0

@Azacca Ale wszyscy? xd

3

@D10SLEO Zawsze tak biegał ;)

0

@KacperVEB Na flashscore mamy okrągłe zero, podobnie na livescore i wyniki na żywo.

0

@ManUnitedovy Są nieskuteczni, 25 sytuacji bramkowych i 0 goli.

0

Nie oddaliśmy jak dotąd żadnego celnego strzału na bramkę rywali xddd

0

Jesteśmy strasznie bezjajeczni ;)

0

@Messiah10 Ten mecz na ostro nakręci na resztę sezonu.

8

Już od przyszłego poniedziałku koniec plandemii w Polsce, znikają maseczki - źródło RMF FM.

4

@FC1899Barca Faktycznie kłopoty, "dziennikarz" TVP nie bardzo wie o czym pisze.

2

Donald Tusk po spotkaniu opozycji z premierem przekazał informację, że Morawiecki nie zgodził się na propozycję opozycji żeby czasowo zamrozić aktywa rosyjskie przechowywane w Polsce.

1

@Kgorecki2500 Nie ma szans na szczęście ;)

3

@Kgorecki2500 Czasowe zamrożenie a trwała konfiskata mienia to dwie różne instytucje.

1

I tyle z populizmu premiera (opozycja nie pomoże). W realnym świecie propozycja zmiany konstytucji po prostu absurdalna. Po pierwsze, wymagałaby udowodnienia konkretnemu Rosjaninowi, że bezpośrednio wspiera inwazję (nierealne). Po drugie, zniesienie wymogu zadłużenia dla finansowania armii oznacza w praktyce dodruk pustego pieniądza, co nas zdemoluje finansowo.

6

Dzwońcie po policję, gwałt na Bernabeu!

0

@MesQueUnClub96 Na szczęście miał duże lepsze warunki.

1

@MesQueUnClub96 Warunki miał koszmarne.

0

@Emhyr Obniżają, bo taki Kraft czy Zajc z tego najazdu skoczyliby grubo poza 240 metr.

1

@MesQueUnClub96 Tyle, że zanim zawodnik dojedzie do progu to już jest inny wiatr.

0

@Emhyr Niestety to nie ich wina, że w ciągu 3 minut wiatr z 2 m/s pod narty robi się 0,1 m/s

1

@MesQueUnClub96 Domen -17 pkt za wiatr, Nakamura -1,7 pkt. Wiatr bardzo kręci ;)

3

Stękała zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon, Wolny póki co poza konkursem.

1

@Deviler I rekord skoczni.

2

Granerud niedługo wyląduje poza skocznią.


1

@MontelQ A to nie jest tak, że na meczu będzie mogło być 100% kibiców? Niemcy za parę dni kończą pandemię.

1

@DaPidejpi Zgadzam się. Już wielu Youtuberów osiadło na mieliźnie. Do listy dodałbym jeszcze Miecia, AdBustera...

3

@anxted No bo w mediach to oni są twardzi i waleczni jak samuraje. A jak trzeba coś zrobić to okazuje się lipa.

2

Hahahaha, ale ten rząd PiS - u jest żałosny. Pomachać szabelką i nic więcej...


1

City czeka ciężki bój z Atletico. Drużyna Guardioli słabo sobie radzi z autobusami.

0

@Medium Tych jaśków trzeba jeszcze ograć, popatrz co my zrobiliśmy w fazie grupowej ;)

2

@Barca1992 Jakieś saudyjskie szejki mają ją kupić ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?