3

@Krzychu83924 Dest, Mingueza, Araujo, prawdopodobnie Eric Garcia, Alejandro Balde, Ilaix Moriba, Frenkie De Jong, Riqui Puig, Pedri, Dembele, Konrad De La Fuente.. naprawdę jest potencjał i cieszy, ze Koeman daje im szanse. Jeśli udało by się jeszcze zaklepać takiego Haalanda na 9tke to by było miodzio.

15

@Litman chłopak jeszcze nie zagrał a już zaczyna się przekręcanie jego nazwiska, prawie jak Langlet czy De Light :D

0

@domisiek114 Dest to będzie kawał grajka ale nie wiem czy na takie Bilbao nie lepszy byłby bardziej defensywnie usposobiony PO czyli w tym przypadku Mingueza. Z Sociedad wypadł naprawdę solidnie. Smaczkami będą na pewno pojedynki Inakiego Williamsa z Araujo. Czekany na niedzielę! Visca el Barca!

0

@bernardFCB uważam, ze nie ma sensu dokupować kilku graczy. Jedynym graczem, którego obecnie chciałbym i uważam, ze potrzeba dokupić to Erling Haaland. Brakuje nam rasowej i klasowej 9tki jak sam skurczybyk. Pewnie jeśli w budżecie klubu byłby hajs to nie ujrzęlibyśmy ani Araujo, ani Minguezy. W klubie są gracze z potencjałem na top i to wokół nich trzeba budować drużynę. Na bramce Marc jest pewnym punktem jeszcze na X lat wiec nie ma czym mówić. Środkowa Obrona: Araujo, Mingueza, Eric Garcia, Pique, Umtiti, Lenglet. Szóstka obrońców z czego trójka młodych, jeden doświadczony i dwóch z niepewna przyszłością w klubie. PO: tutaj widze przyszłość dla Desta bo chłopak ma potencjał po byku, jako opcja ta bardziej defensywna jest Sergi Roberto, ewentualnie Mingueza. LO: mamy Albę, Firpo nie liczę i w szkółce można by wygrzebać Balde, który podobno ma bardzo duży talent wiec jemu należało by dać szansę. Środek pola to: De Jong, Pjanic, Busquets, Riqui Puig. Dla mnie osobiście z tego zestawienia pewniakiem jest tylko i wyłącznie De Jong. Busquets zapewne po sezonie wciąż zostanie wiec obstawiam odstrzał Pjanica i w jego miejsce darmowy transfer Wijnalduma i dawanie szans Ilaixowi Moribie. Patrząc wyżej i zakładając, ze zostaniemy przy ustawieniu 4-2-3-1 widać tu naprawdę sporo jakości i talentu. Młode wilki to Pedri, Ansu Fati, Dembele a wyjadacze to Messi, Griezmann (chociaż ostatnio można w to powątpiewać) plus można spodziewać się w lato darmowego przyjścia Depaya. Jeśli chodzi o Coutinho czy Trincao to uważam, z po sezonie powinni poszukać nowych pracodawców. Trincao najchętniej zobaczyłbym w jakimś klubie ze średniej półki hiszpańskiej na wypożyczeniu a Coutinho sprzedał definitywnie. Chciałbym również zobaczyć szansę dla Konrada De La Fuente bo w presezonie prezentował się naprawdę obiecująco. Jeśli chodzi o 9tkę to tak jak wspominałem bardzo licze na Haalanda no i jednak zostawiłbym Braithwaite’a jako rezerwowa 9tke. Chłopak jest ambitny, pierwszy skład to za wysokie progi ale z ławki na podmeczonego rywala jak znalazł. Reasumując: Uważam, ze jeśli sprzedało by się piłkarzy takich jak: Firpo, Umtiti, Pjanic, Trincao i Coutinho a pozyskało za darmo Erica Garcie, Wijnalduma i Depaya to udało by się zebrać sumę potrzebna na jeden jedyny gotówkowy transfer w postaci Haalanda. Finansowo nie wyszlibyśmy na tym zle, wiek kadry byłby bardziej niż akceptowalny (mieszanka młodości i doświadczenia) a jakościowo uczynilibyśmy skok. Pozdawiam.

0

@seba444 tak będzie milordzie. No worries.

0

@SonBarcaGoku zapowiada się na transfer Erica Garcii. Kto wie.. Może uda im się stworzyć obronę na lata jak niegdyś Pique-Puyol?. Pep bardzo zachwala Erica i mocno chciał go zatrzymać. Bardzo liczę, ze do nas przyjdzie i będzie się rozwijał tak jak robi to obecnie Araujo a o środek obrony przez lata będę spokojny.

1

@RosjaninBut a po co skoro powinnismy oszlifowywać Araujo?

3

@jeyx77x setnego? Pique wypadł na długo, z Umtitim wiadomo jak jest, jak nie szamański urok to sraczka, Lengleta w obecnej formie należy liczyć jako pół obrońcy wiec zostaje Araujo, który ostatnio również czuje dyskomfort i zdrowy (odpukać) Mingueza. Z całym szacunkiem do Ciebie ale chyba Koeman troszkę lepiej wie kogo potrzebuje na cito a na kogo może poczekać.

0

@Gomess jeśli Leo nie zagra to pewnie będzie oznaczało Braithwaite na 9 i Pedriego, Griezmanna i Dembele za jego plecami. Nawet w takim składzie powinni coś ugrać. Trzeba trzymać kciuki.

0

Niektóre media podają dzisiaj, ze Eric Garcia ma być naszym piłkarzem już w tym miesiącu ale na fcbarca i La rambli cisza o tym. Czy ktoś coś wie więcej w tym temacie? Z góry dzięki.

0

@bialagora uważam, ze jeśli Umtitiemu dopisze zdrowie i będzie spisywał się tak jak w ostatnim meczu to w lato kandydatem do odejścia powinien być Lenglet a nie Umtiti. Samu w formie to był top a Lenglet o top się nawet nigdy nie otarł. Wówczas mielibyśmy Umtitiego, Erica Garcie, Pique, Araujo i Mingueze wiec w razie ewentualnej absencji Umtitiego dalej bylibyśmy fajnie zabezpieczeni.

Przypadek Dembele pokazuje, ze być może wcześniejsze sztaby szkoleniowe mniej indywidualnie podchodziły to takich zawodników jak Dembele czy Umtiti. Być może oni musza mieć indywidualnie dopasowane obciążenia treningowe do ich sytuacji zdrowotnej. Obym się nie mylił i oby udało się Dembele utrzymać a Samu odzyskać. Pozdro.

1

@KacperVEB klauzula wykupu za 75 mln euro wchodzi w życie w lato 2022 wiec podejrzewam, ze tak. W lato 2021 BVB może sobie zaśpiewać nawet 200 mln.

0

@itmustbejoke ostatnio czytałem, ze klauzula 75 mln euro za Haalanda będzie obowiązywać dopiero od lata 2022 roku wiec w nadchodzące lato BVB może sobie za niego zażyczyć tyle ile im się będzie podobało. Jak najbardziej jestem za tym transferem. Jeśli w lato udało by nam się ściągnąć za darmo Erica Garcię, Wijnalduma i Depaya a pożegnać za pieniążki takich graczy jak Coutinho, Junior Firpo itd. to myślę, ze na ten jeden jedyny transfer pieniądze powinny się znaleźć. Uważam, ze planując kadrę na przyszły sezon to właśnie prawdziwa topowa 9tka powinna być naszym priorytetem.

1

Ale numer oddasz bo Laporta przyniesie Haalanda z BVB..

0

@busquets5 chaos* kolego :)

1

Jak zagrał Mingueza?

0

@jedrek7000 Eric Garcia i Riqui Puig i jedziemy :D

9

@goryl-16 co do Matheusa to pełna zgoda. Nie zgodzę się jednak co do Puiga. Riqui może obskoczyć zarówno pozycję pivota gdzie obecnie mamy jedynie Busquetsa, Pjanica i De Jonga oraz w razie potrzeby wypełnić lukę po Coutinho. Koeman to beton w stosunku do Puiga ale podoba mi się postawa naszego wychowanka, ze się nie poddaje.

2

No to zwolnił się nr. 6 na plecach - chętnie powierzyłbym go Ericowi Garcii w styczniu. Może taki jest plan? Zobaczymy..

1

@Barca1992 a co się z Nią stało, że „była”?

1

@BarcaInfo Griezmann to piłkarz, który dopiero mając przed sobą 9tke potrafi pokazać pełnię swoich możliwości. Dobrze, ze Koeman to w końcu zrozumiał.

1

@sokot w mojej opinii jeśli Dembele ominą kontuzje to faktycznie jest piłkarzem na pierwszą jedenastkę ale nie kosztem Fatiego a Griezmanna. Fajnie byłoby zobaczyć z przodu Pedriego jako LS, Messiego jako ŚPO, Dembele jako PS i Ansu jako 9tke przy dużej wymienności pozycji np. Messi wychodzący na szpice, wtedy Fati do lewej a Pedri za plecy Leo. Myślę, że jest szansa, ze Koeman coś takiego wystawi. Ciekawy jestem również wypróbowania Prawej strony w postaci DeDe (Dest-Dembele). Oj.. mógłby być wiatr..

1

@Wilczeq pewnie chodzi mu o to, ze jemu układa się tam dobrze :D ja osobiście widze w Araujo stopera na miare pierwszej 11stki Barcy i potencjalnego następcę Pique. Ronald ma fantastyczne warunki fizyczne, świetnie wyprowadza piłkę, jest szybki, odpowiedzialny, zdyscyplinowany i co najważniejsze i o czym mówi sam Koeman - chce się uczyć. Bardzo na niego liczę i mocno kibicuję naszemu nowemu numerowi „4”!

0

@Jaca96 tak. Grał i później zaczął trenować

0

@Tomo1989 chciałbym przez więcej niż jeden mecz wyprobowac ustawienie Alba-Fati po lewej, Dest-Dembele po prawej, za plecami Messiego Coutinho. W końcu Cou i Leo mógliby grać akcje nie tylko przez lewą stronę. Obyśmy się takiego wariantu doczekali!

0

@staszek171 właśnie tego się obawiam, ze jak przyjdzie nowy zarząd to „odwołają” te transfery a co by nie mówić.. Depay i Garcia za darmoszkę to grzech nie wziąć. Tym bardziej, ze wciąż będą młodzi za rok (odpowiednio 27 i 20 lat).

0

Nie rozumiem tego stania murem za Dembele.. typ jest tutaj 3 lata i niczego szczególnego nie pokazał wiec dlaczego nagle miałoby się to zmienić? On nie ma mentalu i głodu, który jest nam potrzebny. W odróżnieniu do Ousmane taki głód pokazują Depay czy Konrad de la Fuente i to oni powinni dostać swoją szansę. Chociażby wczorajsza rozgrzewka pokazuje to, ze nawet Konrad jest w kolejce do grania przed Dembele. Przedłużyć kontrakt z Dembele (tak by po powrocie za rok nie został mu tylko rok) i wypożyczyć do United. Wypożyczenie Coutinho nie wyszło nam na minus, miejmy nadzieje, ze tak będzie i tym razem.

0

Często piszecie tutaj, ze okienko transferowe trwa dziś do 00:00 natomiast na wielu stronach piszą, ze europejskie kluby mogą dokonywać transakcji do 18:00. Mógłby ktoś to sprostować?

0

@BigDaglas to musi mieć nie po kolei w głowie skoro tak myśli.. przed nim do grania jest Pique, Lenglet, Araujo, Umtiti a nawet pewnie Santiago Ramos..

1

@Yosemite bardzo licze, ze Nagelsmann odbuduje Kluiverta i za gościa niedługo topowe kluby będą sypać grube miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?