tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Nie daje, bo liczy się bilans bramkowy. Wtedy wszystko zależy od wyniki drugiego meczu Arabii z Meksykiem.
0
@barcelonaLM Jak zagramy w stylu pierwszych 45 minut to dużych szans na wygraną z Argentyną nie widzę.
0
@Aragorn33 Karny był akurat zasłużony. Skoro tutaj twoim zdaniem nie było karnego to w meczu z Meksykiem tym bardziej.
0
@MaFCB I to się może w końcu boleśnie zemścić ;)
3
@Bartula Rozumiem, że za brak czerwonej kartki dla Casha?
0
@GeraltzKatalonii Nierealny. Bo Argentyna gra z nami o awans. A Meksyk gra z Arabią i może strzelić sporo goli.
4
@don'T.R.I.P.e Albo nas spakuje w 3 meczu ;)
3
@tristan87 Zgadzam się - wreszcie mieliśmy bramkarza na turnieju ;)
0
@Rastafarnianin Tylko żeby w 3 meczu nie odwalił jakiegoś babola. Bo wtedy będzie z nieba do piekła.
4
@mindbender84 Nie umiejąc grać piłką? To chyba inny turniej oglądaliśmy.
1
@Janiama Typowałbym 3-1 dla Francji.
2
@ptrx Nie ma znaczenia jaki będzie dzisiejszy wynik. Żeby wyjść bez patrzenia na innych musimy nie przegrać z Argentyną.
0
@Deviler Jak nie przegramy z Argentyną.
0
@gumaz Nie daje.
0
@FanBarcYxD Bez znaczenia.
0
@barcelonaLM Gdyby Arabia wygrała z Polską sytuacja Argentyny by się nie zmieniła.
0
Nie ma znaczenia, czy wieczorem Argentyna wygra, czy nie. O awansach zadecyduje 3 kolejka. Żeby być pewnym awansu musimy zdobyć choćby 1 pkt. W każdym innym scenariuszu musimy liczyć na szczęście.
0
@Wojtah Tylko to nie zmieni sytuacji, że musielibyśmy wywalczyć choćby 1 punkt z Argentyną. Jeśli Meksyk i Arabia podzieliłyby się punktami a my przegramy to oni wyszliby z grupy.
0
Zamiast meczu pożegnalnego gramy z Argentyną o wszystko ;)
0
@clyde Zawsze były dwa mecze emocji - drugi był o wszystko. Teraz 3 mecz jest meczem o wszystko ;)
1
@IronSanHybrid I równie dobrze zero xd Także nie ma co narzekać. Przed Argentyną mamy realne szanse na 1/8.
0
@Bobo25 Spokojnie to powinno być 11 na 10 dla Arabii ;)
2
@Bobo25 A tak na poważnie to my gramy taki piach, że szkoda gadać. :D
0
@mekston Scenariusze zależą jaki będzie wynik Argentyny.
0
Mamy 3 pkt też dzięki szczęściu, ale przed ostatnim meczem mamy realne szanse na wyjście z grupy.
2
@DonMatteo901 Nie, nie ma racji. Jakby było w drugą stronę to by pisał 100% karny.
4
To jest idealne podsumowanie naszej gry.
2
@Rewolucja123 Problem w tym, że w naszej grze nie ma planu xd
0
@FcPortoFan1999 Przecież karny podyktowany słusznie. Bielik trafił rywala, jak piłka była poza jego zasięgiem.
4
@pt9 No może Brzęczek był odbierany równie negatywnie ;)