tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dembouz1899 link?
0
@BarcaInfo Di Marzio to który tier?
1
Luis Suarez to niewątpliwie fenomen i jak dla mnie najlepsza 9tka w historii Barcelony. Jego etap niestety już dobiegł końca i nie ma co tego przeciągać na siłę. To nie tak, ze Luisito miał kilka meczów gorszych czy nawet tylko ten sezon ale od dwóch trzech sezonów już po prostu nie domaga. Nigdy nie byłoby właściwego momentu. Uważam, ze to właściwy czas. Dla wszystkich tych co płaczą o pozostanie Busquetsa, Pique czy Alby. Czy uważacie, ze mądre byłoby wywalenie naprawdę wszystkich ważnych graczy w jedno okienko? Już i tak jest to gruba rewolucja, ze pozbywamy się Rakitica, Vidala, Semedo czy Suareza a zapewne i Umtitiego. Chcecie grać samym Pedrim i Trincao? Na Busquetsa i resztę przyjdzie pora ale nie dziwie się, ze zarząd zostawia jeszcze tych, którzy w miare domagają i mogą pomoc młodym wkomponować się do drużyny. Trochę wiary moi drodzy! Dziś żegnamy Luisa ale wierzcie w to, ze się odradzamy. Żaden piłkarz nie jest ponad Barcelona. Luis, dziekujemy za wszystko i na zawsze z Toba!
1
@BarcaInfo a co z oferta 18+5 mln od Fulham?
0
@DonAndrzejos ale nie z Destem i ch*j bombki strzelił :P
1
Bayern, who have already made two offers for Dest and even visited the Johan Cruijff ArenA to talk to Ajax, must now be slightly concerned as Barcelona have placed an official and 'extremely serious' bid. No agreement yet neither with Bayern nor Barcelona [@MikeVerweij]
Dest deeply impressed by Bayern during a visit to the game against RB Leipzig in February, however has been put in hold for nine months. Ajax now are in a luxury position as they see 2 top clubs bidding against each other, which will get them their asking price [@MikeVerweij]
7
@Kettger Dest może przyjść do Barcelony, Bayernu lub zostać w Ajaxie [Abramkisądwie]
2
@KmN muszę Cię zmartwić ale jak przyjdzie Depay to dalej nie będziemy mieli :D Depay to nie 9tka :P
0
Nie podniecajcie się tak za wczasu transferem Desta ponieważ póki co o porozumieniu z nim mowia tylko i wyłącznie przychylni nam dziennikarze hiszpańscy. Najbardziej obiektywni Panowie czyt. Romano i Verweij mowia, ze sprawa jest otwarta wiec szanse transferu oceniam 50/50.
0
Cholera jasna.. niech już się chłop zdecyduje a nie..
0
@Striker niby tak ale skoro Fabrizio Romano podaje, ze Bayern wciąż jest w grze to nie do końca się chyba dogadali..
1
@Coutinho007 Javier Saviola, Demetrio Albertini, Luis Garcia, Geovanni, Frank De Boer, Samuel Okunowo, Michael Reiziger, Robert Prosinecki i Ronnie Ekelund.
3
@olikwierk10 uważam, ze fajny numer jak na skrzydłowego. W takim razie nr. 9 chyba czeka na Depaya:)
0
@Coutinho007 czasu i było sporo to fakt ale jednak są tez przepisy La Liga dotyczące płac a my byliśmy już na krawędzi. Dopiero teraz jak uwolniliśmy się od ogromnych pensji Rakitica, Vidala, Semedo czy Suareza możemy myśleć o sprowadzaniu nowych graczy.
3
I to jest właśnie ta rzetelność hiszpańskich dziennikarzy.. jest różnica w stwierdzeniu „Barcelona złożyła ofertę” a „Barcelona doszła do porozumienia z Ajaxem”.
0
@Grubson06 kolejny raz człowiek ma nauczkę by się nie cieszyć za wczasu. Najważniejsza role grać będzie teraz zapenwe sposób zapłaty Ajaxowi i chęci samego Desta. Mysle, ze nasza oferta jest dla Bayernu w zasięgu ręki i spokojnie są na tyle zdeterminowani by ją wyrównać.
0
@Coutinho007 dlatego tez uważam, ze są ważniejsze kwestie do załatwienia niż akurat zastępstwo za Firpo.
1
@Coutinho007 zgadzam się z Tobą. Firpo jednak pozbyłbym się na końcu a na końcu tzn. moim zdaniem po kupnie Desta/Erica/Depaya i sprzedaży Umtitiego/Todibo/Rafinhy i Braithwaite’a. Wtedy oceni się ile zostało czasu na sprzedaż i kasy w portfelu na Ew. Zastępstwo.
5
@Coutinho007 w hierarchii priorytetów i oficjalek powinno być: PO->ŚO->N
0
@Ksordius tak myślałem..
2
@covidout mam nadzieję, ze Todibo, Umtiti, Rafinha, Oriol Busquets, Matheus Fernandes, Braithwaite i w ostateczności Firpo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@LuisSalvano najpewniejsi są Fabrizio Romano i Mike Verweij, Romano póki co milczy odnośnie porozumienia a Verweij podał coś, ze złożyliśmy ofertę. Póki co o porozumieniu z Ajaxem poinformował jako pierwszy Oriol Domenech a zaraz za nim Gerard Romero, Marcal Lorente, Alfredo Martinez itd.. a wiec środowisko związane z Barceloną. Miejmy nadzieję, ze ich informacje potwierdza niebawem obaj panowie i będziemy mogli się ucieszyć i odetchnąć mając Desta u siebie.
0
@Maciek069 kolega widzę optymista :D
0
@LuisSalvano dziękuję za odpowiedz. Pytam, ponieważ na oficjalnej polskiej stronie Bayernu pojawiają się sprzeczne informacje zaprzeczające rzekomemu porozumieniu między nami a Ajaxem. Taka informacje podał m.in bardzo rzetelny dziennikarz Christian Falk.
0
Czy są jakieś nowości odnośnie transferu Desta do Barcelony?
0
„TZ” donosi, że wiele wskazuje na transfer Sergino Desta do Bayernu. Jednakże obecnie do ustalenia pozostało jeszcze kilka szczegółów. Pomiędzy Ajaxem a Barceloną nie ma porozumienia, ale Hiszpanie są zainteresowani Destem.
Świeże info ze strony Bayernu.
0
@BarcaInfo oby nie przekombinowali i koniec końców Bayern nam go nie zgarnął..
0
@LucaBrasi dla jego kolana to lepiej
2
@LeoMessi1994 językiem miłości (if You know what i mean)