0

@BarcaInfo myślisz, ze jest realna szansa na transfer Erica Garcii jeszcze w tym okienku? Właściwie City ma na pozycji stopera Stonesa, Ake, Laporte i teraz dochodzi Ruben Dias wiec nie wiem czemu mieliby jeszcze trzymać Erica..

0

@malicinho od co najmniej dwóch lat na boisku takiej nie mieliśmy wiec przeżyjesz jeszcze kolejne lata :P

1

@Cwaniak4 za Umtitiego to na pewno nie będzie wymiana bezgotówkowa. Poza tym jeśli odejdzie Umtiti to będziemy potrzebować zastępstwo ponieważ zostaniemy tylko z Pique, Lengletem i Araujo, który nie jest nawet oficjalnie piłkarzem pierwszej drużyny..

0

@PatrychoO nie będę kłamał i powiem szczerze, ze wiem o nim tyle co widziałem na kompilacjach. Tak samo mam z Pedrim czy Trincao. Pokładam jednak nadzieję w to, ze chłopaki maja ułożone w głowach i wykorzystają szanse jakie dostaną. Koeman pokazał w reprezentacji, ze dobrze radzi sobie z młodymi i nie boi się odstawiać na boczny tor starszyzny. Liczę mocno, ze tak samo będzie u nas.

1

@PatrychoO był dzisiaj strasznie toporny i ociężały. Dest może ma mniejsze doświadczenie niż on ale jest w moim odczuciu piłkarzem, który ma większy potencjał i z którego naprawdę mogą być ludzie. Obawiam się, ze dla Emersona Barcelona to mogą być trochę za wysokie progi i nie mówię tego ze względu na dzisiejszy występ ale także na to jak prezentuje się ogólnie. Obym się mylił.

1

@BarcaInfo a co to za Mam Rabat?

0

@Coutinho007 mam nadzieję, ze to prawda co mowia media hiszpańskie czy tez dziennikarze ESPN.. właściwie wszyscy oprócz źródeł z Niemiec. Bardzo liczę, że po weekendzie dopniemy transfer Desta i będzie można chłopaka zaprezentować i wprowadzić do drużyny.

0

@draxidox jeżeli ktoś mierzy życie tylko i wyłącznie miarą pieniądza i wartości materialne są ponad wartościami moralnymi to zgadzam się, nienajgorzej :)

1

Guardiola czy Enrique nie mieli miękkich charakterów a za ich czasów notowaliśmy najlepsze rezultaty. Joaquin widać, ze uwielbia gosci typu Setien ale nie do każdego ktoś taki przemawia.. ja osobiście wierze w Koemana i wierze, ze ktoś taki jest teraz naszym potrzebny.

0

@Coutinho007 tak szczerze to dla mnie najważniejszy jest Dest. Oddaliśmy już dwóch PO (Wague, Semedo) i zostaliśmy z samym Roberto. Jeśli nie sprowadzimy Garcii w tym roku to nie będzie zbyt fajnie ale przyjdzie za rok za darmo a sezon będziemy musieli prawdopodobnie przejść z czwórką Pique, Lenglet, Araujo, Umtiti. Jeśli chodzi o Depaya to nie upatruje w nim zbawiciela ale mógłby dać impuls pierwszej linii. Jeśli przyjdzie to będę się cieszył bo uważam, ze jest bardzo dobrym piłkarzem z już dość bogatym doświadczeniem a jednocześnie wciąż młodym i za niezle pieniądze.

0

@AlexDark00 mieszkam w Szwajcarii już 8 lat i powiem szczerze, ze takiego mentalu jaki maja oni to nie chciałbym nigdy przechwycić i nie życzę nikomu. Kraj śmierdzi aż pieniędzmi ale honoru i szczerości to Ci ludzie nie mają za grosz. Pójdą wszędzie gdzie jest biznes, I i II wojna światowa to dobry przykład. Tylko dlatego, ze mam żonę Polkę i przyjaciół Polaków to jeszcze nie oderwałem się od rzeczywistości i staram się myśleć normalnie względem reszty świata.

0

@maarioo 12. możesz skasować tak samo jak 25. Riqui oraz Araujo zostali już oficjalnie zgłoszeni jako członkowie Barcy B na nowy sezon i będą mogli rozgrywać dla Niej mecze. Zostaną natomiast w dynamice treningowej wraz z pierwszym zespołem.

Numer 25 rzadko dostają piłkarze z pola ponieważ w Hiszpanii przyjęte jest, ze numery 1,13 i 25 dostaje trzech bramkarzy. Nie jest aczkolwiek niemożliwym by przyznać numer 25 zawodnikowi z pola. Przykład to chociażby Vinicius w Realu.

0

@Coutinho007 nie panikujmy. Jakoś to będzie.. Alba trzeba przyznać, ze jeszcze daje radę a nikogo za niego byśmy tak naprawdę nie znaleźli na rynku. Alba-Garcia-Araujo-Dest. Miejmy nadzieje, ze chłopaki dostaną szansę i defensywa nie będzie już przez nas postrzegana jako coś co spędza sen z powiek.

P.S Desta napisałem bo bardzo wierze w jego transfer aczkolwiek wiem, ze równie dobrze może jeszcze wyładować w Monachium. To samo zreszta z Garcia.

0

@Norkusik moim zdaniem będzie tak: 2. Dest, 4. Eric Garcia, 9. Memphis Depay.

Zwolnić się może jeszcze numer Umtitiego, którego podobno Lyon chce wypożyczyć. Wówczas bardzo możliwe, ze powędruje on do Araujo lub po prostu zostanie wolny.

Rafinha i Todibo nie dostali numerów ponieważ prawdopodobnie zostaną sprzedani.

0

@Norkusik numer 23. nie jest wolny. Jego właścicielem jest Samuel Umtiti. Na ten moment numery, które są wolne to 2,4,9,12 i 25. Numer 4 zapewne czeka na nowego stopera ponieważ Araujo jak by miał go dostać to już by to nastąpiło.

Edit. 12 chyba nie jest wolna ponieważ o ile się nie mylę to ma ją Rafinha. Został Rafa zgłoszony do sezonu? Z góry dzięki za info.

0

@Coutinho007 czyli rozumiem, ze przy dobrych wiatrach opchniemy jeszcze Todibo, Umtitiego na wypożyczenie i Rafinhe a Brait zostanie?

0

Czy pojawiają się w ogóle jakieś plotki dotyczące odejścia Braithwaite’a?

0

@blazeq muszę przyznać, ze w większości się z Tobą zgadzam. Aczkolwiek..
1. Wydaje mi się, ze oczekiwania kibiców jak na taki klub jak Barcelona nie są jakieś wygórowane.. marzeniem na to okienko będą Dest, Eric Garcia i Depay a nie Kimmich, Van Dijk i Lewandowski. Piłkarze, o których się staramy mogliby trafić równie dobrze do Evertonu czy Romy i nikogo by to specjalnie nie zdziwiło.
2. Dla tego zarządu zadne negocjacje nie są łatwe a jedynie wpłacanie klauzuli. Taka była polityka transferowa do tej pory to teraz negocjacje są trudne, fakt. Jak się ma w kieszeni 10-15 mln a sezon lub dwa temu lekka reka wydawało się 100 a nawet 150.
3. Jestem ciekawy zmiany ustawienia i sam chce rewolucji. Jak najbardziej zgadzam się, żeby dać szanse młodym i utalentowanym chłopakom, pod warunkiem, ze będą te szanse dostawać a nie siedzieć na ławce kosztem Pique, Busquetsa, Roberto czy słabego prezentującego się Griezmanna.

Czekamy na rozwój wydarzeń i tak jak powiedziałem, w większości podzielam Twoje poglądy i to ze nie znajdujemy się obecnie w łatwej sytuacji.

0

Greenwood trochę wyglada jak Dembele tylko w slow motion :D

0

@Gomess Czyli co, Trincao niebawem za klauzule w PSG? :D

0

@maatiixx podobno są zainteresowani. Everton i Fulham.

0

@blazeq 1. W takim razie po co zapowiedzi, ze Araujo oraz Riqui staną się pełnoprawnymi członkami 1. Zespołu i dostaną numery?
2. Na ostatniej prostej? To ta prosta coś długa musi być a właściwie może się okazać zaraz, ze nieskończenie długa bo Dest trafi do Bayernu a my zaczniemy się rozglądać po Watfordach bez ładu i składu.
3. Idąc Twoim tokiem myślenia można tak powiedzieć co sezon „za rok będziemy mądrzejsi”. My tak co roku jesteśmy mądrzejsi, ze nam wszyscy odjeżdżają.. z roku na rok co raz bardziej.

1

@eckov zesłany do Barcy B. Za dobrze się prezentował w pre-sezonie.

0

To co odpierniczamy na rynku transferowym to jakaś komedia.. zostajemy z jednym prawym obrońca, który tak naprawdę nie jest prawym obrońca, tak naprawdę z dwoma ŚO ponieważ jednego odesłaliśmy z powrotem do Barcy B, Todibo jest na wylocie a Umtiti dopiero sobie ćwiczy indywidualnie, do środka pola naszym transferem jest Alena. Póki co nasza kadra jest dużo słabsza niż była i nic nie zapowiada tego by miało się coś zmienić na plus. W porządku - wrócił do nas Coutinho, którym się wszyscy zachwycają bo wyglada tak super na tle naszych zawodników przeciwko jakimś ogórkom. Cou wcale nie był titularem w Bayernie a u nas jest najlepszym graczem. To dużo mówi o poziomie reszty... uważam, ze transfery Depaya, Desta i Erica Garcii to mus a nawet jeśli oni przyjdą to nie są to pewniacy do gry w pierwszej 11 a jedynie melodia przyszłości i nadzieja, ze odpala. Jedyny plus jaki do tej pory dostrzegam to znaczne zmniejszenie listy płac..

0

@Tomo1989 to jest nasz nowy transfer. Fisiado!

1

@XBlairrX ja osobiście widziałbym czwórkę stoperów na przyszły sezon w składzie: Pique, Lenglet, Eric Garcia i Araujo. Być może nie będzie to głupie jeśli Araujo będzie w dynamice treningów pierwszego zespołu a mecze będzie rozgrywał dla Barcy B, okazjonalnie dla pierwszego zespołu w razie potrzeby. Lepsze chyba mecze dla Barcy B niż ławka lub trybuny w pierwszym zespole a przygotowywać się może przecież normalnie i trenować z Koemanem.

5

Męczące to już jest. Messi, kochamy Cię i dziękujemy za wszystko ale chyba czas rozpocząć nową erę w klubie polegającą na budowaniu kolektywu a nie wiecznego szukaniu Leo, chuchaniu i dmuchaniu bo się Leoś obrazi albo zrobi smutną minkę.. To jest do cholery piłkarz naszego klubu a nie prezydent czy trener. Luis, dziekujemy i powodzenia w Atletico. Dałeś nam dużo i jak dla mnie jesteś najlepsza 9tka w naszej historii ale przestań pitolić bo od 2 lat już nie domagasz i trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść a nie gadać, ze koledzy widzieli jak ciężko trenowałes.

1

@Suzu dla Pedriego po prostu jest pozycja w taktyce Koemana a dla Puiga nie. Poza tym trzeba uważać z tymi newsami od pismaków bo kilka dni temu był news, ze Koeman jest pod wrażeniem Araujo a dziś wiemy, ze chłopak nie dostanie numeru w pierwszym zespole wiec na spokojnie..

0

@10SzymonBarca10 za Pique widziałbym za rok Julesa Kounde z Sevilli jeśli dalej tak będzie się rozwijał.

0

@333tricampeones333 nie wiadomo czy Eric do nas skoro oddają im jednego stopera a w zamian biorą innego. Lista stoperów w kadrze musi się zgadzać..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?