0

@mekston Nie daje, bo liczy się bilans bramkowy. Wtedy wszystko zależy od wyniki drugiego meczu Arabii z Meksykiem.

0

@barcelonaLM Jak zagramy w stylu pierwszych 45 minut to dużych szans na wygraną z Argentyną nie widzę.

0

@Aragorn33 Karny był akurat zasłużony. Skoro tutaj twoim zdaniem nie było karnego to w meczu z Meksykiem tym bardziej.

0

@MaFCB I to się może w końcu boleśnie zemścić ;)

3

@Bartula Rozumiem, że za brak czerwonej kartki dla Casha?

0

@GeraltzKatalonii Nierealny. Bo Argentyna gra z nami o awans. A Meksyk gra z Arabią i może strzelić sporo goli.

4

@don'T.R.I.P.e Albo nas spakuje w 3 meczu ;)

3

@tristan87 Zgadzam się - wreszcie mieliśmy bramkarza na turnieju ;)

0

@Rastafarnianin Tylko żeby w 3 meczu nie odwalił jakiegoś babola. Bo wtedy będzie z nieba do piekła.

4

@mindbender84 Nie umiejąc grać piłką? To chyba inny turniej oglądaliśmy.

1

@Janiama Typowałbym 3-1 dla Francji.

2

@ptrx Nie ma znaczenia jaki będzie dzisiejszy wynik. Żeby wyjść bez patrzenia na innych musimy nie przegrać z Argentyną.

0

@Deviler Jak nie przegramy z Argentyną.

0

@gumaz Nie daje.

0

@FanBarcYxD Bez znaczenia.

0

@barcelonaLM Gdyby Arabia wygrała z Polską sytuacja Argentyny by się nie zmieniła.

0

Nie ma znaczenia, czy wieczorem Argentyna wygra, czy nie. O awansach zadecyduje 3 kolejka. Żeby być pewnym awansu musimy zdobyć choćby 1 pkt. W każdym innym scenariuszu musimy liczyć na szczęście.

0

@Wojtah Tylko to nie zmieni sytuacji, że musielibyśmy wywalczyć choćby 1 punkt z Argentyną. Jeśli Meksyk i Arabia podzieliłyby się punktami a my przegramy to oni wyszliby z grupy.

0

Zamiast meczu pożegnalnego gramy z Argentyną o wszystko ;)

0

@clyde Zawsze były dwa mecze emocji - drugi był o wszystko. Teraz 3 mecz jest meczem o wszystko ;)

1

@IronSanHybrid I równie dobrze zero xd Także nie ma co narzekać. Przed Argentyną mamy realne szanse na 1/8.

0

@Bobo25 Spokojnie to powinno być 11 na 10 dla Arabii ;)

2

@Bobo25 A tak na poważnie to my gramy taki piach, że szkoda gadać. :D

0

@mekston Scenariusze zależą jaki będzie wynik Argentyny.

0

Mamy 3 pkt też dzięki szczęściu, ale przed ostatnim meczem mamy realne szanse na wyjście z grupy.

2

@DonMatteo901 Nie, nie ma racji. Jakby było w drugą stronę to by pisał 100% karny.

4

To jest idealne podsumowanie naszej gry.


2

@Rewolucja123 Problem w tym, że w naszej grze nie ma planu xd

0

@FcPortoFan1999 Przecież karny podyktowany słusznie. Bielik trafił rywala, jak piłka była poza jego zasięgiem.

4

@pt9 No może Brzęczek był odbierany równie negatywnie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?