1

Ja bym tego Maroko nie skreślał w meczu z Francją. Tym bardziej, że Francja gra kiepsko w obronie.

1

@Klaudiaa8 Anglia dziś zagrała po prostu tak dobrze ;)

4

Kane bardzo dobry mecz dzisiaj; szkoda, że nie wytrzymał ciśnienia przy drugim karnym.

6

@MesQueUnClub96 Lewy też nie wytrzymał ciśnienia z 11 ;)

2

A może będzie finał Maroko vs Chorwacja? To byłaby sensacja ;)

3

Mbappe totalnie niewidoczny dzisiaj.

9

Obiektywnie rzecz biorąc Anglia zagrała dziś lepiej niż Francja.

3

@Xpert77 Pod warunkiem, że odpadnie Francja. Anglia nie była typowana jako faworyt.

2

Portugalia w ogóle nie miała dziś koncepcji, jak ugryźć Maroko.

2

Ale słabiutko zagrała Portugalia, w ogóle nie funkcjonował środek pola z tak klasowymi piłkarzami jak Silva czy Bruno.

0

@Lisek Nie wiedziałem, że już oficjalka była ;)

2

Od 2023 roku nowym selekcjonerem Oranje będzie ponownie Ronald Koeman - źródło Przegląd Sportowy.

2

W zasadzie już teraz można powiedzieć, że największym rozczarowaniem Mundialu jest Belgia a największą niespodzianką postawa Maroko.

3

Co do sędziego to Lahoz był dzisiaj sobą - pokazał, że jako sędzia lubi być głównym aktorem widowiska, niekoniecznie sprawiedliwie karze piłkarzy + wprowadza chaos podczas meczu.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Higuain to pudłował najczęściej w regulaminowym czasie gry ;)

0

@barcelonaLM Ten gol był nieunikniony, bo Argentyna za bardzo się cofnęła.

5

Można van Gaala nie lubić, ale trzeba mu oddać, że zmiany, które przeprowadził odmieniły losy meczu.

18

Ale swoją drogą sposób rozegrania tego wolnego przez Holendrów w końcówce meczu to był geniusz taktyczny. Totalnie zaskoczyli Argentynę.

0

@Kgorecki2500 Przesadzasz. Nieprzekonująco to grali 2 pierwsze mecze w fazie grupowej. Dziś byli o klasę lepsi od Holandii.

3

Swoją drogą to Argentyna strasznie sfrajerzyła w tym meczu, bo prowadząc 2-0 nie można pozwolić na doprowadzenie do remisu.

6

Na pewno awansował lepszy zespół ;)

0

Holandia zaczyna z Bergwijnem.

3

Ale to, jak Chorwaci strzelają te karne to mega szacun.

0

Tak słupek xddd

0

Chorwacki spec od karnych ;)

0

Ciekawe czy Brazylia będzie strzelać karne w Japanstyle ;)

0

A to Militao nie zszedł ? Co ten Szpaku XD

2

Jeszcze po rykoszecie ;)

0

Czyli będą karne ;)

4

Czyli w półfinale możliwe Superclassico - Argentyna vs. Brazylia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?