tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Lucky_Luke niech nie kombinują bo przekombinują i piłkarz pójdzie do Bayernu.
4
@blazeq jak dla mnie taka kadra prezentuje się jak najbardziej na plus.
1
@TR3YWAY Balague przestań Ty mnie Barcelonę prześladować...
1
@MarshallLAW jakby przyszedł zarówno Aarons jak i Dest to Dest mógłby również być konkurencja dla Alby, często zdarzało mu się grać na LO.
1
@malicinho ja również uważam, ze wydanie na Griezmanna 120 mln to czysta głupota. Już lepiej było te środki spożytkować na kogoś typu Sancho. Piłkarz klasowy, rasowy skrzydłowy a i pogra 10 lat dłużej od Griezmanna.
1
@Tomo1989 w takim razie fajnie by było na PO klepnąć zarówno Desta jak i Aaronsa, Alene wypożyczyć a Roberto na stałe przemieścić jakie jednego z 4 pivotow. Brzmi jak plan
1
@michal26 Jordiego trzeba zostawić, wciąż dużo daje. Do końca okienka trzeba sprzedać poza Semedo i Suarezem - Todibo, Umtitiego, Rafinhe, Braithwaita oraz można by pokusić się o wypożyczenie Alenii chociaż mógłby zostać jako 4 pivot.
2
@Pawlak1992 ja poza Depayem chciałbym jeszcze Erica Garcie i wtedy byłbym ukontentowany. Aby to się stało potrzeba jednak pozbyć się Todibo i Umtitiego. O ile z Todibo powinno się udać tak trudniej będzie z Umtitim. Koeman nie liczy na Todibo oraz Umtitiego a Jorge Cuenca odszedł do Villarrealu wiec powinnismy już w tym okienku podpisać Erica nawet za koszt 15-18 mln..
0
@Gaucho info od TV3 nie pokrywa się z info od Oriola Domenecha ale mogłoby sugerować, ze znacznie przebiliśmy ofertę Baya.
0
@Tales_Omletu jak będzie grał dobrze i strzelał bramki to może grać:)
0
@kkbarca weź nawet nie strasz.. raczej musimy mieć już jakiegoś PO dogadanego skoro oddaliśmy Semedo i Wague. Co do Garcii czy Depaya to nie mam pewności czy uda się ich pozyskać.
0
@Grubson06 trochę to dziwne.. i komu tu wierzyć? Radio Caralunya podaje co innego, Niemcy co innego...
6
@tristan87 mokry sen Sergiego od kiedy pamietam.. możliwość gry w środku pola..
1
@tbas chyba tylko ich samych. Uważam, ze jak na dzisiejszy rynek Ci piłkarze są okazjami a my groszem nie śmierdzimy. Zarówno PO, ŚO czy napad wymagają wzmocnienia wiec przy odpowiedniej pracy i nastawieniu maja szanse zaistnieć wiec podkreślę raz jeszcze - będzie to zalezalo od nich samych.
0
@VeB77 dodałbym do tego grona jeszcze Firpo ale to zależy jak Koeman go postrzega i czy znajdziemy jakaś alternatywę.
4
Jeśli uda nam się jeszcze sprzedać kilku piłkarzy i zaakceptujemy ofertę 18+5 za Todibo oraz 35 za Semedo to mysle, ze uda nam się pozyskać takich piłkarzy jak Dest, Eric Garcia i Depay. Wówczas bardzo mocno zejdziemy z pensji i będziemy mięli myślę jak na te pandemiczne czasy fajnie odświeżoną kadrę. Resztą zajmie się nowy zarząd.
9
@Tales_Omletu oho zaczyna się.. Semedo przychodził za 35 mln po fantastycznym sezonie w lidze portugalskiej i będąc świetnie rokującym piłkarzem.. odchodzi po 3 latach po fatalnym sezonie i czasie, który pokazał, ze nie nadaje się na pierwsza jedenastkę naszego klubu wiec interes znakomity z naszej strony.
0
@Jersi w takim razie różnica niewielka ale jednak nie powiesz, ze 5 lat różnicy jeśli chodzi o wiek jest bez znaczenia?
7
@tristan87 Griezmann przychodząc 28 lat, Suarez odchodząc 33 lata. Tego już nie napisze? Bardziej sprawiedliwe by było jakby podał statystyki z sezonu Griezmanna jak do nas przechodził a nie obecne gdzie się zmieniali trenerzy i nie grał w wielu meczach w pierwszym składzie. Suarez pobiera ogromna pensje i dobrze, ze odchodzi. Jego czas w Barcelonie już minął. Szkoda tylko, ze do Atletico no ale bardzo go lubię i życzę mu wszystkiego najlepszego a Atletico uważam, ze to klub bardzo pasujący do Luisito.
1
Dożyliśmy czasów, ze jak na głównej pojawia się news odnośnie transferów to muszę w niego wejść i dopiero tam doczytać czy to transfer do pierwszego zespołu czy Barcy B...
0
@FC1899Barca nie zdziwię się jak wpadnie nowy zarząd, zobaczy co się dzieje w klubowej kasie i nie będzie transferów przez kilka okienek :D
0
@AxelF na logikę. Skoro kluby się nie dogadały jeszcze to jakim cudem gość miałby być w miejscu gdzie drużyna Bayernu cyka sobie fotki i tak w ogóle po co?
0
@Maker0 Woodgate, Owen..
2
@Firestone niestety ale masz racje. Chciał Depaya czy Wijnalduma a dostał figę z makiem. Być może gdyby kupili Wijnalduma to nie musielibyśmy oglądać Busquetsa w pierwszym składzie. Pjanic dopiero co przeszedł korona wirusa a czwarta opcja na pivota jest Alena wiec logiczne, ze póki co podstawę stanowią De Jong-Busquets wiec nie rozumiem tego płaczu. Po prostu rzeźbi z tego co ma. Podoba mi się, ze ma pomysł na ustawienie i drużynę oraz, ze jakby nie patrzeć wziął się za nich ostro w postaci natężenia treningów. Jak dla mnie Koeman robi co może a winny całej sytuacji jest Bartomeu i zarząd..
0
@BarcaInfo ciekawe niby na jakie transfer(y). Póki co to wiemy tyle, ze Ajax oczekuje za Desta 25 mln euro i jeśli na taką kwotę przestaniemy to ciekawe kogo kupimy za pozostałe 10 mln? żeby zrealizować cele transferowe w postaci Desta (25 mln), Depaya (30 mln) czy Erica Garcii (18 mln) to trzeba by było sprzedać dwóch Semedów i jeszcze by zbrakło..
1
@BarcaInfo no i to mnie się podoba :D
0
Dest czy Emerson? Zapraszam do dyskusji:)
2
@mcsarna no w jakiś sposób łaskawy.. ciekawe czy Ty bys był tak łaskawy dla swojego pracodawcy, z którym miał bys jeszcze rok umowy a on by chciał Twojego odejścia już dziś nie wypłacając Ci żadnych pieniędzy.
4
@BarcaInfo dlaczego te pacany zamiast zaoferować 20 milionów, czyli tyle ile prosi Ajax to oferują jakieś 10+5. Na jakieś wynalazki z Brazylii maja kilka razy po 5+ milionów a tu się szczypią. Skoro za Nelsona dostaną 38 to akurat powinna być prosta kalkulacja.. 20 na Desta, 18 na Erica Garcie i pozamiatane, dwóch nowych chłopaków na camp nou.
2
@barteq bo chyba nikt poważnie nie bierze Umtitiego i Todibo. Obecnie w kadrze mamy 3 stoperów, którzy się liczą wiec na logikę potrzebny jest czwarty.