tobiasson92
Dołączył/a: październik 2013
Łódź
23 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azacca Ale wszyscy? xd
3
@D10SLEO Zawsze tak biegał ;)
0
@KacperVEB Na flashscore mamy okrągłe zero, podobnie na livescore i wyniki na żywo.
0
@ManUnitedovy Są nieskuteczni, 25 sytuacji bramkowych i 0 goli.
0
Nie oddaliśmy jak dotąd żadnego celnego strzału na bramkę rywali xddd
0
Jesteśmy strasznie bezjajeczni ;)
0
@Messiah10 Ten mecz na ostro nakręci na resztę sezonu.
8
Już od przyszłego poniedziałku koniec plandemii w Polsce, znikają maseczki - źródło RMF FM.
4
@FC1899Barca Faktycznie kłopoty, "dziennikarz" TVP nie bardzo wie o czym pisze.
2
Donald Tusk po spotkaniu opozycji z premierem przekazał informację, że Morawiecki nie zgodził się na propozycję opozycji żeby czasowo zamrozić aktywa rosyjskie przechowywane w Polsce.
1
@Kgorecki2500 Nie ma szans na szczęście ;)
3
@Kgorecki2500 Czasowe zamrożenie a trwała konfiskata mienia to dwie różne instytucje.
1
I tyle z populizmu premiera (opozycja nie pomoże). W realnym świecie propozycja zmiany konstytucji po prostu absurdalna. Po pierwsze, wymagałaby udowodnienia konkretnemu Rosjaninowi, że bezpośrednio wspiera inwazję (nierealne). Po drugie, zniesienie wymogu zadłużenia dla finansowania armii oznacza w praktyce dodruk pustego pieniądza, co nas zdemoluje finansowo.
6
Dzwońcie po policję, gwałt na Bernabeu!
0
@MesQueUnClub96 Na szczęście miał duże lepsze warunki.
1
@MesQueUnClub96 Warunki miał koszmarne.
0
@Emhyr Obniżają, bo taki Kraft czy Zajc z tego najazdu skoczyliby grubo poza 240 metr.
1
@MesQueUnClub96 Tyle, że zanim zawodnik dojedzie do progu to już jest inny wiatr.
0
@Emhyr Niestety to nie ich wina, że w ciągu 3 minut wiatr z 2 m/s pod narty robi się 0,1 m/s
1
@MesQueUnClub96 Domen -17 pkt za wiatr, Nakamura -1,7 pkt. Wiatr bardzo kręci ;)
3
Stękała zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon, Wolny póki co poza konkursem.
1
@Deviler I rekord skoczni.
2
Granerud niedługo wyląduje poza skocznią.
1
@MontelQ A to nie jest tak, że na meczu będzie mogło być 100% kibiców? Niemcy za parę dni kończą pandemię.
1
@DaPidejpi Zgadzam się. Już wielu Youtuberów osiadło na mieliźnie. Do listy dodałbym jeszcze Miecia, AdBustera...
3
@anxted No bo w mediach to oni są twardzi i waleczni jak samuraje. A jak trzeba coś zrobić to okazuje się lipa.
2
Hahahaha, ale ten rząd PiS - u jest żałosny. Pomachać szabelką i nic więcej...
1
City czeka ciężki bój z Atletico. Drużyna Guardioli słabo sobie radzi z autobusami.
0
@Medium Tych jaśków trzeba jeszcze ograć, popatrz co my zrobiliśmy w fazie grupowej ;)
2
@Barca1992 Jakieś saudyjskie szejki mają ją kupić ;)