tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Jest i nasz transfer.. a tak płaczecie, ze nikogo nie kupujemy. Wiadomo kiedy prezentacja? :D
0
@Grubson06 przecież jest koronawirus, co oni..
0
@doc jak z rzetelnością u tego Pana?
2
@masq Romero wczoraj jakieś tam samolociki wstawiał i płomienie.. może ten samolot co do nas leciał po prostu się spalił i to chciał powiedzieć Gerard?
0
@MESSIah16 w niedziele rusza liga a transferów do klubu tak jak nie było tak nie ma.. jak jeszcze Bayern podpisze Desta to w ogóle zacznie się nerwowe szukanie alternatywy a na koniec zostaniemy z Roberto na PO i trzema ŚO bo Umtitiego czy Todibo nie można brać na poważnie.
0
@Coutinho007 pewnie jak wielu Polaków mowili Athletico dlatego trochę zgłupiałeś :D
1
@Omoziu nasmarować chłopaków u góry oliwa, poprosic żeby się napięli do zdjęcia i by wyglądali jak Ci z dołu
2
@VIPER2712 rzygac* a z reszta się zgadzam ;)
0
W pierwszej kadrze jak dobrze pójdzie w porównaniu z poprzednim sezonem będą nowi: Eric Garcia*, Dest*, Araujo, Pjanic, Alena, Pedri, Trincao, Coutinho, Depay* i śmiało mogę wliczyć Dembele bo na niego w poprzednich rozgrywkach nie mogliśmy liczyć.. to jest 10 piłkarzy czyli prawie połowa kadry.. mała rewolucja?
17
@FC1899Barca tak? Czyli rozumiem, ze w ich miejsce Junior Firpo, Carles Alena czy na teraz Aarons z Norwich? Nie, dzięki. I tak pozbywamy się wielu ważnych graczy, którzy stanowili trzon drużyny w poprzednich latach. Na taka rewolucje, o której mowisz moglibyśmy sobie pozwolić jedynie mając wybitne pokolenie w La Masii lub pełny portfel a nie mamy ani tego ani tego. Rewolucja jak na ten moment jest moim zdaniem przeprowadzana mądrze a na piłkarzy typu Pique, Alba czy Busquets przyjdzie czas za rok z nowym zarządem i jak się trochę odkujemy.
0
@Matelel mi się trudno wypowiedzieć ponieważ realne są tylko dwa nazwiska Dest i Aarons. Ani o jednym ani o drugim nie mogę za dużo powiedzieć. Bardziej skłaniam się jednak ku Destowi ponieważ ma styl gry, który bardzo mi się podoba i mysle, ze przy oszlifowaniu dałby nam więcej. Aarons to obrońca bardziej „surowy” i skrojony pod angielski futbol, przynajmniej taki wydaje się być. W grze Desta dostrzegam więcej finezji i nietuzinkowości, stad bardziej jednak skłaniam się ku niemu.
5
@NaFazieHitman Dembele jest jeszcze młody. Trzeba mądrze zadbać o jego zdrowie (zaimponował mi tym Koeman, ze w ostatnim meczu jako jedyny przygotowywał się indywidualnie). Jak Dembous jest w formie i gra to jest z niego niemały pożytek. W formacji preferowanej przez Koemana potrzeba nam skrzydłowych wiec Ousmane powinien zostać, zadbać o siebie i udowodnić wszystkim, ze jest piłkarzem przed duże P.
0
@Coutinho007 po cichu liczę, ze uda nam się w tym okienku pozyskać 3/4 naszej obrony na lata (Dest-Araujo-Eric Garcia). To by była petarda jak by wszyscy u nas wypalili..
3
@pt9 z nerwów schudł.
3
@Coutinho007 optymalnym byłoby coraz częstsze sadzanie Pique a w jego miejsce Araujo, przynajmniej na te mecze z prosztszymi rywalami.
0
@BarcaInfo zaraz niemieckie źródło poda dokładnie to samo tylko ostatnie zdanie będzie brzmiało „Jeśli wszystko potoczy się pomyślnie to podpisze umowę z Bayernem” :D
5
@sendesara nie ma obecnie lepszej alternatywy w tych pieniądzach.. po przyjściu Depaya nie mielibyśmy dalej typowej 9 ale podobnym systemem grał Koeman w reprezentacji. Duża wymienności pozycji między graczami z przodu, zobaczymy jak to zda egzamin. Ten sezon i tak pewnie będzie przejściowy i dopiero z nowym zarządem powinno się udać ściągnąć rasowa 9 o ile taka w ogóle będzie dostępna na rynku. Idąc za Twoim porównaniem można powiedzieć, ze Lautaro tez nie byłby dla nas zbawienny ponieważ gra w parze z Lukaku. Obecna sytuacje dyktuje rynek i brak realnej 9ki dla nas.
11
Mówcie co chcecie ale Koeman wydaje się mieć konkretny pomysł na ten zespół i po co zatrudniać trenera by potem mu kłaść kłody pod nogi? Koeman podejmuje decyzje, Koeman albo spije śmietankę albo poniesie konsekwencje. Mi się akurat podoba to, ze nie jest taki miękki jak Setien czy np. Tata Martino i nie musi się podlizywać gwiazda trzęsąc tyłkiem o swoją przyszłość w tym klubie. Mam wątpliwości co do niego jako trenera ale uważam, ze ktoś taki do rewolucji jest potrzebny. Wiem, będziecie zaraz pisać „ale jakiej rewolucji?” „Co to za rewolucja jak Busquets, Alba czy Pique zostają?” ale prawda jest taka, ze nie można w jedno okienko wymienić wszystkich. Odejście Rakitica, Vidala, Suareza, Semedo i daj Bóg Umtitiego i tak będzie dużym sukcesem i mocnym przewietrzeniem. Rewolucje trzeba przeprowadzać stopniowo i fajnie, ze Koeman to w końcu ruszył bo nikt inny wcześniej nie miał jaj.
1
@MESSIah16 ale ja nikogo nie obraziłem..
0
@MESSIah16 uwierz, ze sformułowanie „Dest prefers FCB” można w tej sytuacji dwojako rozumieć :D
0
@szkutnik91 Alaba może i chce nowy kontrakt ale czy dadzą mu 25 mln euro na sezon?
0
The board of @FCBayern has decided: #Dest is the new player,
@David_Alaba gets a new contract and
@Javi8martinez is allowed to leave.
@Abendzeitung#FCBayern
[Maximilian Koch - AZ]
Coś się nie pokrywają wersje :-)
2
@Tales_Omletu a ja uważam, ze jeśli Pjanicowi nie zabraknie motywacji bo doświadczenie, umiejętności na najwyższym światowym poziomie i kapitalny przegląd pola już ma to obok De Jonga stanie się titularem jako drugi pivot. Ściskam za niego mocno kciuki.
0
@wroclawianin89 ..a jeszcze kilka transferów out z klubu
0
@szkutnik91 kogo obstawiacie, Serżinio?
0
@LucasW123 tu nie chodziło raczej o pieniądze na transfery ale po 1) budżet płacowy i limity La Liga 2) o to, ze w przypadku braku sprzedaży piłkarza nie chcieli zostać z dwoma zawodnikami na tej samej pozycji. Co jak co ale akurat to wydaje mi się dość logiczne.
2
@jeyx77x najpierw niech załatwia Desta, potem Depaya a na końcu jak już City sobie ogarnie nowego ŚO a my uporamy się ze sprzedazami to Erica Garcie i miód malina. Szkoda jeszcze tylko, ze nie mówi się o sprzedaży Firpo i przyjściu Tellesa (został mu rok kontraktu i mógłby nie kosztować kokosów).
2
@Grubson06 w sumie dalej wiemy, ze nic nie wiemy. Destowi podoba się nasza oferta ale wciąż nie zapadła ostateczna decyzja i flirtowania ciąg dalszy.
0
@Dembouz1899 danke
2
@Wossi61FCB początkowo myślałem, ze może Ansu dostanie zaszczyt noszenia 10ki ale jednak fajnie, ze dostanie 22. Po cichu marzy mi się, żeby to on był spadkobierca 10szki po Leo ale na to jeszcze musi zapracować :) 22 nie powinna go przygnieść a 9tka podejrzewam, ze tak jak piszesz - trafi do nowego nabytku, prawdopodobnie Memphisa.