tomas18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubochnia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bkjd
To teraz zaczniesz przepadać:DD
0
Panowie po co te bulwersy hę????? one wam nic niedadzą a jeszcze tymi wypocinami tracicie uznanie wśród innych. Zastanówcie się 2 razy zanim coś napiszecie . kurde siepy ok??
0
Kurde mam szacunek do Samu..Ale to co on teraz odwala sprawia że mam go coraz mniej. Samu po co ci to........odejdź w spokoju.
0
Jak w Juve załapie się do 1 jedennastki to będzie kapitalna sprawa. Gra oby jak najczęstsza w renomowanym klubie dobrze mu zrobi .
0
Messi is king
Ne polecajcie filmików z youtube kurde. Obejrzycie pare kompilacji i filmikow i myślicie że ooo ale będzie wymiot...Panowie nienapalajcie się po obejrzeniu filmikow....
0
Jensik9
Nadzieja umiera ostatnia co???:]
0
aha Serie A lepsze???? To w takim razie świnki latają....
0
Ehh..lol dobra phf
0
blaugranacule19
jasne???? no to ladne jaja
0
Ehh po co mu ta cala kasa??? Pewnie na coś zbiera:] tylko na co.....
0
bartek85
A może to plotki?? I weż sie nie wyrażaj tak. Wiesz szacunku trochę
0
Keirisson ? wypożyczenie? ok dobra ale aguero do nas:))))))))))
0
nioton
to weź zadzwon i się ich spytaj:]
To musi potrwać
0
Ja mam 100% pewności że Ibra do nas dolaczy nie ma innej opcji.Gdyby nie te cyrki Etoo Zlatan już dawno byłby w Barsie.Taka prawda
0
Pozyskanie Mascherano byłoby świetnym posunięciem ,ale wtedy Pep mialby niezly ból głowy kogo sadzać na ławce bo pewne jest że Keita,Toure i Javier razem w 1 składzie grać niebędą
0
Barca ma przyszłość ni ma co....
0
stifler111
to se jutro na piwko pójdziesz:))
0
Marco87
Mnie to w tej sprawie już nic niezaskoczyy
0
Jensik9
A jak odejcie tio co zlobis?????
0
Kub13
a Ty waflu mimo wszystko zachowaj tą awangardową polszczyznę dla siebie. Kto jak kto ale dla E2 szacunekk się nalezy
0
Anteal
Wiesz każdy bedzie tęsknił ale ten Etoo był skazany na transfer. Wiesz że za rok Barca nic by za niego nie miała i odszedł by za darmo nie?? Ale zawsz bede darzyl go respektem
0
podróż po wygrane rozpoczęta....
0
Chyba przesadzili z tym piwkiem.......:DD
0
Detale detale ...............żol jakby nie mogli omowic ich teraz
0
Ciekawe jak długo mają zamiar odwalać ten cyrk ...transferowy
0
czyli se jeszcze poczekamy...
0
stifler111
jakich?
0
Unicef
Nieee spoko ,brunetki blondynki ja wszystkie was dziewczynki.......
0
TAAAK
ja czasem łącze:DDDDD
0
MessiGood
A le panowie: zADNA LASKA ANI SZPARKA NIEZASTĄPI NAM BROWARKA:fd