesio out natychmiast.
4
@Deviler Oby, oby. Nie możemy grać takiego badziewia ;)
3
@Kondziubarca Podobno jest już po Michniewiczu, bo wczoraj był ostry bunt piłkarzy + Czesio eskalował konflikt. Potwierdza to kilka redakcji w tym "Przegląd Sportowy".
0
@VegetaPolska Najlepsze rozwiązanie ;)
0
@barcelonaLM Tak xd, przez pierwsze 45 min, bo potem, jak Francuzi dali nam piłkę to nie wiedzieliśmy co mamy grać ;)
0
Jak to jest, że niemal ta sama kadra za Sousy (nie zależnie od końcowego wyniku na Euro) była w stanie grać niemal jak równy z równym z Hiszpanią, czy Szwecją a niemal po roku broniła się w meczu z Arabią...
3
@MatiSkrzacior Ale wrażenia byłyby inne + nie musielibyśmy oglądać się na innych tylko mielibyśmy los we własnych rękach ;)
3
@Deviler I dobrze, bo w fazie grupowej nawet Australia grała lepiej od nas.
0
@Kamilos84 Jeszcze nie wiadomo. Jeśli chcemy robić progres a nie męczyć bułę to Czesio out.
3
Zgadzam się w 100%. Nikt rozsądny nie zakładał, że ten mecz moglibyśmy wygrać. Odpadliśmy naprawdę godnie.
0
@Przemek2323 Wynik wynikiem (nie gorszy niż z Argentyną), ale przy najmniej daliśmy sobie szanse w pierwszej połowie.
1
@Comentateiro Tzn. zgadzam się, że nie mieliśmy wypracowanych schematów w ofensywie. Druga połowa to pokazała.
1
@VegetaPolska Przecież od dawna wiadomo, że Lewy i Michniewicz się nie lubią ;)
3
@LS Kur... ile razy można tłumaczyć. Gdybyśmy tak jak dziś zagrali w fazie grupowej to ostatni mecz gralibyśmy o pierwsze miejsce w grupie a nie drżeli o awans licząc na fuks w meczu Meksyku z Arabią...
1
@Bobo25 Nie będzie pełnił roli selekcjonera, to byłaby jedna z mądrzejszych decyzji PZPN, nie licząc tej o zwolnieniu Brzęczka.
3
Niestety to co ten mecz pokazał, to brak schematów rozegrania ataku pozycyjnego. Francuzi oddali nam piłę w drugiej połowie a my niewiele potrafiliśmy z tego wykreować.