8

@RomanHoffer Bo każdy kto się nie interesuje polityką głosuje na "jedynkę" - taka psychologia.

1

@kuz Prawda ;) Natomiast to też smutne, że PKW nie zrobiła oddzielnej komisji dla referendum a ta pseudoizba SN ma gdzieś, jakie będą wybory.

13

Głos oddany, też bez referendum. W sumie kolejka spora była ;)

0

@kuz Przecież oto w tej debacie chodzi.

5

Polska za PiS jest tak biedna, że nawet premier musi żyć na utrzymaniu żony, bo przez 4 lata nie był w stanie dorobić się majątku.

1

Jakie to było pytanie? Bo nie załapałem xd

0

@DragonxNF W USA też tak jest ;)

0

Niezależnie od wszystkiego to Tuskowi należy się szacunek, że się odważył przyjść do TVP - przecież wiedział, że będą po nim jechać jak burej.

3

@IronSanHybrid W którym komitecie startujesz? Bo nie wiem na kogo oddać głos w niedzielę

0

@agaFCB Na PiS głosują głównie emeryci i ludzie bez wykształcenia.

2

@IronSanHybrid On ma moim zdaniem jakąś obsesję na punkcie Tuska, pewnie czuje, że Kaczenko go wyśle w kosmos po wyborach.

3

@PatrychoO Niewielki promil wyborców. Kiedyś było inaczej - debaty potrafiły zmienić los kandydatów.

1

To się ogląda, jak debaty w USA. Zero merytoryki tylko walenie w drugiego.

7

Najlepsze jest to, że prawie nikogo nie interesuje w Polsce poziom merytoryczny polityki, tylko to, kto komu mocniej przywali.

1

@IronSanHybrid Spokojnie KUL nam naprodukuje ilu trzeba i to niedrogich, bo nie będą mieć kompetencji ;)

2

@Bobo25 Były dziennikarz i prowadzący, ma doświadczenie.

1

@Ptasior Bo takie jest stanowisko partii xd

0

@Bobo25 Tusk nie przyszedł tutaj na debatę tylko po to, żeby niezdecydowani zobaczyli, jak wygląda partyjna TV ;)

6

Ważne, żeby w ogóle iść na te wybory i oddać głos na kogokolwiek innego niż PiS.

0

@brzucho Prędzej zostanie z domu. Wyborcy PiS to fanatycy tej partii.

0

@IronSanHybrid Hołownia to nie polityk tylko dziecko bawiące się w politykę ;)

0

Ale to jest telewizja partyjna, przecież tutaj wygrać debatę ma tylko PiS. Pytania są tylko po to, żeby walić w konkurencję. ;)

0

Lewy wreszcie ;)

0

Wreszcie kur... Ferran

1

@barcanawieki W fazie grupowej nie trafimy ;)

1

Boki obrony u nas to jest jakiś dramat.

1

Tego nie da się wyjaśnić, prowadzić 2 gola i dać sobie wbić 3 gole...

3

@Azi Za mniejsze rzeczy dziennikarze rosyjscy z opozycji dostawali wodę wzbogaconą Polonem.

0

@Emhyr Np. że w Rosji władzę może przejąć ktoś gorszy od Putina - tutaj nie ma porównania, że z dwojga złego każdy zachodni polityk wolałby, żeby Rosją rządził Putin.

0

@IronSanHybrid Są dwie opcje: ustawka (np. w celu wystraszenia Zachodu, że w Rosji władzę może przejąć ktoś gorszy od Putina) albo rzeczywiście Putin sukcesywnie traci władzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?