tomas18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubochnia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy ja wiem.......jasne że go nie sciagac po co on ten dziadza to juz wolalbym rasiaka
0
ee nawet grajki z realu tak mruczą pod nosem to pewne;]
0
MESSi w tym sezonie zrobi wymiot to pewne to zł
oty dzieciak
0
po co laluś
z anglii mamy messiego.......;]
0
ah real marzenia o pucharze są juz nieREALne........dali ciała
0
w barsie wymiot robil oby tak dalej
0
jak tak dalej pójdzie to barcelonę będzie można nazywać reprezentacja hiszpani
0
kazdemu grajkowi moze zdarzyć się taka seria nie ma co popadac w zachwyt poczekamy zobaczymy
0
czysto schludnie z gracją tak to sie robi BARCA
0
Nieważne kogo wylosuje BARCa, jest w takiej formie że nikt w tej chwili nie może jej zagrozic.....respekt dla PEPE;] ma gadane to jest trener z prawdziwego zdarzenia
0
Messi jest najlepszy...;] najlepszy w tej chwili...lecz to chyba za póżno w tym roku pilka do lalusia z ManU ale rok 2009 to będzie rok argentyńczyka