0

@voetballer mimo wszystko, zawsze rozbraja mnie płacz jak to w Polsce źle, nadmienię, że to w NL nie można było poruszać się po 21 od listopada do czerwca

0

@AmigoBlancos pamiętam mecz Francja vs Kamerun transmisja była wówczas na Eurosporcie, i śmierć Marca Vivien Foe (nie wiem czy dobrze to napisałem)

0

@foczkyyyhg kto to dembuz?

0

@PatrychoO ślepe dziecko, 2010, Snejder LM, Mistrz Włoch, SP Włoch, Wice mistrz świata, Leo z balonem, nie wygrywając nic, nawet statystyki miał gorsze xd Himalaje hipokryzji i zaślepienia

2

@Barca1992 co za dzban, przepraszam, że Cię obrazam, ale to ja wcześniej podawałem Ci przykład, gdy władze doprowadzały ludzi na przymusowe szczepienia przeciw polio, czy gruźlicy... A Ty teraz nie zadając sobie minimum trudu by zapoznać się z faktami, manipulujesz na swoją korzyść, co jest przepięknie foliarskie.

7

@IMBALEO coo?? Folia styki pali? U mnie na covidowym, dwa chłopy jak konie, po 30 lat, obaj bez chorób współistniejących, płuca jak galareta. I co? Ni ma? Spisek?

0

@Rewolucja123 wygra MyM

0

@PatrychoO największe przekręt w historii, to jest ZP dla Leo w 2010 :)

0

@Comfortable_ naprawdę strasznie słabe jest kierowanie się wygranym jednym pucharem, ibto w dodatku nie górnolotnym, w porównaniu z 2010, Xavim, Iniesta, i od biedy Snejderem. Wygrana Messiego to będzie nieporozumienie.

0

@Borneo nie mówię, że nie zgadzam się z Tobą, nie uważam, by przesłonięcie półkuli miało pozytywny wpływ na klimat, który zmieni się bez wzgledu na to czego człowiek nie zrobi, ponieważ właśnie jest to cykliczne, dryfy czap lodowcowych, kontynentów, oddalający się z każdym rokiem księżyc, ma przeogromny wpływ na klimat i ruch wód.

0

@Borneo nie kumasz o co chodzi, wpływ człowieka nie ma nic do zmian klimatu, podniesienie się temperatury na naszej planecie, oraz temperatury wód, jest w pełni zależny od ułożenia osi ziemi względem słońca, nasza planeta w ciagu ostatniego stulecia znacznie spowolniła obrót wokół własnej osi.

0

0

@BartqRKO w 2010 zjadł wszystkich, wtedy przekręt piękny był.

0

@David_Beckham obecnie, Zimmer, Trevor Rabin, John Williams, Andre Rieu, James Horner, John Powell

0

@Borneo no właśnie niee, klimat nie ma przeciwnika, bo matka natura zniszczy ludzkość w mgnieniu oka, poziom morz wcześniej czy pozniej podniesie się, półkula północą zostanie zalana, nastanie nuklearna zima, połowa ludzkości nie przetrwa. To nie scenariusz SC-Fi, to się stanie, mówią właśnie o tym cykle Milankovicia

1

@Borneo według Ciebie zmiany klimatu nie są cykliczne? Proszę Cię, Gates to autorytet w dziedzinie badań klimatu, geografii? Chłopie w XV wieku w Europie miała miejsce epoka lodowcowa, Grenlandia była zieloną wyspa o umiarkowanych temperaturach, jeżeli coś zgładzi ludzkość, będzie to matka natura, swoją drogą nie ma bardziej wyrachowanej morderczyni. Erupcja wulkanu w 2010 roku, wyemitowała w atmosferę więcej Co2 niż wszystkie pojazdy na ziemi od początku istnienia motoryzacji, taka ciekawostka. Jeśli natomiast chcesz poszerzać swoje horyzonty, zacznij od "Cyklu Milankovicia"

0

@Rewolucja123 sprzedam steam 2k3, w znajomych, destru, taz, luq, 6k h w 1.6 4k w go, obecnie eagel

1

@Borneo napisze tylko jedno, zmiany klimatyczne są cykliczne, mały wkład w tym cLowieka, podobnie jak zamiana biegunów. Nie było nas był las, nie będzie nas będzie las.

5

@Riverand trudno powiedzieć xd

6

"Czy FIFA sfałszowała wyniki Złotej Piłki?

W rzeczywistości już ósmy raz z rzędu Złotą Piłkę powinien otrzymać Arkadiusz Głowacki, ale przez konspirację FIFA, UEFA i PZPN nigdy mu jej nie wręczono. Buffon mówił podobno "Głosowałem na Arka, jak co roku, moi koledzy też, ale jak zawsze wygrywa ktoś inny!". Uhonorowany Złotą Piłką Messi podziela zdanie włoskiego golkipera: "Miło jest wygrać, ale wiem, że na to nie zasłużyłem. Głosowałem na Arka, nie tylko ja, Cristiano też na niego głosował." Portugalska gwiazda podziela zdanie Argentyńczyka: "Tak, zagłosowałem na Głowackiego. Zasłużył na pierwsze miejsce, Drugi powinienem być ja, a trzeci Messi." "Może w przyszłym roku doczekamy się sprawiedliwości, ale w to wątpię. Mimo wszystko dla nas najlepszym piłkarzem świata pozostaje Głowacki." - podsumował Mario Balotelli."

1

@macio_944 oni tego nie zrozumieją. Są zakodowani na żółte paski, walka z wiatrakami.

0

@ProMILs coś pięknego xP

1

@JoeBlack otwórz podręcznik wiedzy medycznej, i poczytaj dlaczego używa się maseczek przy każdym medycznym zabiegu. Dowodów jest mnóstwo, wasz problem polega na tym, że wybieracie argumenty na swoją korzyść, idąc na wojnę z medycyną. Pojęcie typu "zdrowie jednostki, gwarantem zdrowia ogółu" jest wam totalnie obce, kończąc studia nie sądziłem, ze kasjerce z żabki dracej mordę "maski szkodzo" tłum przyklasnie szybciej, niż Ratownikowi, lekarzowi, pielęgniarzowi. Ale Polska to niestety ciemnogród i patologia. Pięknym przykładem jest sytuacja, kiedy Bezos leciał w kosmos, w Polsce minister edukacji debatował, nad obrzędami czarownic w Kielcach. Wiśnią na torcie tego kraju dykty i gówna, jest zamordowany w Rybniku policjant, znaczna część społeczeństwa dostała spazmów z radości, mordercy pomnik, a psu dobrze, takie hasła były na każdej dostępnej w socjal mendiach stronie.

0

@MarianoItalianoVero Ramos kontuzjowany jest zdaje się od stycznia, więc pewnie raporty medyczne ładowały na biurku Pereza.

1

@FC1899Barca aoooooo, co za bzdury xd, tzn generalnie fakt, z drugiej strony stwierdzenie, że maseczka nie jest oparta na nauce medycznej, tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że konfederację należy zaorac.

5

Apropos serialu "w garniturach" skopiowane: "Wyobrażacie sobie co muszą mieć w głowach tacy studenci prawa na pierwszym czy drugim roku kiedy naoglądają się #suits ?

Widzą siebie na szczycie złota 44 w #warszawa czy Skytower we #wroclaw.
Garniak za 10 patyków i sikor za drugie tyle.
Rano golf z Solorzem, później szybka sprawa w sądzie i na błotną kąpiel.
Po południu obwarzanek w budce przy biurowcu, a potem spotkanie z wściekłym Sobiesławem Zasadą:
- Zwolnię cię jeśli czegoś nie wymyślisz, zapracuj na pieniądze, które ci płace.
- Zwolnić to ja mogę ciebie, może teraz ty udowodnisz, że możesz być moim klientem, to ja tu rozdaje karty.

Gabinet pełny winyli, na parapetach piłki z podpisami Lewego, Dudka i Boruca,
z głośników gramofonu leci Krzysztof Krawczyk.

Na stole czekają już bilety na strefę VIP Legia-Widzew, oczywiście obok Kwaśniewskiego, załatwione przez
ładną i wszechwiedzącą sekretarkę Ewelinke.

Przegrywasz? Ktoś przystawia ci broń do skroni? Masz 146 wyjść z tej sytuacji.

Wieczorem kolacja w mariocie gdzie oczarowujesz swoją partnerkę cytatami z filmów Kieślowskiego.

A potem okazuje się, że konczysz w jakiejs podrzędnej kancelarii udzielając porad Grażynie i jej konkubentowi.

1

@Pawlak1992 fifa 2005 i Sansa z dystansu xd nie wiem do dziś co to znaczy xd

0

@Bogan dokładnie to samo napisałem wyżej, mam Epice 2008, cena na otomoto około 10k. A gniotę nim wszystkie te audi, i bejki z tego roku, oczywiście w tych pieniądzach, być może trafiłem mega egzemplarz

0

@LS hahaha polok nie kupi bo się boiiiii, ale polecam ponieważ posiadam. Chevroleta Epice, nie ma lepszej jednostki silnikowej. 2. 0 DOHC, 150 km, 8 cylindrowy 24 zaworowy silnik, auto spore, trzyma się drogi cudownie, generalnie wciąga nosem wszystkie stare bmw typu e46, czy nowe fiaty z salonu, auto od nowości u mnie, kupione w polskim salonie, obecne ceny na otomoto za 2008 r, to 10.000 zł, co wydaje mi się ceną śmiesznie niska.

0

@Kapitan hawk załatwisz mu? Xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?