tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może być anulacja gola dla Białorusi - VAR.
Update: gol uznany, nie było spalonego.
0
Szwajcaria przegrywa u siebie z Białorusią xd
0
@katalonczyk987 Czesi byli jacyś mega nieskuteczni, mieli mnóstwo okazji na wygranie tego meczu wcześniej.
5
@Kgorecki2500 I tak zdążą oddać głos, bo w niej już stoją. Trzeba ustawić się w kolejce do 21.
0
Gol, 3 pkt dla Czech.
2
Karny dla Czechów, być może ostatnia szansa dla nich, żeby wygrać ten mecz.
2
@SelloutCrowd To na grafice źle wygląda, bo skala kolorów się różni.
0
Potwierdza to ustalenia onet.pl
1
@Chaoss Mecze bezpośrednie.
0
Z analiz onet.pl wynika, że największy przyrost frekwencji jest w województwach zachodniej Polski a najmniejszy na południu i wschodzie. Głosują więcej duże miasta wojewódzkie.
4
Z szacunkowych obliczeń Onetu na podstawie najnowszych danych Państwowej Komisji Wyborczej (PKW) wynika, że finalna frekwencja w tych wyborach może oscylować w okolicach 70-75 proc. Byłby to rekord w skali wszystkich wyborów w Polsce.
1
@GeneralXavi Dokładnie tak :D
2
@GeneralXavi Dowcip polega na tym, że któryś zawiera poprawne wyniki :D
1
@QQL5 Teoretycznie, PKW może ją przedłużyć.
4
Dziś o północy kończy się ostatni dzień taniej benzyny ;)
1
@draxidox Raczej po 7 zł.
1
@Rifek Albo poszła nowa grupa wyborców ;)
1
@tomek8756 Raczej tak ;)
1
@tomek8756 O 21 będzie konferencja - albo przedłużą ciszę albo ogłoszą wstępne wyniki.
8
Przy takiej frekwencji PKW zapewne zdecyduje o przedłużeniu ciszy wyborczej do 22.
0
@Pogba Mogą też być duże nawet przy sondażu exit poll. ;)
0
Nie no wcisną ci Czesi coś zaraz ;)
0
@Barca1922 Niestety nie ;)
0
@QQL5 Czyli przekroczy 60% z pewnością.
0
@clyde Oby ;)
0
Ładnie grają ci Czesi ;)
2
@draxidox Tylko wyższa frekwencja teraz może świadczyć, że ludzie oddają swój głos wcześniej a nie na ostatnią chwilę. ;)
0
@norbi77 Jeśli te info o komisjach są prawdziwe, to podziwiam tych ludzi za odwagę i zignorowanie głupot PKW - dbają o demokrację bardziej niż instytucje państwowe.
1
@Explode No chyba, że tak :D
0
@Explode Niekoniecznie, bo wysoka frekwencja może działać na korzyść rządzących, jak i opozycji ;)