0

Może być anulacja gola dla Białorusi - VAR.
Update: gol uznany, nie było spalonego.

0

Szwajcaria przegrywa u siebie z Białorusią xd

0

@katalonczyk987 Czesi byli jacyś mega nieskuteczni, mieli mnóstwo okazji na wygranie tego meczu wcześniej.

5

@Kgorecki2500 I tak zdążą oddać głos, bo w niej już stoją. Trzeba ustawić się w kolejce do 21.

0

Gol, 3 pkt dla Czech.

2

Karny dla Czechów, być może ostatnia szansa dla nich, żeby wygrać ten mecz.

2

@SelloutCrowd To na grafice źle wygląda, bo skala kolorów się różni.

0

Potwierdza to ustalenia onet.pl


1

@Chaoss Mecze bezpośrednie.

0

Z analiz onet.pl wynika, że największy przyrost frekwencji jest w województwach zachodniej Polski a najmniejszy na południu i wschodzie. Głosują więcej duże miasta wojewódzkie.

4

Z szacunkowych obliczeń Onetu na podstawie najnowszych danych Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) wynika, że finalna frekwencja w tych wyborach może oscylować w okolicach 70-75 proc. Byłby to rekord w skali wszystkich wyborów w Polsce.

1

@GeneralXavi Dokładnie tak :D

2

@GeneralXavi Dowcip polega na tym, że któryś zawiera poprawne wyniki :D

1

@QQL5 Teoretycznie, PKW może ją przedłużyć.

4

Dziś o północy kończy się ostatni dzień taniej benzyny ;)

1

@draxidox Raczej po 7 zł.

1

@Rifek Albo poszła nowa grupa wyborców ;)

1

@tomek8756 Raczej tak ;)

1

@tomek8756 O 21 będzie konferencja - albo przedłużą ciszę albo ogłoszą wstępne wyniki.

8

Przy takiej frekwencji PKW zapewne zdecyduje o przedłużeniu ciszy wyborczej do 22.

0

@Pogba Mogą też być duże nawet przy sondażu exit poll. ;)

0

Nie no wcisną ci Czesi coś zaraz ;)

0

@Barca1922 Niestety nie ;)

0

@QQL5 Czyli przekroczy 60% z pewnością.

0

@clyde Oby ;)

0

Ładnie grają ci Czesi ;)

2

@draxidox Tylko wyższa frekwencja teraz może świadczyć, że ludzie oddają swój głos wcześniej a nie na ostatnią chwilę. ;)

0

@norbi77 Jeśli te info o komisjach są prawdziwe, to podziwiam tych ludzi za odwagę i zignorowanie głupot PKW - dbają o demokrację bardziej niż instytucje państwowe.

1

@Explode No chyba, że tak :D

0

@Explode Niekoniecznie, bo wysoka frekwencja może działać na korzyść rządzących, jak i opozycji ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?