tomas18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubochnia
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby tylko te porozumienie...:D
0
To się kurcze ciągnie jak makaron włoski.....................
0
Na piwko to by poszli jakby to sie w polsce dział tam jest kulturka....
0
Panowie luz ..nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:D
0
eee nie Nasri kontuzjowany na ok 2 miechy, 6-8tyg
0
Unicef
Czyli co??? Jesteś za tym żeby Eto został a Ibra niepotrzebny tak???
Ja tak niepomyślalem wiesz i pozatym nie możesz zaprzeczyć że Ibra to pilkarz kl światowej bo tak jest. Ciekawy jestem co myślaleś jak Eto do Barcy przychodził....
0
Hehe:))
0
Jensik9
Dobra ziom jak do końca okienka będzie wgl mowa o Villi to przyznam ci rację. A tak na marginesie twój nick to z twoim wiekiem czy jak??:D
0
przeminho
Napewno tymi meczami z poprzedniego sezonu podniecać się nie będą....:D
0
Dlaczego wyskakujecie z tymi Villami i Torresami?? Owszem gracze 1 klasa ale Barca chce się pozbyć Samu a jest to możliwe tylko w tej transakcji z Interem i ibrą. Też chętnie widzialbym Ville w trykocie Barcy ale ten temat chyba już skończono panowie
0
Kuba13
Nagrody nie grają wiesz..? Co z tego że SAmu nie mial korony króla strzelców czy tam pilkarza sezonu to co on zrobił dla Barcy jest niesamowite.i niezaprzeczalne, proszę o trochę respektu.
0
przeminho
dobrze ziomek piszesz ,najważniejsze dobro klubu
0
Aha więc jeśli tak to powinieneś zaakceptować że ten transfer musi być i tyle
0
Jensik9
Jesteś fanem Barcy czy Eto??
w tym transferze ważne jest dobro klubu a nie Samu....trzymanie go nie ma sensu
0
Unicef
Dokladnie tyle komentów ,bulwersów, jakichiś domyśleń że to że tamto kur** poczekajmy w spokoju 'a nie będziecie atmosfe podsycać
0
Kurde ziomki spokojnie zobaczymy jak się skończy....A tu widzę że większość jakby na szpilkach siedziała ,tak się bulwersują... trochę luzu poczekamy zobaczymy
0
I to mi się podoba:). Widać że nazwiska Pique i Alves Maxwell nie robią na nim wrażenia. I oto chodzi Henrique!!
0
Nom cóż przygoda Samu z Barcą się kończy. Będe miał o nim jak najlepsze wspomnienia mimo ze teraz atmosfera jest niemiŁA
0
Mecz z ManC......hem moim zdaniem byłoby na co popatrzeć, prawda? Ale mecz z Interem miałby dodatkowe smaczki:D
0
Po co te wszystki szachy w tych negocjacjach..Ehhh ale cóż miejmy nadzieje źe to już się zaniedługo skończy . To będzie dobre dla wszystkich.
0
Kurde mam szacunek do Poulsena ale cos mi się niewidzi jego gra w Barcie naprawde duńczyka bym u nas niechciał
0
Dobtry pomysl żeby paru kluczowych graczy odpoczęło, to szansa dla naszych młodych wilkow min Assulina..strasznie mnie ciekawi jak zagraja...
0
lukaas67
Skonczcie z tym drewnem bo jesteście śmieszni i tyle.
poczekalibyście z tymi obelgami przynajmniej do półmetka sezonu bo narazie piszecie że drewniak że wolny...ehh żal dupe ściska. Bede z was miał polewe jak Ibra będzie w przyszłym sezonie grał jak z nut. I co wtedy też będzie drewno tak????
0
Moje zdanie jest takie że jeżeli Pep tak postanowił w sprawie E2 to widocznie tak poprostu musi być.Mimo żw SAm... ma za sobą sezon życia bo można go tak nazwać, to jego odejście dobrze zrobi Barsie,dużo jest jego obrońców-rozumiem ale umówmy się jak za rok Barca razem z Ibrą zagra znakomity sezon to o samu..mało kto będzie pamietał bo na ustach wszystkich będzie Ibra albo inny Messi czy Xavi.
0
Moje zdanie jest takie że jeżeli Pep tak postanowił w sprawie E2 to widocznie tak poprostu musi być.Mimo żw SAm... ma za sobą sezon życia bo można go tak nazwać, to jego odejście dobrze zrobi Barsie,dużo jest jego obrońców-rozumiem ale umówmy się jak za rok Barca razem z Ibrą zagra znakomity sezon to o samu..mało kto będzie pamietał bo na ustach wszystkich będzie Ibra albo inny Messi czy Xavi.
0
Ino jeszcze podpis Ibry i zgoda E2 i ten cały cyrk się skończy. Ufff.............nareszcie.
0
Jwśli taki trener jak JM tak chwali Ibrę to musi w tym coś być....:))
0
Buli07
dzięki
0
Pyrzo_Barca
Ja się zgadzam z tą opinią ale jeżeli jednak Iniesta musialby tam grać to kto do środka??
0
Pyrzo_Barca
Ja się zgadzam z tą opinią ale jeżeli jednak Iniesta musialby tam grać to kto do środka??