tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@SinMistico generalnie to zgadzam się z Twoją wypowiedzią aczkolwiek nie ze wszystkim. Sprowadzanie Griezmanna za 120 mln euro od samego początku uważałem za idiotyzm ze względu na to, ze nie ma po prostu w naszym systemie dla niego miejsca.. Thiago jest fenomenalnym piłkarzem ale ewidentnie chciał spróbować czegoś nowego i raczej nie chciał schodzić z poziomu a przyjście do nas (na dzień dzisiejszy) takim ruchem by było. Koeman widać, ze będzie chciał grać ustawieniem 4-2-3-1. Jeśli chodzi o pozycje dwóch pivotow to mamy tam odpowiednich graczy. W podstawie powinien to być Pjanic-De Jong a w obwodzie Busquets i Alena (Ew. Riqui aczkolwiek osobiście widzę go wyżej). Myślę, ze taka obsada będzie ok. Wyżej widziałbym to tak: Trincao/Dembele, Messi/Riqui Puig, Coutinho/Pedri/Konrad. Na 9 dałbym szansę parze Ansu/Griezmann ponieważ nie widzę obecnie na rynku piłkarza, który byłby idealnie dla nas pasująca 9tka. O ile w mojej opinii z przodu wyglada to nienajgorzej o tyle z tylu już przydały by się przynajmniej dwa transfery w postaci Desta i Erica Garcii (w idealnym scenariuszu także nowego lewego obrońcy ale dałbym jednak ostatnia szanse Juniorowi jako zmiennikowi). Uważam, ze mielibyśmy wówczas fajną kadrę, mieszankę doświadczenia i młodości/talentu, na każda pozycje po dwóch ciekawych piłkarzy. Podsumowując jak ja bym to widział:
Ter Stegen/Neto; Dest/Roberto, Pique/Araujo, Lenglet/Eric Garcia, Alba/Junior; Pjanic/Busquets, De Jong/Alena; Dembele/Trincao, Messi/Riqui Puig, Coutinho/Pedri/Konrad; Ansu/Griezmann.
Po jednym sezonie zagranym taką kadrą myślę, że mielibyśmy wiele odpowiedzi co do tego jakie pozycje wymagają wzmocnień, kto odpalił a kto nie a pozwoliłoby nam to odetchnąć bardzo mocno finansowo (zejście z listy płac: Umtiti, Semedo, Rakitic, Vidal, Suarez). To tylko moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać aczkolwiek chętnie bym coś takiego zobaczył:) pozdro!
0
@YoNoEntiendoNada a co jest dziwnego w tym, ze wysłuchał Bayern a teraz wysłucha tego co ma do powiedzenia Barca? Z tego co pisze pan Sanchez to Barca dopiero teraz skontaktowała się z agentami Desta i wyraziła swoje zainteresowanie. Wcześniej tak naprawdę mówiło się w jego kontekście tylko o Bayernie wiec nie widze nic dziwnego nawet w tym, ze mógł ustalić sobie z nimi kontrakt na najbliższe 5 sezonów bo w porównaniu do tego co miał do zaoferowania Ajax na pewno była to świetna oferta. Teraz być może nie będzie miał do wyboru ofert Ajax-Bayern a Ajax-Bayern-Barcelona a to chyba trochę zmienia postać rzeczy. Przypadek Frenkiego De Jonga mówi Ci coś? :D
0
@itmustbejoke z całym szacunkiem ale naprawdę z całej mojej wypowiedzi wyciągnąłeś tylko to? Nie chodzi o to, ze Messi tylko wczoraj się nie uśmiechnął i tego się czepiam ale o to, ze facet jest naszym kapitanem i otwarcie powiedział, ze chce od nas odejść i powtarza i walczy o to od roku. Czy Twoim zdaniem to jest dobry prognostyk dla przyszłości Messiego w klubie i Leo jest szczęśliwy będąc u nas na siłę? Wydaje mi się, ze nie i moja wypowiedz to miała sugerować.
P.S był naszym najlepszym piłkarzem we wczorajszym meczu bo ogólnie jest naszym najlepszym piłkarzem i nie tylko naszym ale i na całym świecie a może i historii.
0
@Cave jedyna nadzieja w tym, że zawrócimy młodemu w głowie jakimiś fajnymi obiecankami i niezłym kontraktem (co by nie mówić po odejściach Rakitica, Vidala czy Suareza budżet płacowy się mocno poluzuje). Bayern jest akurat takim klubem, który nie da się wciągnąć w jakiś wyścig ‚kto da więcej’ i po prostu pójdą po jakąś inną opcję. W tym jedyna nadzieja...
1
Paradoksalnie to wszystko co się dzieje nie do końca może być dobre dla przyszłości Barcelony, mam na myśli najbliższa przyszłość. Mamy 17 września. Z klubu póki co odszedł tylko Rakitic, którego transfer najprawdopodobniej pokryje odprawę dla Vidala (sic!). Najpierw borykaliśmy się tygodniami z fochami Messiego, teraz następne dni czy tygodnie to wotum nieufności dla zarządu.. wszystko dobrze ale gdzie w tym wszystkim jest przygotowanie do przyszłego sezonu? Wiem, ze trzeba myśleć o szerszej perspektywie i koniec końców jest to ważniejsze ale niedługo startuje sezon a my jesteśmy z Semedo i Roberto na PO, grubym Suarezem, którego tu nie chcą, Alena który ma chyba zastąpić Rakitica i Vidala a który grzał ławkę nawet w Betisie, Juniorem Firpo na lewej obronie, Busquetsem, który raczej znow będzie titularem czy Messim który tylko posyła srogie spojrzenia i się nie uśmiecha. Nie chce uprawiać czarnowidztwa ale niestety nie wyglada to za dobrze a najbliższe tygodnie raczej szykują się nie pod kątem przygotowania do sezonu ale walki socios z zarządem. Przykro się na to patrzy ale fakt z drugiej strony jest taki, ze kiedyś czas na czystki tez musi być a moment zawsze będzie niedobry. Ryba psuje się od głowy a głowa tej ryby w postaci Bartomeu i zarządu jest zdecydowanie do odcięcia..
43
Cześć Ajax.. chcielibyśmy Desta ale jest taka głupia sprawa, właściwie drobiazg.. nie mamy jak za niego zapłacić.
1
@BarcaInfo ciekawe ilu jeszcze młodych obiecujących PO przejdzie nam kolo nosa przez tych nieudaczników rządzących.. utalentowany Couto wybrał City, Dest zapewne wybierze Bayern. Smutne to.
0
@Coutinho007 Kimmich (tym bardziej teraz po odejściu Thiago) nie jest już moim zdaniem zaliczany w Bayernie jako PO a DM. Stąd zainteresowanie z ich strony Destem. Pavard to tez taki PO, który tak naprawdę jest równie dobrze ŚO. Jak chłopak z Ajaxu spojrzy, ze u nas głównie stawia się na Roberto ze względu na to, ze jest wychowankiem to nie wiem gdzie będzie miał ostatecznie łatwiej k grę..
0
@Ghotti smutna prawda jest taka, ze kiedyś taki Dest zaczekałby na nas nawet do końca okienka aż sprzedamy Semedo byle tylko grać u nas. Obecnie nie jesteśmy jednak zbyt atrakcyjną opcją dla piłkarzy i jak mają możliwość wyboru między Bayernem, Liverpoolem czy City to wolą pójść tam..
0
@Coutinho007 co przemawia za tym, żeby dołączył do nas?
- większe prawdopodobieństwo pierwszej 11stki
- holenderski trener
- wyższa pensja
- dobre relacje z Ajaxem
co przemawia za Bayernem?
- lepsza sytuacja w klubie i lepszy projekt sportowy
- Bayern ma na niego pieniądze
- Bayern działa na rynku zdecydowanie
Zobaczymy..
0
@brzucho Junior Firpo mógłby go dobrze zastąpić..
0
@Edoss Semedo niestety nie jest obecnie nawet bliski odejścia a Bayern właśnie ogarnia sobie hajs na Desta w postaci transferu Thiago wiec znając nasz zarząd bardziej realna jest opcja: Semedo zostaje sprzedany a Desta nie ma już na rynku bo jest zaprezentowany w barwach Bayernu. Wówczas naszym transferem na obronę staje się Moussa Wague..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@BarcaInfo może niech lepiej przestaną „nie wykluczać” i zaczną coś robić bo niedługo Bayern zgarnie Desta i zostaniemy z brakiem alternatywy na PO...
0
@masq Real Madryt.
2
Ale byłby sztos jakby chłopaki, których mamy obecnie wypalili.. myślę, że jest potencjał a Koeman jest akurat bardzo dobrym trenerem jeśli chodzi o kształtowanie młodych zawodników. Właściwie jedynymi pozycjami, które zastanawiają i na których nie widać wielkich perspektyw to boki obrony.. Fajnie by było jak byśmy zainteresowali się takim Destem ale zarząd chyba nie ma tego w planach.. środek obrony Araujo i być może Eric Garcia, środek pola De Jong, Ilaix Moriba, wyżej Riqui Puig na skrzydłach Dembele, Trincao i jest Pedri, na 9tce dać szansę Ansu. Myślę, ze jest potencjał duży.. ciekaw jestem jak tym Koeman zarządzi i czy piłkarze po których sobie tyle obiecuję odpalą.. ciekaw jestem Waszych przemyśleń, pozdrawiam:-)
0
@foczkyyyhg w końcu trzeba dać komuś mądremu rządzić jak sam zresztą określił.
0
@panczo tu bardziej chodzi o to, ze piłka się zmienia a Busquets nie. Gościu powinien jako profesjonalny sportowiec adaptować się do wymagań jakie stawia każdego sezonu piłka na najwyższym poziomie. Goretzka jakoś potrafił w kilka miesięcy popracować nad szybkością i nabrać masy, to samo Coutinho? Nie ma co Busquetsa tłumaczyć, wystarczyło by mu się chciało ale po co skoro można się zasłonić „stylem drużyny”, którego już od X lat nie ma...
0
@Ghotti https://mobile.twitter.com/albert_roge/status/1304318038523740161?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1304318038523740161%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla
Pan Albert Roge podaje coś podobnego jak ja, właśnie znalazłem tweeta
1
@Ghotti pojawiają się pogłoski o tym, ze Koeman widzi Ansu na 9tce wiec może chce Fatiego na 9tce, Dembele z lewej, Griezmanna z prawej i Messiego na 10tce? Przy dużej wymienności pozycji między Messim i Griezem. Prawdę mówiąc trudno teraz wejść w głowę trenera i przewidzieć czego tak naprawdę chce. Jeśli chodzi o dwóch pivotów w postaci De Jonga i Pjanica to jestem jak najbardziej za ponieważ obaj potrafią rzucić fajną piłkę i dobrze się przy niej utrzymać. Osobiście chciałbym jednak Ousmane’a na prawej i Ansu na lewej. W końcu mielibyśmy prawdziwych skrzydłowych. Problem wówczas jest inny, mianowicie - jak pomieścić Leo i Antłana w jednym składzie?
0
@patrykzmc2000 parodia. Niech w takim razie Bartomeu albo Planes obejmą stanowisko trenera skoro lepiej wiedzą, czego tej kadrze brakuje. Gościu chce umówmy się tanich graczy bo Depay za 25 mln, Wijnaldum czy Garcia za 15 to nie są zawrotne kwoty a oni nawet temu nie potrafią sprostać. Może niech powie, że chce piłkarzy za 150 mln to wtedy zaczną działać.. żenada.
1
@AlexDark00 i prawdopodobnie przyjdzie jeszcze Koulibaly. Specjalnie to robią, żeby nas wydoić...
1
@RomanHoffer sam możesz sobie wyliczyć w internecie, wpisz w google - kalkulator kredytowy. Warto również wiedzieć, że oprocentowanie kredytu to nie jedyne koszty związane z jego wzięciem. Wszystko zależy od wielu czynników, czy bierzesz np. raty malejące? Jaka jest prowizja banku? Itd itd. Warto tez sprawdzić ofertę banku, w którym jesteś już jakiś czas i na konto którego regularnie wpływa Twoje wynagrodzenie. Bardzo często Twój bank może zaproponować Ci trochę niższa stopę procentową oraz pozytywnie rozpatrzyć Twój wniosek kredytowy. Najlepiej pójść do kilku banków, wyliczenia nic nie kosztują, a przynajmniej będziesz miał porównanie. Jest również wiele filmików na youtube dotyczących kredytów hipotecznych, tam panowie często bardziej fachowo niż ja to opisują. Mi pozwoliło to wziąć kredyt na dobrych warunkach więc myślę, że i Tobie się uda. Powodzenia!
13
Jest błąd w artykule. O ile mi wiadomo to Jordi Alba pozostał w klubie także numer 18 nie jest do wyboru :)
1
@Suzu a co to za Araujo na ławce? :D
0
Myślę, że Courtois prezentuję wspaniałe umiejętności i mógłby pozbawić nas problemu w bramce przynajmniej na 10 a nawet 15 lat. Myślę, że jest kilka aspektów przemawiających za tym, że mógłby do nas dołączyć, mianowicie:
1) Petr Cech ma niepodważalne miejsce w bramce Chelsea myślę na jakieś 5, czy 6 lat (sami sympatycy 'The Blues' są tego świadomi),
2) Barcelona byłaby w stanie zagwarantować Mu występy w pierwszej "11" a kto nie chciałby występować w "11" klubu, który co roku bije się o trofea na wszystkich frontach. Występy z piłkarzami takimi jak Puyol, Xavi, Iniesta czy Messi także nie są dla młodych perspektywicznych zawodników bez znaczenia,
3) Nasze stosunki z Atletico i zaangażowanie zawodnika może znacznie pomóc w transferze,
4) Cena ( ok. 25 mln.) to nie jest cena z kosmosu patrząc na poziom piłkarski i wiek - mając oczywiście na względzie ceny, które mają miejsce w dzisiejszych czasach,
5) Ostatni ale jakże ważny aspekt to oczywiście 3 lata spędzone w Hiszpanii, znajomość ligi oraz gra co roku na najwyższym poziomie oraz w europejskich Pucharach.
Podsumowując myślę, że jest On dużo lepszą opcją od Ter Stegena, ponieważ ma doświadczenie w Europie, w grze o stawkę, oraz zna ligę. Uważam, że jeżeli naszemu zarządowi naprawdę będzie zależało to zrobią wszystko by belg w przyszłym sezonie nosił u nas bluzę z nr. '1'.
Pozdrowionka, VeB!