0

Nie wygląda to korzystnie z perspektywy PZN.


2

Tym gorzej dla nas, bo wypychamy Rosję w stronę Chin, co w perspektywie niedalekiej przyszłości może tragiczne konsekwencja dla naszego bezpieczeństwa.
https://x.com/MarcinPalade/status/1507782080440291328

0

Taka ciekawostka na wikipedii Doleżal jest już byłym trenerem reprezentacji Polski :D

2

@Rust_Cohle Fakt nie ma zawodników, którzy zastąpiliby Stocha, Kubackiego czy Żyłę.

2

Ogólnie pozostawienie Doleżala na stanowisku byłoby moim zdaniem błędem. Doleżal siedzi już w polskiej kadrze bardzo długo (był też asystentem Horngachera) i niestety pewna formuła się wyczerpała i potrzeba zmian nie tylko na poziomie kadry A, ale i kadry B.

1

@Deviler Jak będzie miał farta do belki i warunków, bo Hegli właśnie skoczył 183 m (8 belka, zero wiatru).

0

@Katalonbar Na początku jak leciał pokazywało odjętych ponad 24 pkt odjęte za wiatr ;)

1

Dobry skok Stocha 237,5m z 9 belki, ale warunki miał bajeczne (wiatr 2 m/s pod narty. Już zmienione na 1 m/s :D).

3

@FC1899Barca Ja akurat Lewandowskiego bym nie brał. Mamy Aubameyanga, który radzi sobie nieźle. Potrzebujemy młodszego i perspektywicznego napastnika, który pogra dłużej niż 2 sezony na wybitnym poziomie.

2

@wojopancer Bez strzału w obrębie pola karnego, a nie bez strzału celnego ;)

19

Fakt, że dziwnie to brzmi :D


3

Gwiazdy łączone z klubem i żadna z nich nie przyjdzie, bo nas nie stać na opłacenie kosmicznej pensji (Salah żąda podobno 40 baniek za sezon).

7

@Danny Gaucho Nawet bym powiedział, że zaliczyła regres.

3

@Mns21 Gdyby przyszedł byłoby super ;)

0

@Nieznajomy Nie wiem kto jest słabszym obrońcą - Puchacz czy Reca :)

1

@DonMatteo901 Szwecja jest przeciętnym zespołem a my zespołem słabym. Taka różnica ;)

0

@FC1899Barca Będziemy grać trójką stoperów z tyłu. Przecież Michniewicz powiedział wprost, że tak właśnie chce grać.

4

Polska może sobie pozwolić na forsowanie dowolnego stanowiska, bo i tak ono nic nie znaczy. A jak wiadomo PR sam się nie zrobi ;)


0

Szwecja 1-0 ;)

0

@Nazio87 Polsat Sport.

1

@GeneralXavi Błagam, wybór Sousy to był jakiś żart ze strony Bońka. Typ z zerowym doświadczeniem w trenerce, zwłaszcza reprezentacyjnej. PZPN mógł zatrudnić Petkovicia, Klinsmanna, Advocaata, czy Czerczesowa a wybrał Michniewicza.

0

Styl gry Michniewicza na finał barażu - laga w pole karne. Tak będzie ;)

2

@GeneralXavi Nie no błagam, PZPN miał tylu dobrych kandydatów zza granicy a wybrał Michniewicza...

0

W sumie patrząc na skuteczność Włochów to jednak trochę szkoda, że nie trafiliśmy na nich.

2

@Azacca Lepiej normalnego selekcjonera zza granicy.

1

@Przemek2323 Kąpielowych :D

2

Zacytuję klasyka z PES 6: "Och nie, takie strzały to bardziej do golfa się nadają. Bardzo nieudana próba". :D

0

Włosi w meczu z Macedonią stworzyli 30 sytuacji bramkowych. Nie ma jak dobra skuteczność.

0

@Medium I ma ten rzut karny ;)

0

Turcja rzut karny w meczu z Portugalią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?