tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@koziar Lautaro to moim zdaniem napastnik, który świetnie wyglada mając obok siebie wysoka silna 9tke taka jak Lukaku, która się rozpycha, robi miejsce i absorbuje obrońców. Jestem przekonany, ze jako jedyny napastnik w ataku nie byłby tak efektywny.
1
@Borneo od razu staje mi przed oczami jego rajd lewą stroną z wczorajszego meczu i kłóci mi się z tym co napisałeś. Chłopak ma moim zdaniem te „kocie ruchy” i jest w nim coś z Pogby. Niech będzie po prostu Ilaixem. Najwięksi gracze środka pola nie byli demonami szybkości, Xavi, Zidane, Iniesta czy Pirlo. W dodatku nie zapominajmy, ze Moriba ma 18 (!) lat..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sulimo zarabia tyle, ze nie bylibyśmy w stanie wypłacić mu odprawy.
0
@Katalonbar on dobrze robi. Przywykł i się już nawet nie denerwuje bo nie ma po co.
0
@busquets5 flagę Japonii* XD
0
@pawello10 co Ty mowisz. Prawda jest taka, ze jak byśmy mieli oceniać tylko poziom gry to 0-1 jest najmniejszym wymiarem kary po pierwszej połowie. Sevilla nas zjada w dzisiejszym meczu pod praktycznie każdym względem.
0
@Pilka_jest_okragla Eric Garcia i Gaya jak najbardziej na tak! Fajnie by było jeszcze jak by się udało Wijnalduma za Pjanica i Depaya za Braithwaite’a. Nie rozumiem trochę jednego.. skoro ma być Alba i Gaya to gdzie tutaj miejsce dla Balde?
0
@BaroPodertos napisałem bardziej w kontekście ogólnym. Nie mam nic do Twojego komentarza, tez uważam , ze przy bramce dla Swansea mógł zachować się lepiej. Po prostu naprawdę nie rozumiem tego lamentu kibiców. Jak był Valverde to było zle bo nie stawiał na wychowanków, byl Setien tez się nie podobało, jest Koeman, który stawia na młodzież i dzięki niemu możemy dziś cieszyć się z takich graczy jak Araujo, Pedri czy Dest, którego Koeman osobiście namówił na wybranie nast zamiast Bayernu, bo zapewne u wyżej wymienionych trenerów byli by przyspawani do ławki. Koeman sam był stoperem i może Ericowi Garcii bardzo pomoc tak jak mysle pomaga Araujo czy Minguezie. W razie fatalnego sezonu i totalnej klapy z transferem Garcia zawsze można go opchnac. Tak czy siak wyjdziemy na tym wówczas na plus. Niestety jest to jedyna realna alternatywa do wzmocnienia ŚO chyba, ze Laporta jakimś cudem wyciągnie za free Alabę z Bayernu ale nie chce mi się w to wierzyć, ponieważ Alaba podobno dogadany ze śmietankowymi. Na stopera za hajs nas niestety nie stać, pokazał to brak 5 mln, których nie mieliśmy aby spełnić prośbę Koemana i wyciągnąć Depaya. W takim wypadku o transferach Upamecano czy innego Pau Torresa możemy zapomnieć. Jeśli chodzi o mnie to idealny scenariusz byłby taki: przychodzi Alaba i Eric Garcia a odchodzą Lenglet i Umtiti ale na to raczej szanse są znikome. Mielibyśmy wówczas bardzo fajna 4ke stoperów.
1
Trener Swansea wyglada jak by lubił przyjarać :D
0
@BaroPodertos nie rozumiem tego czepiania się Erica Garcii. Dyrektorzy sportowi sporządzają na jego temat raporty, które wypadają bardzo przychylnie, Guardiola chwali na konferencjach widząc go dzień w dzień na treningu i nalega na przedłużanie z nim kontraktu a chłopak dopiero co skończył 20 lat.. w dodatku będzie to transfer darmowy. To jest chłopak, który naprawdę dużo widzi a wraz z Araujo czyli piłkarzem o przeciwnym profilu do Garcii może stworzyć fajny duet obrońców na długie lata. Talent Puyola rozbłysł stosunkowo późno, Ramos na początku walił babola za babolem a jakoś nie przeszkodziło im to w zostaniu topowymi obrońcami. Rozumiem, ze mogły by pojawiać się wątpliwości jak byśmy mieli za niego zapłacić 60 mln ale gość ma przyjść za darmo.. mniej niż Umtiti na pewno nie będzie nam dawał a i tak zapewne jak przyjdzie to jako obrońca póki co nr. 3 lub 4 w hierarchii.
2
Fajnie teraz podciągnął Eric Garcia do przodu z piłeczka..
0
@Headliner9 tez tak mi się wydaje. W ataku 3 obrońcami a w obronie 5.
0
@BarcaInfo chłopak na pewno ma talent ale w obliczu naszej sytuacji finansowej 35 mln to fura kasy.. Prawdopodobnie na przyszły sezon skrzydła będą wyglądały następująco: Ansu/Depay i Dembele/Trincao. Do tego na skrzydle mogą grać Pedri, Griezmann, Messi czy Konrad lub Collado. Priorytetem na nadchodzące okienko powinno być przyjście za free: Erica Garcii, Wijnalduma i Depaya oraz kupno nowego LO i rasowej 9. Obawiam się, ze na inne transfery w takich okolicznościach nie starczy ale Ci piłkarze i te dwie pozycje to po prostu „must have”.
0
@BarcaInfo chłop trochę zaczyna brzmieć jak desperat. Laporta już raz był prezydentem i dał radę i mam nadzieję, że będzie nim po raz kolejny. Pique powiedział dobrze: „prezydent musi być przywódcą”. Bartomeu to była miękka fujara, która nigdy nas nie broniła a tylko działała na szkodę klubu. Laporta ma tez swoje za uszami ale jak trzeba wyjść i powiedzieć to to robi i nie przypominam sobie, żeby dawał opluwać nasz klub. Font jest dla mnie jak chorągiewka. Jego wypowiedzi o Koemanie czy ślepa wiara w trenera Xaviego pokazały, ze bardzo chce się podlizać kibicom mówiąc zazwyczaj to co chcą usłyszeć.
0
@Kapitan_SW mysle, ze piłkarzem za którego możemy postarać się wyrwać niezle pieniądze jest Coutinho i jego ewentualna sprzedaż do Premier League.
0
„Busquets zawsze był mało ruchawy” :D Myślę, że akurat o to to powinnismy zapytać Jego żony chyba, ze Pani Julia ma jakieś info z pierwszej ręki :D
2
@mroofkoi4t uważam, ze trzeba sprzedać Braithwaite’a i Coutinho i brać Depaya plus koniecznie jakąś klasową 9. Tak samo jak w pomocy sprzedałbym Pjanica i w Jego miejsce wziął Wijnalduma. Dwóch Holendrów będzie do wziecia za darmo a za trójkę Brait, Cou i Pjanic może się uzbiera na porządną 9. Wówczas wyjdziemy finansowo na zero. Ba, mysle, ze nawet na plusie biorąc pod uwagę pensje, ponieważ zapewne Depay i Wijnaldum razem wzięci nie będą dostawać tyle co sam Coutinho.. to samo tyczy się w obronie Umtitiego, który pobiera ogromne pieniądze a którego może zastąpić darmowy Eric Garcia z niewielką pensją, który mniej niż Samu nie będzie nam oferował..
0
@JaroCoach Depay to może być wartość dodana tym bardziej jeśli ma przyjść za darmo. Uważam, ze powinnismy poważnie pomyśleć o pozbyciu się Braithwaite oraz Trincao. Z całym szacunkiem do Nich niestety to chyba dla Nich zbyt duży rozmiar kapelusza. W ich miejsce Depay plus klasowa 9tka i więcej zmian z przodu moim zdaniem nie potrzeba.
0
@obcy przydałby się jeszcze nowy LO. Uważam, ze oprócz tej dwójki potrzebny byłby nam fizyczny gracz do środka pola czyt. Wijnaldum. Wówczas rozważyłbym sprzedaż Pjanica. Jeśli chodzi o pozycje środkowego napastnika to transfer jest również musem.. nie możemy grać przyszłego sezonu mając jedynie Braithwaita na 9tce. W tym sezonie stwarzamy sobie mnóstwo okazji bramkowych ale ewidentnie brak wykończenia. Być może Aguero na sezon i w lato 2022 Haaland nie będzie złą opcją bo Haaland po obecnym sezonie to raczej ze względu na pieniążki niewykonalne.
0
@normasubiektywna zamienić go pozycjami z Griezmannem i będzie git. Griezmann dobry w obronie, Alba dobry w ataku. Wszyscy będą zadowoleni :D
0
50 twarzy Alby
Tyle, ze w jego przypadku nie byłby to erotyk a co najwyżej komedio-dramat.
0
@majer565 a moje pytanie jest takie: co Messi robi w trudnych momentach dla klubu? Walczy o to, żeby być szczęśliwym czy przechodzi obok meczu jak wczoraj kiedy drużyna go potrzebuje i jedyne co robi to spuszcza głowę i robi smutną minkę. Uwielbiam Messiego za to co zrobił i jakim jest piłkarzem ale to nieustanne robienie z siebie męczennika i znikanie w momentach kiedy koledzy i drużyna go potrzebują jest wnerwiajace. Zarabia w naszym klubie chore pieniądze a nie gra charytatywnie wiec jak chce być szczęśliwy a nie ciagle smutny i sfrustrowany to musi dać tez coś od siebie.
1
Taka ciekawostka dotycząca naszych dwóch dzisiejszych titularów:
Wiedzieliście, ze Frenkie De Jong jest tylko 3 dni starszy od Dembele?
Visca el Barca i po puchar!
0
@BarcaInfo Mandzukic-Ibra na ataku. Nie chciałbym grać przeciwko nim ale nie tylko ze względu na jakość piłkarska ale również ich charakterki :D
3
@Messibestplayerintheworld dużo lepiej byśmy wyszli piłkarsko na wzięciu Depaya za free i kupieniu Haalanda za pieniądze ze sprzedaży Coutinho i Griezmanna. Finansowo praktycznie na zero, zniknąłby problem nadmiaru 10tek w klubie a mielibyśmy w końcu topową 9tkę. Jestem w stanie się pokusić nawet o stwierdzenie, ze jeśli chodzi o budżet płacowy to mniej zarabialiby Depay z Haalandem niż Coutinho z Griezmannem.
0
@Gall myślę, ze odejścia Pjanica, Umtitiego, Coutinho, Firpo wystarcza na pokrycie wynagrodzeń zarówno Wijnalduma jak i Depaya czy Erica Garcii. Podejrzewam, ze sam Umtiti zarabia tyle co cała trójka razem wzięta w obecnych klubach także spokojnie.
0
@szkutnik91 wszystkie pięknie tylko ten The Mirror. Osobiście uważam, ze jeśli przyjdzie to będzie titularem w 4-2-3-1 obok De Jonga. Takiego pracusia nam trzeba.. najlepiej w miejsce Pjanica, który chyba przyjechał do Barcy na emeryturę..
2
Podejrzewam, ze to samo tyczy się transferów Wijnalduma i Depaya. Dwójka Holendrów to ludzie Koemana i treneiro zapewne nie będzie chciał ich przegapić tym bardziej, ze to gracze potrzebni na pozycje na których akurat mamy braki. Jeśli udało by się w letnie okienko sprowadzić za darmo Erica Garcię, Wijnalduma i Depaya a jedynie pieniądze wyłożyć na transfer Haalanda i ewentualnie zmiennika dla Alby (m.i.n ze sprzedaży Coutinho, Umtitiego, Firpo, Pjanica i ew. Griezmanna i Trincao) to byłoby to w mojej opinii bardzo udane okienko i duże wzmocnienie kadry.
0
@blaugrana1980 do momentu zakończenia wyborów można spodziewać się więcej tego typu wypowiedzi. Zanim zostanie ogłoszony nowym prezydentem będzie mówił wszystko, żeby tylko przypodobać się kibicom.