0

@norbi77 dupsko pęka? Oglądam męczyk i Bilbao nie istnieje, podobnie jak Camavinga przynajmniej 3x żółta.

0

@AssisMoreira ależ każdy tłuk zawsze usprawiedliwia się przyczynami naturalnymi xd

0

@Symson czy SL nie sprawdza się w USA? Zdaje się że NFL i NBA opiera się właśnie na podobnym modelu od lat

0

@AlexDark00 do miana świątyni to CN w chooj brakuje xd swoją drogą gdy bylem na CN nie zrobił na mnie takiego wrażenia jak San Siro

1

@AssisMoreira robisz tyle błędów, że śmię wątpić byś nie zarabiał trolku więcej niż najniższa krajowa :)

0

@mindbender84 czyli oceniając warsztat musimy na ten przykład postawić Matthew Mcconaugheya w absolutnym topie za rolę "Witaj w klubie" granie upośledzonych do druga do Oskara? I tutaj potężny błąd z tej strony, "Sam", czy "Radio" to gnioty wszech czasów, a przecież miały walczyć o statuetki

1

@RosjaninBut i dlatego Real ma dużo lepsza sytuację, Vinicjusz 4 lata, pensja 3 mln, Gavi pół roku i też mu 3 mln xd

0

@DaPidejpi święta racja, ale obiektywnie lepszy projekt dostanie w Madrycie, raczej nie wywiąże się już taka rywalizacja niczym Leo vs Cris

0

@jareksk100 dokładnie, Leo w Wilku z Wall Street to fenomen. Osobiście podziwiam Roberta Downeya JR. Gość zagrał w tak kretyńskim filmie Jaja w Tropikach, a kupił mnie dykcją murzynów. Nicholson po fenomenalnym lśnieniu i kukułczym gnieździe, to już równia pochyla, Infiltracja jeszcze się broni, ale to właśnie rola w stylu Pacino. Hopkins dla mnie klasa.

1

@mindbender84 dobrze odleciałeś xd stawiać Leo z Bale'm to dosłownie jakbyś postawił Messiego z Garethem fenomen Pacino, zawsze fascynował mnie jego fenomen? Gdzie on taki genialny? Tony Montana? Adwokat diabła, czy może rekrut? Ojciec chrzestny?

0

@DaPidejpi wczoraj na notatniku info, że Haaland nastawiony tylko i wyłącznie na Real, komu zatem wierzyć?

0

@arasz1819 jeszcze z tego co widać niżej, kończy też żywoty w realu, dzięki układom z administeacja, nie ma problemu z namierzaniem ludzi xd

0

@Transu96 dostał by w tamburyn w realu, i nakrylby się kopytkami, to jednak pokazuje też podwójne standardy wśród nieomylnej moderacji.

0

@Djzordon po co Haaland miałby przechodzić z jednego średniaka do drugiego?

1

@norbi77 podwójne standardy :p

1

@ElPonczato teeee a jak nie oglądam tv, ale jestem po ratownictwie? To mam wyprany łeb?

1

@macio_944 przed studiami, po LO udało mi się załapać na 3 miesiące do pracy na Alasce, przy rybach, nie widziałem piękniejszego miejsca, jako fan mroźnego klimatu, obiecałem sobie, że kiedyś tam wrócę, być może na stałe.

2

@Naturopata pokaż wyroki, wrzucaj na zapodaj, konkretne wyroki uniewinniające, z sygnaturami, pieczęciami itp. Nie bo ciotka słyszała, czy czytałeś na fb, pokazuj twarde dowody.

2

@adasko1998 ty wiesz, kto i gdzie trafia do szpitala xd aż żal komentować... U mnie w mieście 30k ludzi, wszystkie respiratorki zajęte, ludzie od 15 do 55r życia, płucka jak gąbeczka, zero chorób współistniejących, ale teraz wyłączę tv, włączę myślenie, i przeproszę matkę, dobranoc :*

12

@wodztek97 ale nawet nie próbuj tłumaczyć, od dawna zdanie kasjera jest cenione wyżej niż lekarza bądź rm.

10

@MESSIah16 nie zapomnij dodać, że w filmie pełnometrażowym z archiwum x, dokładnie został opisany ten sam schemat działania.

0

@michal26 nie, płód to nie człowiek to 1. Gwałt aborcja na tak, choroba matki? Aborcja na tak, śmierć dziecka, ciężkie wady? Aborcja na na tak, tylko w. Kraju dykty i gówna, matka ma umierać w imię ideologii jednego chorego człowieka.

0

@FCBpersempre właśnie zrobił to jak książka każe. Czyli zgodnie z prawem użycia ŚPB. Było dokładnie jak mowisz, wystarczy obejrzeć cały filmik, kilkukrotne prośby skończyły się atakiem na funkcjonariusza.

4

@ściah dokładnie, nie ma przyzwolenia na plucie na mundur, tymczas lumpy i patusy z tego co piszą na forach policyjnych, zebrały się pod domem policjanta, bo jakiś kretyn puścił w obieg jego kompletne dane.

0

@sokot akurat namiętnie śledzę sporo kanałów i sprawa stricte policyjnych z USA, i proszę o pokazanie mi spraw, nie licząc Derricka który dostał za Floyda (nie słusznie), w których policjant dostał wyrok skazujący podczas interwencji jak wyżej.

0

@JustBarca myślę, że wszystkich was sznurów wyjaśnił typ, który przyjął 10 dawek za ludzi obcych, za godne wynagrodzenie, i o zgrozo żyje xd nie umarł, nie ma zapalenia mięśnia sercowego xd i autyzmu poszczepiennego xd

0

@Hubsao i już wiesz, że masz do czynienia z 14 latkiem xd kocham te bzdury i mity o koszulkach xd

2

@sokot słuchaj prawilna mordo, gość nie dostał za brak maseczki, nie ma znaczenia czy interwencja dotyczyła nasrania komuś do kosza, kradzieży czy maseczki, gość dostał bo zaatakował funkcjonariusza, wystarczy poświęcić 2 min i obejrzeć filmik udostępniony przez galerię. Bardzo profesjonalna interwencja, śmię twierdzić, że w USA wyjechałbym z galerii nogami do przodu.

0

@patry295 zatem Kapitan Hawk powinien mieć perma xd

1

@Joe_Barbaro wiecie, że trawa pogłębia Stany depresyjne czy problemy ze snem? Działa krotkowymiarowo, na dłuższą metę źle wpływa na pracę układu nerwowego i wypływa na prawidłowe funkcjonowanie mózgu, oczywiście ma wiele zastosowań medycznych, ale walka z bezsennościa nie jest jedną z nich.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?