tomasz.s94
Dołączył/a: październik 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 z kopytem większym niż narodowy*
1
@VamosGirl paradoksalnie taka sytuacja może nam wyjść na dobre. Mamy bardzo zdolna młodzież a brak pieniędzy oznacza stawianie na nich. Mamy w kadrze piłkarzy klasowych jak Messi, Griezmann, Coutinho, Pjanic, De Jong, Pique czy Alba i fantastycznych młodych jak Ansu, Pedri, Trincao, Riqui Puig, raczej już pewny Dest, Araujo, być może Garcia a do tego Ilaix Moriba czy Konrad De La Fuente. To wszystko piłkarze o wielkim potencjale a Koeman wie jak sobie radzić z młodymi. Mysle, ze ta mieszanka doświadczenia i młodości moze być wybuchowa - oby tak było!
1
@masq Varane-Ramos?
0
@ddanioofcb trochę to już śmieszne.. Leo zachowuje się jakby (tfu tfu) Suarez umarł i wytwarza w okol tego taka atmosferę a tymczasem Gryzoń uśmiechnięty biega, dostaje grube miliony i strzela brameczki :D
0
@Ghotti w sumie jeśli Garcia i Memphis nie przyjdą w tym roku to jakaś tragedia się nie stanie. Dla mnie najważniejszy z trójki przychodzi - Dest. Erica i Depaya można podpisać za rok za darmo dogadując się z nimi już teraz. Jeśli chodzi o Desta to nie byłoby takiej szansy bo moglibyśmy stracić jeden z większych talentów na PO, który za rok już grałby w Bayernie.
0
@abram3k no niezle.. pandemia szaleje a oni lekkim dydkiem 70 baniek na nowego stopera, który z reszta nie jest jakimś topem.. Liczył ktoś z Was ile Pep odkąd jest w City już wydał na obronę? :D
0
@MESSIah16 u nas tez miał być ważnym ogniwem. Ja z perspektywy czasu chyba raczej cieszę się, ze zmieniliśmy go na Pjanica i jeszcze pare baniek do przodu. Jak go sprzedawaliśmy to nie wiedzielismy jeszcze, ze naszym trenerem będzie Koeman, który zmieni system na 4-2-3-1. Pjanic do tego systemu idealnie pasuje jako drugi pivot, mający fantastyczne podanie z głębi. Nie widze w tym systemie miejsca dla Arthura a biorąc pod uwagę jeszcze jego charakter i wyczyny pozaboiskowe plus fatalne przygotowanie fizyczne i puchnięcie to kilkudziesięciu minutach - cieszę się z wymiany.
9
@PieN Antek niesamowicie haruje w defensywie i powinien zostać przynajmniej na jeszcze jeden sezon. Ja w niego wierzę. Fajnie wczoraj funkcjonowało wymienianie się pozycjami z Leo. Mysle, ze tak będziemy grać i może to być pewien element zaskoczenia dla rywali. Żaden z czwórki z przodu nie daje tyle i nie pracuje tak ciężko jak Griezmann. Widać, ze Koeman bardzo w niego wierzy i chce dać mu szanse. To jest klasowy napastnik a już jednego takiego w tym okienku straciliśmy. Strata dwóch byłaby zbyt dotkliwa.
2
@Borneo prawdę mówiąc to nie wiem czy w naszym ustawieniu jest pozycja dla Puiga. Ja aż tak bardzo nie martwię się ewentualnym odejściem Messiego ponieważ liczę, ze w jego miejsce przyjdzie jakaś typowa 9tka. Na 10tce mamy piłkarzy na najbliższe sezony: Coutinho, Pedri, Griezmann.. bardzo liczę również na Konrada De La Fuente. Koeman bardzo go lubi a w presezonie bardzo mi zaimponował. Mielibyśmy w końcu konkretne skrzydła Ansu/Konrad i Dembele/Trincao.. Liczę, ze od przyszłego sezonu Konrad będzie już w pierwszym zespole. Taka sama nadzieje mam w przypadku Ilaixa Moriby. Mam nadzieje, ze nasza dwójka pivotow na lata to De Jong-Moriba. Ilaix wydaje się być strasznym dzikiem jak na swój wiek a przyszły sezon może być dobry aby pozbyc się Busquetsa i wprowadzić jego. Obym się nie mylił ale mam ogromna nadzieje, ze La Masia w końcu ożywa..
0
@Simusamu10 moim zdaniem jeśli Dest okaże się talentem takim jak się go postrzega a Griezmanna na prawej stronie zastąpi Trincao/Dembele to będziemy mieć wiatr nie tylko z lewej (Alba, Fati) ale i z prawej. Myślę, że Koeman to ogarnie i będzie podejmował decyzje, które będą najlepsze w danym momencie dla drużyny.
0
Dziś kilkukrotnie podczas postów na La Rambli przewinął się taki piłkarz jak Santiago Ramos. Czy ktoś może cokolwiek o nim powiedzieć? Podobno Koemanowi się podoba..
0
@FafitFCB plusem jest to, ze jak nie będzie nam szło to Koeman będzie zmuszony do zmian i wówczas ujrzymy Pedriego, Trincao czy Araujo..
0
@GeraltzKatalonii spokojnie. Niedługo będzie Dest. Ronald zobaczy ile daje Griezmann na PS i z czasem będziemy tam oglądać Trincao/Dembele :)
0
Jest gdzieś podana ławka rezerwowych?
0
@BarcaInfo nie ma niespodzianek :)
1
@JarekS wszystko zależy od Koemana.. moglibyśmy zaryzykować z czwórka Pique, Lenglet, Araujo, Umtiti a Erica wziąć za darmo w przyszłym roku. Pytanie tylko czy Samu się odbuduje I będzie realnym uzupełnieniem składu.. jeśli by tak było to nie miałbym nic przeciwko takiej czwórce i Garcii za rok za free. Sadzac jednak po transferze Rubena Diasa chyba Eric się zbliża..
1
@horang Nie ma to jak oceniać piłkarza po jednym meczu. Co w takim razie powinniście napisać o Pique czy Lenglecie po 2:8 z Bayernem albo innych stoperach, którzy doznali wysokich porażek. Przyjście Garcii nie wyklucza Araujo ponieważ potrzebujemy 4 stoperów: Pique, Lenglet, Garcia i Araujo. Chłopak ma 19 lat i ma talent, trzeba tylko dać mu szanse. 18 mln za niego to nie będzie żadna wygórowana kwota.
1
@kkbarca powiedz to De Ligtowi czy Varane’owi..
0
Jak gra Eric Garcia? Mogłem oglądać tylko pierwsza polowe i wówczas brał bardzo fajnie.
1
@ObiektywnyKibic121 a oglądasz czasami Polska ekstraklasę? ;D
0
@Grubson06 pewnie jak przyjdzie Ruben Dias to Eric wypadnie z pierwszej XI. Wiadomo czemu Stones nie gra?
0
@daniel32778 Skoro tak to mogą nam wypożyczyć Alphonso Daviesa na 2-3 lata. Nie będę miał nic przeciwko :D
0
@damiano16398 mysle, będzie taki skład jak podajesz kolego z jedyna zmiana Dembele->Fati. Mysle, ze Ousmane nie jest jeszcze gotowy na grę od pierwszej minuty.
0
@maatiixx może zarówno na LO jak i PO, może chyba również i na prawym skrzydle ale skrzydłowych to akurat obecnie mamy:)
0
@Coutinho007 mam nadzieje, ze nie będą.. obecnie maja obronę Walker/Cancelo-Dias/Stones-Laporte/Ake-Mendy/Zinchenko wiec po dwóch piłkarzy na każda pozycje.. mam nadzieje, ze po transferze Diasa otworzą się na sprzedaż Erica. Romano pisał coś jakiś czas temu, ze żeby sprzedać Garcie City musi sprowadzić za niego następcę. Mam wiec nadzieje, ze tym zastępca za Erica jest Ruben Dias a nie zastępstwem za Otamendiego.. zobaczymy. Ja osobiście trzymam kciuki i bardzo liczę, ze Eric będzie naszym nowym nr. 4 na koszulce.
0
@Coutinho007 może uda się opchnac wspomnianą trójkę gdzieś do Anglii, tam nienajgorzej płaca. Moglibyśmy dogadać się z Lyonem co do płatności i np. wypożyczyć im w ramach tego dealu Umtitiego. To by miało ręce i nogi..
1
@szela1899 pomimo, ze dzisiaj zawiódł to ja bardzo na niego liczę. Mam nadzieję, ze w tym sezonie stanie się jeszcze lepszym piłkarzem i przyjdzie na camp nou za rok rywalizować o miejsce na prawej obronie z Sergiño Destem:)
0
@LuisSalvano dlatego, ze podejrzewam, ze z hajsu za Semedo to starczy max na Desta i Garcię a na Depaya muszą pozbierać np. poprzez sprzedaż Todibo, Rafinhy czy włączenie do operacji Umtitiego..
0
@BarcaInfo myślę, ze dużo zależy od formy płatności za Desta. Podobno City oczekuje za Erica 18 mln wiec może starczyłoby z pieniędzy za Semedo. Jeśli chodzi o Depaya to myślę, że czekają ze złożeniem oferty ponieważ muszą skombinować pieniądze np. ze sprzedaży Todibo, Rafinhi, Firpo czy Braithwaite..
3
@tomono tak, Fabrizio Romano w końcu przemówił :) napisał, ze Dest wybrał Barcelonę i niedługo zostanie naszym graczem!