tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wygląda to korzystnie z perspektywy PZN.
2
Tym gorzej dla nas, bo wypychamy Rosję w stronę Chin, co w perspektywie niedalekiej przyszłości może tragiczne konsekwencja dla naszego bezpieczeństwa.
https://x.com/MarcinPalade/status/1507782080440291328
0
Taka ciekawostka na wikipedii Doleżal jest już byłym trenerem reprezentacji Polski :D
2
@Rust_Cohle Fakt nie ma zawodników, którzy zastąpiliby Stocha, Kubackiego czy Żyłę.
2
Ogólnie pozostawienie Doleżala na stanowisku byłoby moim zdaniem błędem. Doleżal siedzi już w polskiej kadrze bardzo długo (był też asystentem Horngachera) i niestety pewna formuła się wyczerpała i potrzeba zmian nie tylko na poziomie kadry A, ale i kadry B.
1
@Deviler Jak będzie miał farta do belki i warunków, bo Hegli właśnie skoczył 183 m (8 belka, zero wiatru).
0
@Katalonbar Na początku jak leciał pokazywało odjętych ponad 24 pkt odjęte za wiatr ;)
1
Dobry skok Stocha 237,5m z 9 belki, ale warunki miał bajeczne (wiatr 2 m/s pod narty. Już zmienione na 1 m/s :D).
3
@FC1899Barca Ja akurat Lewandowskiego bym nie brał. Mamy Aubameyanga, który radzi sobie nieźle. Potrzebujemy młodszego i perspektywicznego napastnika, który pogra dłużej niż 2 sezony na wybitnym poziomie.
2
@wojopancer Bez strzału w obrębie pola karnego, a nie bez strzału celnego ;)
19
Fakt, że dziwnie to brzmi :D
3
Gwiazdy łączone z klubem i żadna z nich nie przyjdzie, bo nas nie stać na opłacenie kosmicznej pensji (Salah żąda podobno 40 baniek za sezon).
7
@Danny Gaucho Nawet bym powiedział, że zaliczyła regres.
3
@Mns21 Gdyby przyszedł byłoby super ;)
0
@Nieznajomy Nie wiem kto jest słabszym obrońcą - Puchacz czy Reca :)
1
@DonMatteo901 Szwecja jest przeciętnym zespołem a my zespołem słabym. Taka różnica ;)
0
@FC1899Barca Będziemy grać trójką stoperów z tyłu. Przecież Michniewicz powiedział wprost, że tak właśnie chce grać.
4
Polska może sobie pozwolić na forsowanie dowolnego stanowiska, bo i tak ono nic nie znaczy. A jak wiadomo PR sam się nie zrobi ;)
0
Szwecja 1-0 ;)
0
@Nazio87 Polsat Sport.
1
@GeneralXavi Błagam, wybór Sousy to był jakiś żart ze strony Bońka. Typ z zerowym doświadczeniem w trenerce, zwłaszcza reprezentacyjnej. PZPN mógł zatrudnić Petkovicia, Klinsmanna, Advocaata, czy Czerczesowa a wybrał Michniewicza.
0
Styl gry Michniewicza na finał barażu - laga w pole karne. Tak będzie ;)
2
@GeneralXavi Nie no błagam, PZPN miał tylu dobrych kandydatów zza granicy a wybrał Michniewicza...
0
W sumie patrząc na skuteczność Włochów to jednak trochę szkoda, że nie trafiliśmy na nich.
2
@Azacca Lepiej normalnego selekcjonera zza granicy.
1
@Przemek2323 Kąpielowych :D
2
Zacytuję klasyka z PES 6: "Och nie, takie strzały to bardziej do golfa się nadają. Bardzo nieudana próba". :D
0
Włosi w meczu z Macedonią stworzyli 30 sytuacji bramkowych. Nie ma jak dobra skuteczność.
0
@Medium I ma ten rzut karny ;)
0
Turcja rzut karny w meczu z Portugalią.