0

@urbipl Oficjalnie likwidację tarczy na paliwa potwierdził "Rzeczpospolitej" Jacek Sasin ;)

2

Od Nowego Roku znikną obniżone stawki VAT na energię, paliwa i nawozy. Czyli na stacjach paliwo (najpewniej ON) będzie 10 zł za litr...

8

Może być słabszy gospodarz MŚ, jeśli Infantino wpadnie na pomysł, żeby zorganizować Mundial w Korei Północnej.

7

Najlepsze w tym meczu jest to, że właśnie się skończył. Od 31 minuty straszne nudy ;)

1

@bartas97 Ciężko powiedzieć ;)

0

Katar wciąż bez celnego strzału na bramkę. Ekwador 3 celne strzały i 2 gole.

3

@meteo100 Nie no myślenie, że Katar mógłby powalczyć w tej grupie o wyjście to mówiąc delikatnie była naiwność ;)

4

Pierwsze 31 minut meczu wyglądało fajnie, ale po zdobyciu 2 gola Ekwadorowi przestało zależeć na widowisku, a Katar jest tak słaby, że nie są w stanie wymienić nawet kilku podań.

0

@Comfortable_ Nie no nie spodziewam się Kolumbia 2.0.

0

Akurat, jeśli chodzi o sam turniej to może być bardzo wyrównany. Każda z reprezentacji z TOP-u ma swoje problemy. Niemcy najsłabsza generacja piłkarzy od lat; Holandia też raczej z dość przeciętnymi zawodnikami i 50% van Dijka; Anglia z piłkarzami bez formy; Francja forma w kratkę i osłabiona; Belgia też z problemami kadrowymi... Niewiadomą jest forma Argentyny i Brazylii.

8

@Mixtape Na tle Kataru to nawet Polska wyglądałaby na dobrze grającą drużynę ;)

1

Wyjdzie na to, że wystarczyło obejrzeć pierwsze 31 minut meczu. ;)

0

Może w przerwie poszedł przelew dla Ekwadoru, żeby tak nie grali jak w pierwszej połowie ;)

0

@FCB_dimiC W tym tkwi jego broń, że jest o tyle niebezpieczny, że nie jest groźny :D

0

Cytując klasyka: Ekwador ma prawo czuć się w tym meczu jak na sparingu.

4

Jak sędziowie będę te kartki tak szybko wyciągać w każdym meczu, to Krychowiak z Meksykiem może spotkania nie dokończyć.

1

Ogólnie atmosfera tych Mistrzostw taka średnia. Co to za Mundial w środku jesieni...

2

Po takim meczu trener Kataru może zostać przez szejków wyrzucony na środku pustyni. ;)

16

Co za różnica, czy sędziowie będą faworyzować Katar, czy nie, skoro Katarczycy są tak słabi, że nie potrafią wymienić nawet kilku podań ;)

0

@FcPortoFan1999 Nie wykluczone, że tak ;)

22

Katar to straszna zbieranina piłkarzy, zero ładu, składu, niczego.

6

@kubix05 Fevernova ;)

4

Info zostało potwierdzone, Benzema doznał kontuzji na treningu i nie zagra na Mundialu - źródło L'Equipe.

6

@Kessie Mega postęp w ciągu tych kilku miesięcy, co cieszy. ;) Oby był to obrońca na lata.

11

"Jeśli ludzie twierdzą, że się sprzedałem, to muszą wiedzieć, że zrobiłem to dla nich i za nich" - Paweł Kukiz. Co za żałosny typ...

0

@Azi Ciekawe, bo stanowisko zajęli już zachodni eksperci wojskowi uważając zdanie Zeleńskiego za śmieszne. Po prostu on jest totalnym propagandzistą i tyle.

6

@cris2706 Największym hipokrytą jest Morawiecki, bo on ciągle kłamie. Tuska to już przebił dawno temu.

8

Dla mnie to nie rozdźwięk a jawny skandal, że prezydent Ukrainy dalej powtarza tę propagandę o rosyjskiej rakiecie...


2

@Przemek2323 Chyba zjedli końcówkę "dala" i niepotrzebnie wpisali "a" na końcu wyrazu ;)

1

Najwyżej zagramy 3 mecze i do domu, czym się przejmować. Przecież na Mundialu to już dawno nie wyszliśmy z grupy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?