tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@urbipl Oficjalnie likwidację tarczy na paliwa potwierdził "Rzeczpospolitej" Jacek Sasin ;)
2
Od Nowego Roku znikną obniżone stawki VAT na energię, paliwa i nawozy. Czyli na stacjach paliwo (najpewniej ON) będzie 10 zł za litr...
8
Może być słabszy gospodarz MŚ, jeśli Infantino wpadnie na pomysł, żeby zorganizować Mundial w Korei Północnej.
7
Najlepsze w tym meczu jest to, że właśnie się skończył. Od 31 minuty straszne nudy ;)
1
@bartas97 Ciężko powiedzieć ;)
0
Katar wciąż bez celnego strzału na bramkę. Ekwador 3 celne strzały i 2 gole.
3
@meteo100 Nie no myślenie, że Katar mógłby powalczyć w tej grupie o wyjście to mówiąc delikatnie była naiwność ;)
4
Pierwsze 31 minut meczu wyglądało fajnie, ale po zdobyciu 2 gola Ekwadorowi przestało zależeć na widowisku, a Katar jest tak słaby, że nie są w stanie wymienić nawet kilku podań.
0
@Comfortable_ Nie no nie spodziewam się Kolumbia 2.0.
0
Akurat, jeśli chodzi o sam turniej to może być bardzo wyrównany. Każda z reprezentacji z TOP-u ma swoje problemy. Niemcy najsłabsza generacja piłkarzy od lat; Holandia też raczej z dość przeciętnymi zawodnikami i 50% van Dijka; Anglia z piłkarzami bez formy; Francja forma w kratkę i osłabiona; Belgia też z problemami kadrowymi... Niewiadomą jest forma Argentyny i Brazylii.
8
@Mixtape Na tle Kataru to nawet Polska wyglądałaby na dobrze grającą drużynę ;)
1
Wyjdzie na to, że wystarczyło obejrzeć pierwsze 31 minut meczu. ;)
0
Może w przerwie poszedł przelew dla Ekwadoru, żeby tak nie grali jak w pierwszej połowie ;)
0
@FCB_dimiC W tym tkwi jego broń, że jest o tyle niebezpieczny, że nie jest groźny :D
0
Cytując klasyka: Ekwador ma prawo czuć się w tym meczu jak na sparingu.
4
Jak sędziowie będę te kartki tak szybko wyciągać w każdym meczu, to Krychowiak z Meksykiem może spotkania nie dokończyć.
1
Ogólnie atmosfera tych Mistrzostw taka średnia. Co to za Mundial w środku jesieni...
2
Po takim meczu trener Kataru może zostać przez szejków wyrzucony na środku pustyni. ;)
16
Co za różnica, czy sędziowie będą faworyzować Katar, czy nie, skoro Katarczycy są tak słabi, że nie potrafią wymienić nawet kilku podań ;)
0
@FcPortoFan1999 Nie wykluczone, że tak ;)
22
Katar to straszna zbieranina piłkarzy, zero ładu, składu, niczego.
6
@kubix05 Fevernova ;)
4
Info zostało potwierdzone, Benzema doznał kontuzji na treningu i nie zagra na Mundialu - źródło L'Equipe.
6
@Kessie Mega postęp w ciągu tych kilku miesięcy, co cieszy. ;) Oby był to obrońca na lata.
11
"Jeśli ludzie twierdzą, że się sprzedałem, to muszą wiedzieć, że zrobiłem to dla nich i za nich" - Paweł Kukiz. Co za żałosny typ...
0
@Azi Ciekawe, bo stanowisko zajęli już zachodni eksperci wojskowi uważając zdanie Zeleńskiego za śmieszne. Po prostu on jest totalnym propagandzistą i tyle.
6
@cris2706 Największym hipokrytą jest Morawiecki, bo on ciągle kłamie. Tuska to już przebił dawno temu.
8
Dla mnie to nie rozdźwięk a jawny skandal, że prezydent Ukrainy dalej powtarza tę propagandę o rosyjskiej rakiecie...
2
@Przemek2323 Chyba zjedli końcówkę "dala" i niepotrzebnie wpisali "a" na końcu wyrazu ;)
1
Najwyżej zagramy 3 mecze i do domu, czym się przejmować. Przecież na Mundialu to już dawno nie wyszliśmy z grupy.