0

@XBlairrX raczej nie rozpoczniemy sezonu z 3ma stoperami wiec myślisz, ze w przypadku przyjścia Erica Garcii zostawimy Umtitiego czy jednak go opchniemy a Araujo będzie wędrował między pierwsza drużyna i Barca B?

0

Podobno Cadena COPE podało, ze Inaki Pena, Ronald Araujo, Riqui Puig i Juan Miranda będą zarejestrowani na nadchodzący sezon w Barcy B, ma ktoś link do tej wiadomości?

1

@MesQueUnClub96 nie ma co się pierdzielic z Lautarami. Więcej ruchu z przodu da Depay a tego nam po ostatnich sezonach z Luisito brakuje. Numer 2. dla Desta, 4. Dla Garcii i 9. dla Depaya i jedziemy z tematem.

0

@Abominacja moje myslenie jest myśleniem życzeniowym naturalnie. Myślę jednak, że żaden z Was nie miałby nic przeciwko takiemu obrotowi sprawy :)

5

@Suzu Ja uważam szczerze mówiąc, ze to niegłupie. Samu ma 26 lat, jak na stopera jest młodym gościem. Być może powtórzy casus Coutinho? A nuż zaliczy fantastyczny sezon w Lyonie, odbuduje się fizycznie i wróci do nas jako dzik? To, ze potrafi być dzikiem już pokazał.

0

@Barca1992 podobno 7.5 miliona Euro rocznie.

0

@wroclawskifan a tak mamy Busquetsa, De Jonga, Pjanica i Alene + Sergi Roberto. Po cichutku liczę, ze w mniej ważnych meczach tak jak w zeszłym sezonie Ansu Fati swoją szansę otrzyma Ilaix Moriba i tak jak Ansu ją wykorzysta :) koleś jest dzikiem, ma idealne warunki i jest piłkarzem box to box, wybieganym, silnym fizycznie, z dobrym podaniem i przechwytom czyli idealnie nadający się do ustawienia 4-2-3-1. Być może moje myslenie jest zbyt romantyczne i życzeniowe ale przecież jeszcze niedawno nikt z nas nie śnił o jakimś 17sto latku z La Masii w pierwszym zespole a dziś Ansu jest titularem.

2

@lukas10 nie przeczę ale za kogo? Żeby zabierał minuty Pedriemu czy Trincao?

0

@Dejvo z przyzwyczajenia.. zazwyczaj okienko transferowe i sagi kojarzą się z latem ale Covid wszystko wywrócił :)

0

@Pilka_jest_okragla Rafinha, Todibo, Firpo to rozumiem titulary? :D

0

@Encore zbyt piękne aby się udało..

0

@Ratamahatta Messi prawdopodobnie w przyszłym sezonie nie będzie już naszym piłkarzem i mam nadzieje, ze wtedy rozpocznie się prawdziwa nowa Barca. Chciałbym bardzo aby była budowana na piłkarzach typu Eric Garcia, Araujo, Dest, Frenkie, Ilaix Moriba, Pedri, Trincao, Ansu czy Konrad de La Fuente. Potencjał w młodzieży jest, pytanie tylko ile dostaną szans i jak je wykorzystają..

3

@BarcaInfo fenomenalne info. Oby to była prawda i Umtiti pożegnał się z nami tego lata..

0

@BarcaInfo podczas wczorajszej transmisji meczu Bayern-Sevilla komentatorzy BT SPORTS mowili coś o chęci kupna Kounde przez City. Szkoda by było takiego stopera, można by się nim zainteresować za sezon/dwa w przypadku odejścia Pique

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BarcaInfo a czy masz jakiej info o tym czy City negocjuje z jakimś stoperem? Maja kogoś na radarze? Podobno to mogłoby odblokować transfer Erica.

3

@baczekk13 wciąż czeka w miejscu gdzie drużyna Bayernu Monachium miała sesje zdjęciowa przed sezonem? :D

0

@BarcaInfo rozumiem, ze kością niezgody w przypadku Desta pozostaje prawdopodobnie jedynie forma płatności?

0

@Pawlik321 myślę, że nie ale jak logicznie wytłumaczyć brak numeru 4 dla Araujo i brak jakiegokolwiek numeru dla Todibo? Myślisz, ze zostaniemy z 2,5 stoperami? (Umtitiego naturalnie licze jako 0.5 w optymistycznym wariancie)..

0

@BarcaInfo czy są może jakieś newsy dotyczące transferów „do klubu” czyt. Dest, Eric Garcia bądź Depay?

0

@kingorbit jedyne czego w tej całej sytuacji żałuję to tego, że odszedł do Atletico a nie gdzieś poza La Ligę. Suarez od 2-3 lat już nie domaga i potrzeba w końcu zmian. Fakt, ze te zmiany powinny być płynne mianowicie: odejście Suareza->przyjście jego następcy. Tak się w tym okienku na pewno nie stanie. Uważam jednak, ze Suarez jako titular Barcy w przyszłym sezonie nie powinien mieć racji bytu i tak tez się stało a mówienie „zostawmy go na rezerwie, wciąż dużo da z ławki” jest niepoważne.. byłbym za tym, żeby został u nas na ławce godząc się na zarobki jakie będzie miał w Atletico czyli 7.5 mln euro ale nie na starym kontrakcie rezerwowy za 15 mln euro NETTO za sezon. Futbol to tez biznes a w czasach pandemii nie można trzymać kogoś na ławce kto ma taki kontrakt...

2

Ciekawe dlaczego Ronald Araujo nie dostał numeru w pierwszym zespole?

0

@kodi77 sugerując się tym, ze praktycznie jedyne numery, które nie zostały przypisane jeszcze piłkarzom to 2, 4 i 9 może wskazywać, ze właśnie takie 3 transfery mogą przeprowadzić.. swoją droga Araujo grał w sparingach regularnie, został w klubie, jest do dyspozycji a nie dostał nr. w pierwszej drużynie.. dziwne..

0

Skoro Araujo nie przypisali nr. 4 to myślicie, ze niepewna jest jego przyszłość w pierwszym zespole?

0

@BarcaInfo skoro już Griezmanny, Malcolmy i Vidale grały z lewej strony to pewnie Zinchenko na PO.

0

@doc nawet jak by chciał zostać w A to niedługo nie będzie już numerów do przydzielenia :D

1

Czy ten Matheus Fernandez to ma zostać i grać dla pierwszego zespołu czy dla Barcelony B?

23

Pojutrze zaczynamy grę w lidze, brakuje piłkarzy na co najmniej trzy pozycje, PO, ŚO czy N.. ciekawe kiedy zarząd się w końcu zorientuje, ze należy przyspieszyć i zamknąć kadrę. Narazie wygląda to bardzo kiepsko.

1

@TR3YWAY numer 24 ma już godnego właściciela.

0

@culesjasiules 2. Dest, 4. Araujo, 6. Alena, 8. Pjanic, 9. Depay/Lautaro 14. Coutinho, 16. Pedri, 17. Trincao, 22. Ansu Fati, 23. Eric Garcia - tak to raczej będzie. Ewentualnie zamieniłbym Erica z Araujo ale to już bez wiekszego znaczenia :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?