1

@matteo83 to nie Watkins wyprawia tylko Adrian.. pamietam jego występ w meczu przeciwko Atletico. Co ten typ jeszcze robi w LFC?

1

@michal26 nic tylko się cieszyć.. faktycznie było spore biadolenie o personalia i nasza kadrę a poza 11stka, która wystąpi dzisiaj możemy liczyć jeszcze na takich piłkarzy jak Dest, Pjanic, Trincao, Dembele, Pedri czy nawet Rafinha, który pozostał a jak grywał to robił to bardzo przyzwoicie. Można ganić zarząd za wiele rzeczy ale jak jeszcze udało by się dojść do porozumienia z Ericiem Garcią to kadra i jej zaplecze jak najbardziej na plus.

1

@Messiah10 pozdrowienia dla rodzinki!

P.S trzymaj dziś synka cały mecz na kolanach ;-)

1

Dziś poważny test przed Araujo. Stoi przed prawdziwą szansą i bardzo na Niego liczę. Vamos Araujo, vamos Barca!

0

@BarcaInfo bardzo dobre info. Pieniądze tez nienajgorsze za niego

0

@Pogba normalnie za free. Za rok zejdziemy znowu mocno z pensji pozbywając się takich graczy jak chociażby Umtiti, możliwe, ze Busquets, Dembele, Alba, Pique czy nawet Messi. Wówczas pensje nie będą już najmniejszym problemem a za Depaya nie zapłacimy ani euro.

6

Koleś ma jakieś rozdwojenie jaźni. Przed chwila gada, ze nie możemy go kupić tylko dlatego, ze nie spełniamy finansowego Fair Flay La Liga a teraz nagle, ze dzięki jego wielkiej determinacji jako prezesa udało mu się Depaya zatrzymać.. zdecyduj się Panie Aulas :D

1

@BarcaInfo czyli Memphis za rok za free a w tym jeszcze tylko Eric Garcia i zamykamy kadrę. Na 9tce mogą zagrać Messi, Griezmann, Braithwaite czy nawet Ansu, damy radę!

0

@Gomess o nieee... :(

1

@Aaron10 Depay nie jest nam obecnie niezbędny. Lepiej zgarnąć go za rok za darmo a dogadać się teraz. Niech rozegra kolejny sezon w Lyonie na takim poziomie jak poprzedni i będzie wiadomo czy zasługuje na miejsce u nas czy nie:) jeśli chodzi o Erica Garcie to w mojej opinii nie jest nam również niezbędny i może przyjść z Memhisem za rok za darmo. Mamy na obronie Pique, Lengleta, Araujo i Umtitiego. Widziałbym Erica już w tym okienku ale tylko i wyłącznie w przypadku odejścia Samu. Bardzo lubię Araujo, chłopak ma świetne warunki na ŚO i bardzo będę się cieszył jeśli dostanie w tym roku dużo szans i wskoczy na stałe do pierwszego zespołu.

1

Koeman wyszedł z dobrego założenia. Po co zmieniać coś co funkcjonuje. W poprzednim meczu ta 11stka naprawdę dobrze się spisała wiec po co ja zmieniać. Uwierzcie, ze sezon jest tak długi, ze każdy się nagra...

1

@AlwaysBlaugrana na szczęście to Koeman obserwuje go codziennie na treningach i widzi czy warto na niego stawiać czy nie. Poprzedni trenerzy również na niego psioczyli i byli nim rozczarowani wiec coś musi w tym być..

10

Z całym szacunkiem ale skąd u Was taka bezgraniczna wiara w Dembele? Gościu wyglada na totalnie zagubionego, ma problemy zdrowotne, spóźnia się na treningi i ma totalnie gdzieś dobro drużyny. Jest u nas od 3 lat i czym zachwycił? Ładna bramka z Tottenhamem czy Interem? Dużo bardziej wole piłkarzy takich jak Depay czy Konrad, którzy są w pełni skupieni na swojej pracy i chcą osiągać sukcesy. Dembele ma w mojej opinii mówiąc brzydko „wywalone”...

0

@maatiixx to patrz i ucz się od mistrzów :D

0

@Encore jeśli by się u nich odbudował i znow zaczął grać na topowym poziomie to nie miałbym nic przeciwko, żeby kopnęli go z powrotem do nas.

1

@maatiixx 1. Brak jego pensji
2. Depay jako opcja na 9 i skrzydło
3. Minuty dla Konrada de la Fuente
4. Odciążenie klubowych lekarzy i masażystów
5. Możliwość zobaczenia czy ten gościu się jeszcze może odbudować czy jednak potwierdzenie, ze w poważniejszej piłce sobie jednak nie poradzi.

3

@Encore Dembele póki co to broni się tylko i wyłącznie w miare młodym wiekiem i tym, ze grał świetnie w Borussi. Odkąd jest u nas, a nie jest to rok, dwa tylko trzy lata (!) nie pokazał praktycznie nic poza przebłyskami, licznymi kontuzjami i pobieraniem kupy szmalu z klubowej kasy. Na jego pozycję jest Konrad de la Fuente, który bardzo zaimponował mi w meczach przedsezonowych jak i wcześniej w meczach Barcy B. Koeman tez widzi podejście piłkarzy i ich samych codziennie na treningu i jeśli zezwoli na taki ruch to ze względu, ze woli za Dembele dać minuty Depayowi i Konradowi. Skończmy z graniem za nazwiska i przepłacaniem za piłkarzy. Niech grają Ci, którzy zasługują by grać bo inaczej będzie jak w poprzednich sezonach.. VeB!

1

@Borneo a ja bym osobiście wolał Depaya i Konrada de La Fuente in i Dembele out. Ousmane nie ma głowy do piłki na najwyższym poziomie, spóźnia się na treningi a taki Depay czy Konrad gryzą trawę by zaimponować Koemanowi. Przykre jest to, ze ktoś tak niechlujny ich blokuje i pobiera jeszcze takie kolosalne pieniądze. Uważam, ze Dembele zostanie jeszcze na przyszły sezon i będę mu kibicował jeśli tak się stanie ale musi zmienić podejście i skupić się na futbolu bo inaczej nic z tego.

2

@Ronnie1992 BarcaInfo odwala tutaj kawał dobrej roboty i podaje informacje od znanych dziennikarzy. Dzięki temu nie trzeba przekopywać tweetera tylko wystarczy wejść na La Ramblę i poczytać jak się sprawy mają i to jest super. Jeżeli Ci nie do końca pasuje forma jego działalności to po prostu nie wchodź na La Ramblę albo scrolluj dalej i zamiast śledzić plotki czekaj na oficjalki na stronie głównej. Mysle, ze jest tutaj wielu więcej zwolenników działalności BarcaInfo niż przeciwników i mam nadzieję, ze będzie to robił dalej i w takiej formie jakiej to robi. Pozdro i bez spiny:)

4

@BarcaInfo dawaj Todibo, musisz!

1

@justfootball De Jong-Kimmich.. marzenie

2

ja uważam, ze wypożyczenie Dembele nie byłoby takie zle. Może się chłopak odbuduje i wróci za rok w świetnej formie. W jego miejsce można włączyć Konrada De La Fuente, który moim zdaniem gorszy od Dembouza na pewno nie będzie. Same plusy:
1. Możliwość minut i odbudowania się dla Dembele
2. Minuty dla Konrada
3. Zejście z pensji Dembele
4. Finanse na transfer Depaya
5. Kupienie alternatywy na pozycje nr. 9.

0

@Grubson06 kwestia godzin :-)

1

@Fabik87 mieć do wyboru Lautaro za 111 mln a Depaya za 25 mln to trzeba by naprawdę być niespełna rozumu decydując się na tego pierwszego. Za rok Haaland będzie miał klauzule 75 mln, może warto śledzić jego postępy i jego grę. Aczkolwiek nie spodziewam się, ze za rok będzie nas stać na wydanie dziesiątek milionów. Nowy zarząd będzie musiał zapewne ostro zacisnąć pasa i posprzątać po obecnym.

0

@LuisSalvano na Depaya to my musimy dozbierac do 2-go jeśli go chcemy. 2.10 wypada w Piątek a taki deadline wyznaczył Aulas. Sadzac po sposobie płatności za Desta czyli 20 mln z hakiem i to rozbite na 5 lat raczej nie spodziewam się kolejnych ruchów „do” klubu.

0

@Ghotti w porządku.. ciagle słyszymy, ze będzie grał, ze się dogadał itd. itd. Ale to słyszymy już od zeszłego tygodnia. Dzisiaj mamy już wtorek, drużyna trenuje a Desta jak nie było tak nie ma. Oby się wyrobili przed 5 października.

10

@Ghotti chwilowo mam trochę dość Busquetsow..

1

@ArtTiguana99 osobiście uważam, ze wiek 28-29 lat w dodatku dla obrońcy to wręcz idealny wiek. Piłkarz już doświadczony a wciąż mający w perspektywie 4-5 sezonów na topowym poziomie.

0

Co sądzicie o transferze Davida Alaby w przyszłym roku za darmo? Gościu może obskoczyć dwie pozycje, wielokrotnie mówił, ze marzy mu wie gra w którymś z hiszpańskich gigantów. My lubimy dużo płacić wiec powinno się udać. Za rok na pewno nie będzie już u nas Umtitiego wiec taki Alaba byłby jak znalazł. Dziś ma 28 lat wiec za rok wciąż będzie dość młodym piłkarzem. Jeśli udało by się pozyskać za rok za darmo Alabe, Erica Garcie i Depaya to byłby to majstersztyk:) dodam również, ze w 2021 roku wygasa kontrakt Pogby. On będzie jednak zapewne wolał udać się do Realu.

1

@Coutinho007



To Koeman czekający na Desta..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?