tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ja bym tego Maroko nie skreślał w meczu z Francją. Tym bardziej, że Francja gra kiepsko w obronie.
1
@Klaudiaa8 Anglia dziś zagrała po prostu tak dobrze ;)
4
Kane bardzo dobry mecz dzisiaj; szkoda, że nie wytrzymał ciśnienia przy drugim karnym.
6
@MesQueUnClub96 Lewy też nie wytrzymał ciśnienia z 11 ;)
2
A może będzie finał Maroko vs Chorwacja? To byłaby sensacja ;)
3
Mbappe totalnie niewidoczny dzisiaj.
9
Obiektywnie rzecz biorąc Anglia zagrała dziś lepiej niż Francja.
3
@Xpert77 Pod warunkiem, że odpadnie Francja. Anglia nie była typowana jako faworyt.
2
Portugalia w ogóle nie miała dziś koncepcji, jak ugryźć Maroko.
2
Ale słabiutko zagrała Portugalia, w ogóle nie funkcjonował środek pola z tak klasowymi piłkarzami jak Silva czy Bruno.
0
@Lisek Nie wiedziałem, że już oficjalka była ;)
2
Od 2023 roku nowym selekcjonerem Oranje będzie ponownie Ronald Koeman - źródło Przegląd Sportowy.
2
W zasadzie już teraz można powiedzieć, że największym rozczarowaniem Mundialu jest Belgia a największą niespodzianką postawa Maroko.
3
Co do sędziego to Lahoz był dzisiaj sobą - pokazał, że jako sędzia lubi być głównym aktorem widowiska, niekoniecznie sprawiedliwie karze piłkarzy + wprowadza chaos podczas meczu.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Higuain to pudłował najczęściej w regulaminowym czasie gry ;)
0
@barcelonaLM Ten gol był nieunikniony, bo Argentyna za bardzo się cofnęła.
5
Można van Gaala nie lubić, ale trzeba mu oddać, że zmiany, które przeprowadził odmieniły losy meczu.
18
Ale swoją drogą sposób rozegrania tego wolnego przez Holendrów w końcówce meczu to był geniusz taktyczny. Totalnie zaskoczyli Argentynę.
0
@Kgorecki2500 Przesadzasz. Nieprzekonująco to grali 2 pierwsze mecze w fazie grupowej. Dziś byli o klasę lepsi od Holandii.
3
Swoją drogą to Argentyna strasznie sfrajerzyła w tym meczu, bo prowadząc 2-0 nie można pozwolić na doprowadzenie do remisu.
6
Na pewno awansował lepszy zespół ;)
0
Holandia zaczyna z Bergwijnem.
3
Ale to, jak Chorwaci strzelają te karne to mega szacun.
0
Tak słupek xddd
0
Chorwacki spec od karnych ;)
0
Ciekawe czy Brazylia będzie strzelać karne w Japanstyle ;)
0
A to Militao nie zszedł ? Co ten Szpaku XD
2
Jeszcze po rykoszecie ;)
0
Czyli będą karne ;)
4
Czyli w półfinale możliwe Superclassico - Argentyna vs. Brazylia ;)