0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

Komentarz usunięty

0

a ja tu będę kontrował, co jak co ale jestem przekonany, iż kibicuje o wiele więcej niżeli ty, a czy waści kolega pamięta 2009 ? bądź wywalenie RVP? gdzie wtedy byłeś? dlaczego wtedy nie piałeś ? a no tak, być może 8 lat temu miałeś te 11 lat :)

0

Komentarz usunięty

2

smutna jest twoja wypowiedź o hipokryzji, tak wiem, założyłem konto teraz, ale po prostu nie widziałem potrzeby zakładania go wcześniej, jednak teraz źle się dzieję mej ukochanej Barcelonie, w pamięci mam natomiast przedurkowany na naszą korzyść mecz z Chelsea w 2009 i wywalenie RVP za kopnięcie piłki po gwizdku, źle mi się patrzy na nurkującego Suareza, itp, ale nie masz prawa mówić tu o hipokryzji, bo wiele razy przepychali nas sędziowie w LM co wydaje mi się jest dużo bardziej znaczącym polem rozgrywek niżeli Liga. Ogólnie obserwuje tą stronę od wielu lat, nigdy jeszcze nie stało się tak, źle, może i stało może po tym meczu na prawdę ku mojemu miłemu zaskoczeniu wielu fanów Barcelony potrafiło spojrzeć krytycznym okiem na mecz i otwarcie napisać że Barcelona była słabsza, od prześcieradeł. Ale jak mówiłem siędze i obserwuje i przeraża mnie odsetek ludzi piszących pomimo porażki, graliśmy lepiej, bla bla bla, niestety historia nie pamięta stylu tylko zwycięzcę. Pisanie o machaniu łapkami przez Krysztjanu, ludzie czy wy na prawdę nie pamiętacie 4/5 lat wstecz? ja doskonale pamiętam że przy każdym upadku naszego zawodnika, do arbitra za każdym razem podbiegało kilku zawodników Barcelony otaczając go w koło z Xavim na czele.... więc nawiązując do tego co napisałeś ty my jesteśmy hipokrytami.... bez hejtu, to tyko moja normalna wypowiedź, i oczywiście wierzę w dzisiejszy sukces naszych :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?