tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek Chyba nie - niestety ;)
2
@Batys Zawsze mogło być gorzej - mogli wziąć Ronaldinho ;)
0
@karolek981 Raphinha miał przebłyski geniuszu, ale generalnie brakuje mu regularności. Nie chodzi tylko o liczby, tylko oto, że jego forma jest dość nierówna.
0
@partymaker Inna liga, inna presja i oczekiwania + co istotne, znaczna różnica w stylu gry między Leeds a Barceloną.
2
Sprzedać póki jeszcze się nie rozmyślili. ;) Gość na jeden dobry, gra kilka przeciętnych lub bardzo słabych.
1
Wygrywając ten mecz w zasadzie mamy mistrza. Nawet sami ze sobą nie możemy już przegrać.
0
@Mroziu Od nowego sezonu podobno w Newcastle albo Spurs za około 60 mln funtów ;)
7
Masakra...
5
Srogo Braunowi prąd odcięło.
https://x.com/Patryk_1234567/status/1619012486950453248
1
Ronaldo zapewnił sobie miłą emeryturę. Średnio wierzę w występ CR7 na Euro 2024 ;)
0
Wszystkie gole strzelili piłkarze Rodgersa ;)
0
Wout Faes xdddd
3
@DIPENNN My nie mamy być mistrzami świata. My byliśmy drugą drużyną na Mundialu, obok Kataru, która nie chciała grać w piłkę.
0
Popieram. Niech kadrę przejmie wreszcie jakiś poważny trener z zagranicy.
0
@kuz Ale to nie był trener, który miał jakiś pomysł na kadrę. Miał fuksa, że wyszedł z grupy, bo gdyby Meksyk wygrał z Arabią wyżej albo Argentynie chciało się nas bardziej zlać to w ogóle nie byłoby tematu pozostania Michniewicza.
5
@Janiama I tak Michniewicz by poleciał. Tego co prezentowaliśmy na Mundialu nie dało się oglądać.
0
@michal26 Mieć ambicje + liczy się to, żeby w tym wszystkim była piłka a nie antyfootball, jak w meczu z Argentyną.
3
@kuz Nie no sorry, ale Michniewicz fartem wyszedł z grupy; nie było ani atmosfery w drużynie ani stylu. Doskonała decyzja PZPN.
7
Bardzo dobrze, że wywalono Michniewicza. Kulesza pokazał, że ma jaja.
2
Swoją drogą to paradoks, że Messi zaczął odnosić sukcesy z kadrą dopiero po odejściu z Barcelony.
0
Pieczęć na stopie - Szpaku w formie xdddd
2
Dobre zmiany Deschampsa to trzeba mu oddać.
1
Argentyńczycy biegają 2x szybciej od Francuzów.
0
Z taką grą Francuzów to Argentyna ten mecz już wygrała.
3
Argentyna w pierwszej połowie wdeptała Francję w ziemię.
0
Messi vs. Francja 1-0
0
Ale babol Chorwatów ;)
13
Nie żyje Sinisa Mihajlovic była gwiazda Interu Mediolan i były reprezentant Serbii.
14
Szpaku na ostro, ale ma rację ;)
0
@FcPortoFan1999 Normalnie, jak kiedyś Messi z Argentyną.