tomas18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubochnia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra przyjmijmy to na klate.Remis i tyle Visca el Barca!!!!! KOCHAM WAS
0
ja pirdoleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
ale jajca
0
ja pierdole
0
0
boże messi prosze!!!!!!!!!!!!!!1
0
0
co jeast kurwa!
0
no musicie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
0
wykurwista fota messiego :D
0
Wynik cieszy,ale szczerze? Nie spodziewałem się manity, gra w tych pucharach przed ligą nie napawała optymizmem, i jeszcze ta eksperymentalna obrona. Manita jest faktem i płaczę ze szczęscia, a niekonsekwencja w grze defensywnej przeciwników mnie poraziła
0
Panowie jestem sfazowany ale napiszę no piłeczka ta zlota ..chuj mnie obchodzi kto dostanie NASI SĄ W PIERWSZEJ TRÓJce i tyyle na temat znaleźli sie w niej bo strasznie sa kurewsko dobrzy ale po prawdzie to wszystko to dlatego że pomagał im tym zesspół BARCA kazdy wwzajemnie sie uzupełnial i to jest komfort gry w barsie nawet jesli grasz srednio to grasz dobrze ..pozdro dla wszystkich cules i jak najlepszych wynikow DUMY KATTALONII W nowym roku
0
Kapitalny mecz w wykonaniu Dumy Katalonii,kolejna manita. Nir będę sie rozwodził nad stylem bo zbędne,grają swoje i oby grali tak równierz w 2011. Wszystko cieszy i tak powinno być.VEB!!!!
0
Kapitalny mecz w wykonaniu Dumy Katalonii,kolejna manita. Nir będę sie rozwodził nad stylem bo zbędne,grają swoje i oby grali tak równierz w 2011. Wszystko cieszy i tak powinno być.VEB!!!!
0
villaaaaaaaaaaaaaaa jessssssssstttt
0
na pirlo tv śmiga zajebiscie sprawdzcie
0
powtórka z almerii bedzie:D brawooooooooooooo
0
tomas18 to barca mitrzem hiszpani królem
0
Pep jest ponad Hlebem na prawo od Henrego :D
0
Moim zdaniem w tej sytuacji z Cacau górę wzięły emocje a nie chamskie zachowanie czy coś.
0
Sory za błędy już zaspany jestem :d
0
KOnflikt w spr inry.
Fakt może mało biega.może mało się stara ale faktem jest też to że to on strzelil tego gola jakże ważnego prawda????? A Ibra jest przede wszystkim rozliczany z goli,a nie z jego stylu.
0
Ty kozak endriuuu2
O Zlatanie mówisz zapewne przez pryzmat tego meczu..a pewnie piałeś z zachwytu po ost Gran DErbi. Zlatan jest rozliczany z bramek a nie z jego stylu. Co do Toure zgadzam się najgorszy gracz tego meczu wg mnie. Messi dal ciała fakt ale się starał
0
Dziś mieliśmy okazje zobaczyć jeden ze słabszych meczy Barcy.I to nie ulega wątpliwości. Gra w wykonaniu Dumy..była po prostu słaba i tyle. Messi nie błyszczał,można nawet rzec że dał ciała.ale z wynik jest korzystny i to fakt. Co do kłótni jaka zauważyłem w spr Zlatana ja staję jednak w jego obronie.Fakt dziś wszyscy się niepopisali również on ale ludzie to Szwed strzelił gola który ma kolosalne znaczenie w kontekście rewanżu na Camp Nou.A przypomnę że Ibra jest rozliczany przede wszystkim z bramek i tego się trzymajmy.Z tą jego grą statyczną trochę racji.ale nikt nie jest idealny. Pamiętam jak wszyscy piali z zachwytu po ostatnim Gran Derb.a tu jeden mecz w plecy i już bulwers.Spokojnie rozliczac to można po sezonie.Kończąc czekam na dobry mecz w wykonaniu Barcy za 3 tyg i awans do 1/4 .... .
0
VEB!!!!!!!!!!!!!!!!! I oto cho!!!!!! Dobra gra + szczęście = zwycięstwo w Gran DErbi!!!!!!
0
Mi ten pomysł z Robinho bardzo się podoba.Argumenty za:
-ograny w La Liga,
-dobrze wyszkolony technicznie czyli pasuje do stylu Barcy,
-gra z głowa, nie jest jeźdźcem bez głowy..,
-nareszcie zostanie wzmocnione lewe skrzydło..zdrowa i pozytywna rywalizacja z Henrym co wyjdzie co wyjdzie na dobre dla ogółu drużyny
-tym samym lepsza ławka:D ...
-przystępna cena za znakomitego zawodnika.
Argumenty przeciw: na razie niech dojdzie do tego transferu później będziemy krytykować jak coś zacznie szwankować..Tyle
0
Mi ten pomysł z Robinho bardzo się podoba.Argumenty za:
-ograny w La Liga,
-dobrze wyszkolony technicznie czyli pasuje do stylu Barcy,
-gra z głowa, nie jest jeźdźcem bez głowy..,
-nareszcie zostanie wzmocnione lewe skrzydło..zdrowa i pozytywna rywalizacja z Henrym co wyjdzie co wyjdzie na dobre dla ogółu drużyny
-tym samym lepsza ławka:D ......
-przystępna cena za znakomitego zawodnika.
Argumenty przeciw: na razie niech dojdzie do tego transferu później będziemy krytykować jak coś zacznie szwankować.....Tyle
0
TAA...i kolejny puchar trafił we właściwe ręce ...heh:)) Ibra zagrał przecietnie ale wierze w niego . Dajmy mu czas a.na pewno nie zawiedzie nas.
0
Kapitalny mecz. Dobrze widzieć Messiego i Xaviego w dobrej formie. No i te młode wilki Barcy , oj bedzie z nich pociecha.
0
sorry bkdi rzecz jasna:DD