tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdzie ma odejść Moussa Wague?
0
@grabor8 bardzo chciałbym aby to był Dest.. niby Bayern go negocjuje ale wciąż nie ogłasza nic oficjalnego. Gorzej będzie jak Bayern ogłosi Desta a my odejścia Semedo i Wague. Mam jednak nadzieję, ze jesteśmy już z Destem dogadani i uda się dopiąć jego transfer.
0
@FranzMaurer masz na myśli Panią Annę obecnie? :D
0
@BarcaInfo panie Aarons, my tez wolimy, żeby Pan pozostał w PL :D
0
@Huberc1kk nie widzę przeciwwskazań, żeby ogrywać Desta a na ważniejsze mecze wystawiać Sergiego Roberto. Uważam, ze mogłaby być to super rotacja.
3
@BarcaInfo tylko, ze u nas będzie miał zapewne miejsce w pierwszej 11stce u Koemana a tam ma przed sobą Pavarda i Kimmicha. Uwazam, ze to jego transfer jest najbardziej palący ze względu na konkurencję Bayernu. Jeśli chodzi o Depaya czy Erica Garcię te transfery myslę, że można przeprowadzić z większym spokojem...
0
@Abominacja jakoś inni piłkarze potrafią iść na wypożyczenie a później wrócić i błyszczeć. To, ze nie wyróżniają się w słabszym zespole niż Barca mówi tylko, ze u nas sobie tym bardziej nie poradzą. Odegaard jakos potrafił odejść do słabszego sociedad i być tam wiodącą postacią. To samo Hakimi czy Reguilon.. Nikt jakoś nie wypycha Ansu Fatiego na wypożyczenie. Dlaczego? Dlatego, ze daje radę w pierwszym zespole, ba - wręcz się wyróżnia. Na Valverde był hejt o Puiga, Setien troszeczkę dawał mu więcej szans, teraz na Koemana znowu hejt.. uważam, ze cała trójka zna się lepiej ode mnie czy z całym szacunkiem do Ciebie na piłce i codziennie go widzi na treningach i muszą tam widzieć coś, przez co żaden z nich nie jest w stanie na niego definitywnie postawić.
0
@jeyx77x za pół roku nie przyjdzie, za pół roku dopiero będzie mógł z nami się dogadywać. W piłce nożnej pół roku czy rok to wieczność wiec nie zdziw się jak jeszcze się chłopak rozmyśli i do nas nie trafi.
11
Ludzie nie rozumieją jednej rzeczy... nikt nie kwestionuje tego, ze Riqui umie grać w piłkę! Nawet sam Koeman to powiedział. Problem w tym, ze jest zbyt wielu w kolejce do grania i dla Riquiego może nie starczyć miejsca i może aktualnie nie być pozycji. Dlaczego nie może pójść na wypożyczenie, ograć się tam i wrócić? Sam Koeman powiedział, ze Riqui ma przyszłość w tym klubie. Jak Real oddał Odegaarda do Sociedad czy Carvajala do Leverkusen i to na 2 lata to nie było takiego płaczu a teraz raczej nie żałują... jak dla mnie: sprzedaż Puiga? NIE! wypożyczenie? JAK NAJBARDZIEJ.
0
@jeyx77x za kasę z Semedo kupiłbym Desta i Erica Garcię a Depaya tylko w przypadku sprzedaży Luisito. Tak bym to widział..
0
@Majsteer ja liczę, ze Nelson nie będzie jedynym, który odejdzie. Mam również nadzieję, że uda nam się do końca okienka zakontraktować Desta, Depaya i Erica Garcie..
0
@Barcelismo „to są właśnie te detale”
0
@ansukapi była przed meczem grafika z prezentacją składu na której Nelson się znalazł.. z drugiej strony Alena, Araujo czy Junior Firpo tez dziś nie zagrali a to niekoniecznie musi oznaczać, ze są bliscy odejścia.
1
Myślicie, ze brak pojawienia się dzisiaj na boisku Semedo jest związane z jego potencjalnym transferem?
4
@kuz ja uważam, że jeśli ma nie grać a grać np. w jakimś klubie La Liga lub takim Ajaxie wypożyczenie to mógłby odejść na sezon wypożyczenia. Być może za rok jak np. nie będzie u nas już Messiego to znajdzie się dla niego miejsce? Kto wie. Jest młody, ma potencjał i potrzebuje obecnie minut wiec byłby to win-win :)
2
Nie rozumiem odpalenia Puiga ale być może jest po prostu ofiarą zmiany systemu gry i jestem w stanie zaryzykować stwierdzeniem, ze jak odejdzie Riqui to dlatego, ze Koeman widzi w Konradzie De La Fuente i Pedrim większy potencjał i chce im dawać minuty. Przede wszystkim dla Pedriego i Konrada jest miejsce w systemie 4-2-3-1. Alena zostanie chociaż mnie nie przekonuje tylko dlatego, ze jest alternatywa dla trójki pivotow, Riqui pivotem nie jest i raczej nie będzie... chciałbym jednak zobaczyć go na wypożyczeniu a nie żebyśmy go opchneli za czapkę gruszek bo będziemy żałować jak z Thiago..
4
Dla Alenii, który TOTALNIE NIC nie pokazał na wypożyczeniu oraz dla Braithwaita, Juniora Firpo czy innych Robertow i Busquetsow jest miejsce a Riqui Puig, który w mojej opinii obok Messiego jako jedyny ciągnął nas pod koniec poprzedniego sezonu nie znajduje się w planach? Panie Koeman... to jest Barcelona a nie Southampton czy Everton. Przeżyję wypożyczenie Puiga, bo jak ma nie grać to lepiej niech się ogrywa w jakimś klubie La Liga bo chłopak potencjał ma a prawda jest taka, ze za rok Koemana może już u nas nie być.
0
@Messibestplayerintheworld amen.
6
@Abominacja uważam, ze priorytetami powinny być transfery Erica Garcii i Sergiño Desta i na tym powinnismy zakończyć transfery do klubu. Koeman chce grać dwoma pivotami a na tę pozycję mamy już De Jonga, Pjanica, Busquetsa, Alene plus mogą tam zagrać Puig i Roberto wiec nie widzę sensu w tym okienku by kupować kolejnego ŚP. Semedo jak odejdzie to te pieniądze momentalnie powinny pójść na Desta i Garcie ponieważ obecnie mamy tylko trzech stoperów na których liczy Koeman (Pique, Lenglet, Araujo). Transfer Depaya powinien zostać uzależniony od sprzedaży Suareza i tak uważam powinno to wygladac..
0
@BarcaInfo co jest nie tak z tym klubem, ze walczymy o jakiegoś Aaronsa (za całym szacunkiem) i dopiero jak transfer nie wypala to zaczynamy interesować się piłkarzem lepszym i tańszym...
1
@GadulkiGembulki prawie się nic nie zmienił XD
0
@LuisSalvano ktora dwójkę uważasz za najbardziej realna?
2
@czółkovsky super by było zobaczyć opcję w tym sezonie Dest za Semedo a w przyszłym Emerson do rywalizacji z Destem. Myślę, że jeśli jest oferta z Premier League za Semedo to musimy mieć już nagranego zastępcę, żeby nie zostać na lodzie.. miejmy nadzieję, że będzie to Dest i na finiszu ubiegniemy Bayern.
13
Vidal? Nie wiedziałem, ze treningi pierwszego zespołu odbywają się na pokładzie samolotu..
1
@StephanosCrushes może jak nie kupią Depaya a sprzedadzą Suareza to nr. 9?
4
@Barca1992 raczej małe są szanse na to, ze względu na to, ze Koeman chce grać 4-2-3-1 wiec obstawiam Pjanic-De Jong jako dwóch pivotow.
0
@Striker Ajax jest akurat klubem dość mądrze zarządzanym i jesli zaproponujemy np. 30 mln za rok a Bayern będzie chciał zapłacić 15 mln tyle, ze od razu to raczej nasza oferta wydaje się bardziej atrakcyjna..
1
@MemphisDepay00 powinnismy zapytać Ajax o ofertę Bayernu i przedstawić im korzystniejsze finansowo warunki tyle, ze płatne za rok.
1
@BarcaInfo jeśli Ajax by na to poszedł to można zaproponować wykup np. za 30 mln, zdroworozsądkowy Bayern raczej tyle nie da. Cena jak za 19sto latka dalej jest akceptowalna a prawda jest taka, ze obecnie na świecie jest deficyt zarówno lewych jak i prawych defensorów. Gorzej będzie jak Bayern się na niego uprze.. Boki obrony Davies-Dest mogą siać spustoszenie przez lata...
0
@Ghotti Dest to powinien być absolutny priorytet, szczególnie po odejściu Semedo. Todibo myślę, ze koniec końców odejdzie wiec pokusiłbym się aby jednak dać za Erica 15 milionów, majątek to nie jest a jeszcze się chłop przez rok rozmyśli i albo pójdzie gdzieś indziej albo podpisze nowy kontrakt. Depay nie powinien być teraz priorytetem ponieważ na jego pozycje mamy Ansu Fatiego, Griezmanna i nie zapominajmy Braithwaita.. niemniej jednak jeśli udało by się sprzedać kogoś oprócz Semedo to byłoby super zobaczyć u nas trójkę: Dest (25 mln), Depay (25 mln), Eric Garcia (15 mln).
P.S prawdę powiedziawszy szokiem i dramatem jest to, ze ostatnimi czasy wydawaliśmy lekką ręką po 100+ mln na jednego zawodnika a teraz nie stać nas na kupno trzech za łączna kwotę ok. 65-70 mln...