tomas18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubochnia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Do wafla RAlfiego
Wcale niepowiedziane jest ze barca kupila Ibre za 87 mln a wiecej że nawet go pozyskala bo wszystko jeszcze przed nami.. A jeśli chodzi o umiejętnosci to nawet szanuje krystynę ale popatrz na poprzedni sezon Ibra ponad 20 bramek a cris ok 17 -18 a zresztą poczekamy zobaczymy pajacu
0
Te wasze komenty że Szwed to drewno to wasza kompromitacja. a nawet jeśli tak jest to te wasze drewno w ostatnich latach strzela średnio 23 bramki na sezon. Czyli robi to co klasowy napastnik powinien robic- STRZELAĆ BRAMKI bo to jego zadanie.
0
Obaj maja technikę jak z bajki ,ale w tej reklamie Zlatan lepszy a ten kto uwaza że on to drewniak.....to panowie idźcie lepiej krowy doić.
0
No wielka szkoda. Jednak dziwie sie Hiszpanowi, Valencja to nie jest klub z którym Villa może realizować największe cele. Poprostu on tam się marnuje i tyle ,a taki piłkarz nie powinien marnować kolejnego sezonu, ponieważ jest stworzony do wygrywania trofeów i osiągania największych sukcesów,a taką przyszlość zapewniłby mu transfer do Barcy. No ale cóż......
0
Jeśli zakup Szweda dojdzie do dkutku to nikt mi nie powie że Barca się niewzmocniła... . A jeśli chodzi o tą rozterke Villa czy Zlatan moim zdaniem jednak Villa. tylko żal w tym calym cyrku transferowym Samuela......
0
W takiej sytuacji wszystko jest możliwe naprawde. Hiszpan i Szwed to najlepsi napastnicy na świecie, jeśli któryś z nich trafi na Camp Nou będe happy.
0
Jeśli to prawda to znakomicie,Szwed jest klasowym napastnikiem który mam nadzieję znakomicie wkomponuje się w grę Barcy i w przyszłym sezonie Duma Katalonii będzie grala jeszcze lepiej o ile da się grać jeszcze lepiej.:D
0
Niech ten Szwed przyłazi nieważne za kogo , niech przyłazi i git
0
Te Panowie numer nie gra tylko zawodnik. Obojętnie z jakim by grał czy niegrał niech prezentuje solidną formę w przyszłym sezonie.
0
No Sergio najlepszego przedewszystkim zdrowia....by w przyszłym sezonie obyło się bez kontuzji:) STO LAT!!!
0
Tak tak ten transfer to wielka korzyść dla Barcy. Maxwell to jeden z najlepszych LO na świecie a w Barcie może stać się jeszcze lepszy. Te 4.5 mln zwróci się natychmiast.
0
To dobre posunięcie ze strony władz klubowych. Zakup bardzo solidnego obrońcy ze zdolnościami ofensywnymi i to jeszcze za tak przystępna cenę.Mi to odpowiada:D
0
No kolejny obiecujący grajek. Widać że ma potencjał ale czy go w pełni wykorzysta?? Poczekamy zobaczymy
0
Nieważne gdzie ,z kim ,w której kolejce, ważne to żeby Duma Katalonii w każdym meczu następnego sezonu dawała z siebie wszystko tak jak to robila w poprzednim.Tyle
0
Wiidziałem ten meczyk.. elegancki.brama daniela kapitalna oby w barcie tak strzelał...:))
0
hem......sam nie wiem, ale moim zdaniem transfer Ibry do Barcy jest niepotrzebny. Oczywiście szwed to piłkarz klasy światowej ale odejście Eto nie byłoby zbyt rozsądne. Dobrze jest jak jest, po co to zmieniać??
0
Nareszcie po sezonie dominacji wreszcie przyszedł czas na trofea:)
juz dwa Barca zdobyła, teraz tylko czekać na 27 maja i cieszyć się z potrójnej korony!!!!!!!
0
Wiara czyni cuda...do końca wierzyłem że Barca strzeli bramkę...i co?? Awans do finału stał się faktem!!Tteraz tylko mecz z ManU i puchar jedzie do Katalonii!!!
0
Szykuje się nisamowity spektakl...choć wynik meczu z Realem napewno się niepowtórzy to Barca wygra i pojedzie do Rzymu...:))
0
Nie jestem zaskoczonyy czuję troche niedosyt...ale 4 0 z najlepszą drużuna niemiec cieszy:))
0
sam nie wiem henry nie jest tak dobry jak kiedys ale to nadal klasa musi zostać a jak już ma odejść to nie do chelsea a z reszta on sam by się nie zgodził bo to przecież byly kanonier
0
dobry jest nie ma co ale victora to on nie wygryzie
0
nie ważne w jakim stylu wazne z cel został osiągmięty
0
wielki gracz i wielki człowiek brawo samuel...
0
puyol i xavi to dwie legendy barcy i hiszpanii nie do zajechania szacun
0
ten francuzik dobry był i jest ale najlepsze lata to chyba za nim już są
0
poprostu serce garcelomy nic dodać nic ująć
0
wielki człowiek ....respekt
0
też nie jestem zdziwiony ten chłopak jest świetny
0
tevez jest swietny ale barsie na ta chwile niepotrze
bny