0

Oby tylko te porozumienie...:D

0

To się kurcze ciągnie jak makaron włoski.....................

0

Na piwko to by poszli jakby to sie w polsce dział tam jest kulturka....

0

Panowie luz ..nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo:D

0

eee nie Nasri kontuzjowany na ok 2 miechy, 6-8tyg

0

Unicef

Czyli co??? Jesteś za tym żeby Eto został a Ibra niepotrzebny tak???

Ja tak niepomyślalem wiesz i pozatym nie możesz zaprzeczyć że Ibra to pilkarz kl światowej bo tak jest. Ciekawy jestem co myślaleś jak Eto do Barcy przychodził....

0

Hehe:))

0

Jensik9

Dobra ziom jak do końca okienka będzie wgl mowa o Villi to przyznam ci rację. A tak na marginesie twój nick to z twoim wiekiem czy jak??:D

0

przeminho

Napewno tymi meczami z poprzedniego sezonu podniecać się nie będą....:D

0

Dlaczego wyskakujecie z tymi Villami i Torresami?? Owszem gracze 1 klasa ale Barca chce się pozbyć Samu a jest to możliwe tylko w tej transakcji z Interem i ibrą. Też chętnie widzialbym Ville w trykocie Barcy ale ten temat chyba już skończono panowie

0

Kuba13

Nagrody nie grają wiesz..? Co z tego że SAmu nie mial korony króla strzelców czy tam pilkarza sezonu to co on zrobił dla Barcy jest niesamowite.i niezaprzeczalne, proszę o trochę respektu.

0

przeminho

dobrze ziomek piszesz ,najważniejsze dobro klubu

0

Aha więc jeśli tak to powinieneś zaakceptować że ten transfer musi być i tyle

0

Jensik9

Jesteś fanem Barcy czy Eto??

w tym transferze ważne jest dobro klubu a nie Samu....trzymanie go nie ma sensu

0

Unicef

Dokladnie tyle komentów ,bulwersów, jakichiś domyśleń że to że tamto kur** poczekajmy w spokoju 'a nie będziecie atmosfe podsycać

0

Kurde ziomki spokojnie zobaczymy jak się skończy....A tu widzę że większość jakby na szpilkach siedziała ,tak się bulwersują... trochę luzu poczekamy zobaczymy

0

I to mi się podoba:). Widać że nazwiska Pique i Alves Maxwell nie robią na nim wrażenia. I oto chodzi Henrique!!

0

Nom cóż przygoda Samu z Barcą się kończy. Będe miał o nim jak najlepsze wspomnienia mimo ze teraz atmosfera jest niemiŁA

0

Mecz z ManC......hem moim zdaniem byłoby na co popatrzeć, prawda? Ale mecz z Interem miałby dodatkowe smaczki:D

0

Po co te wszystki szachy w tych negocjacjach..Ehhh ale cóż miejmy nadzieje źe to już się zaniedługo skończy . To będzie dobre dla wszystkich.

0

Kurde mam szacunek do Poulsena ale cos mi się niewidzi jego gra w Barcie naprawde duńczyka bym u nas niechciał

0

Dobtry pomysl żeby paru kluczowych graczy odpoczęło, to szansa dla naszych młodych wilkow min Assulina..strasznie mnie ciekawi jak zagraja...

0

lukaas67

Skonczcie z tym drewnem bo jesteście śmieszni i tyle.

poczekalibyście z tymi obelgami przynajmniej do półmetka sezonu bo narazie piszecie że drewniak że wolny...ehh żal dupe ściska. Bede z was miał polewe jak Ibra będzie w przyszłym sezonie grał jak z nut. I co wtedy też będzie drewno tak????

0

Moje zdanie jest takie że jeżeli Pep tak postanowił w sprawie E2 to widocznie tak poprostu musi być.Mimo żw SAm... ma za sobą sezon życia bo można go tak nazwać, to jego odejście dobrze zrobi Barsie,dużo jest jego obrońców-rozumiem ale umówmy się jak za rok Barca razem z Ibrą zagra znakomity sezon to o samu..mało kto będzie pamietał bo na ustach wszystkich będzie Ibra albo inny Messi czy Xavi.

0

Moje zdanie jest takie że jeżeli Pep tak postanowił w sprawie E2 to widocznie tak poprostu musi być.Mimo żw SAm... ma za sobą sezon życia bo można go tak nazwać, to jego odejście dobrze zrobi Barsie,dużo jest jego obrońców-rozumiem ale umówmy się jak za rok Barca razem z Ibrą zagra znakomity sezon to o samu..mało kto będzie pamietał bo na ustach wszystkich będzie Ibra albo inny Messi czy Xavi.

0

Ino jeszcze podpis Ibry i zgoda E2 i ten cały cyrk się skończy. Ufff.............nareszcie.

0

Jwśli taki trener jak JM tak chwali Ibrę to musi w tym coś być....:))

0

Buli07

dzięki

0

Pyrzo_Barca

Ja się zgadzam z tą opinią ale jeżeli jednak Iniesta musialby tam grać to kto do środka??

0

Pyrzo_Barca

Ja się zgadzam z tą opinią ale jeżeli jednak Iniesta musialby tam grać to kto do środka??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?