tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@RomanHoffer Bo każdy kto się nie interesuje polityką głosuje na "jedynkę" - taka psychologia.
1
@kuz Prawda ;) Natomiast to też smutne, że PKW nie zrobiła oddzielnej komisji dla referendum a ta pseudoizba SN ma gdzieś, jakie będą wybory.
13
Głos oddany, też bez referendum. W sumie kolejka spora była ;)
0
@kuz Przecież oto w tej debacie chodzi.
5
Polska za PiS jest tak biedna, że nawet premier musi żyć na utrzymaniu żony, bo przez 4 lata nie był w stanie dorobić się majątku.
1
Jakie to było pytanie? Bo nie załapałem xd
0
@DragonxNF W USA też tak jest ;)
0
Niezależnie od wszystkiego to Tuskowi należy się szacunek, że się odważył przyjść do TVP - przecież wiedział, że będą po nim jechać jak burej.
3
@IronSanHybrid W którym komitecie startujesz? Bo nie wiem na kogo oddać głos w niedzielę
0
@agaFCB Na PiS głosują głównie emeryci i ludzie bez wykształcenia.
2
@IronSanHybrid On ma moim zdaniem jakąś obsesję na punkcie Tuska, pewnie czuje, że Kaczenko go wyśle w kosmos po wyborach.
3
@PatrychoO Niewielki promil wyborców. Kiedyś było inaczej - debaty potrafiły zmienić los kandydatów.
1
To się ogląda, jak debaty w USA. Zero merytoryki tylko walenie w drugiego.
7
Najlepsze jest to, że prawie nikogo nie interesuje w Polsce poziom merytoryczny polityki, tylko to, kto komu mocniej przywali.
1
@IronSanHybrid Spokojnie KUL nam naprodukuje ilu trzeba i to niedrogich, bo nie będą mieć kompetencji ;)
2
@Bobo25 Były dziennikarz i prowadzący, ma doświadczenie.
1
@Ptasior Bo takie jest stanowisko partii xd
0
@Bobo25 Tusk nie przyszedł tutaj na debatę tylko po to, żeby niezdecydowani zobaczyli, jak wygląda partyjna TV ;)
6
Ważne, żeby w ogóle iść na te wybory i oddać głos na kogokolwiek innego niż PiS.
0
@brzucho Prędzej zostanie z domu. Wyborcy PiS to fanatycy tej partii.
0
@IronSanHybrid Hołownia to nie polityk tylko dziecko bawiące się w politykę ;)
0
Ale to jest telewizja partyjna, przecież tutaj wygrać debatę ma tylko PiS. Pytania są tylko po to, żeby walić w konkurencję. ;)
0
Lewy wreszcie ;)
0
Wreszcie kur... Ferran
1
@barcanawieki W fazie grupowej nie trafimy ;)
1
Boki obrony u nas to jest jakiś dramat.
1
Tego nie da się wyjaśnić, prowadzić 2 gola i dać sobie wbić 3 gole...
3
@Azi Za mniejsze rzeczy dziennikarze rosyjscy z opozycji dostawali wodę wzbogaconą Polonem.
0
@Emhyr Np. że w Rosji władzę może przejąć ktoś gorszy od Putina - tutaj nie ma porównania, że z dwojga złego każdy zachodni polityk wolałby, żeby Rosją rządził Putin.
0
@IronSanHybrid Są dwie opcje: ustawka (np. w celu wystraszenia Zachodu, że w Rosji władzę może przejąć ktoś gorszy od Putina) albo rzeczywiście Putin sukcesywnie traci władzę.