tomcruise
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Gabriel
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcelonaLM zgadza się, trudno się w tym odnaleźć aktualnie
0
@barcelonaLM skąd zatem filmy z Doniecka z kolumnami Rosyjskich czołgów?
1
@barcelonaLM NATO to puste słowo według mnie, to samo NATO nakazało Ukrainie nuklearne rozbrojenie, to samo NATO poświęci Polskę bez żadnego problemu, historia chyba nas tego nauczyła prawda? Rosja ramię w ramię z Chinami powinna się obawiać NATO? Ruchy tych drugich sugerują, że są gotowi na militarny konflikt. W 1991 r. Ukraina posiadała trzeci co do wielkości arsenał nuklearny na świecie, którego pozbyła się w zamian za gwarancje bezpieczeństwa, zapisane w Memorandum Budapeszteńskim podpisanym w 1994 r. przez Stany Zjednoczone, Rosję i Wielką Brytanię.
0
@barcelonaLM uważam, że ruszą dalej, kraje bałtyckie, ruchy Chin wyraźnie pokazują, że szykują się do militarnego wsparcia rosji
0
@barcelonaLM to była tylko kwestia czasu.
0
@qbuteq oby nie skończył jak Bojan
0
@Mr8lack warto zauważyć ruchy Chin, ogromne gromadzenia zapasów, wody, zbóż, potężny skup wszelakich nasion. Warto pamiętać, że to sprzymierzeńcy Rosji, prawda jest taka, że militarnie to nie USA rozdaje na świecie karty, a kooperacja Rosji i Chin.
0
@Kgorecki2500 problem jest w tym, że USA jak i UE nie zrobi nic, pogrozi palcem nalozy sankcje, i jak już wyżej napisałem, za X lat, zostanie poświęcona Polska.
1
@amanter nie rozumiem szydery, sytuacja jest poważna, trzeba być bardzo zaślepionym by mieć wywalone jajka.
1
Holandia przenosi w pośpiechu personel ambasady z Kijowa do Lwowa. Wygląda na to, że niebawem dojdzie do potężnego uderzenia m.in. z Blełogrodu. Pełno czołgów i wozów opancerzonych. Możemy być świadkiem inwazji jakiej nie widziała Europa od wojny, no może poza Czechosłowacją. Wszystko radykalne zmieniło się od piątku, gdy ogłoszono mobilizacje w Doniecku. W przypadku inwazji Rosji na Ukrainie, Polska stanie się krajem frontalnym, za X lat z całą stanowczością, Niemcy poświęca nas. Ostatnie przemówienie Prezydenta Ukrainy jest bardzo smutne, wytknął USA i UK nakaz nuklearnego rozbrojenia się, Ukraina nic z tego nie ma. Jak również wytknął cynikom z Niemiec podgrzewanie konfliktu.
1
@kubix05 piękne zdjęcie
0
@SantinoFortelos obawiam się, że zacznie się tej nocy
0
Coraz więcej informacji jakoby po ulicach Doniecka poruszał się już sprzęt Rosyjski, krok od wojny
0
@arasz1819 przykro mi
0
@arasz1819 Boli Cie wielki Mourinho
0
@MESSIah16 great b8 m8
0
@Emhyr zaczynałem od 1600, następnie 1700 u mnie sytuacja wyglądała albo w lewo albo w prawo, albo redukcja drastyczna albo zaświaty, miałem potężne zapalenie trzustki, 37% obtluszczenia trzewi, oczywiście wszystko pod okiem lekarza, i dietetyka obecnie od 2 lat utrzymuje wagę 92 kg przy 185 cm wzrostu, nie pije alkoholu, nie jem soli i solopodobnych produktów, nie jem smażonego, 5x dziennie konsumuje zgodnie z zaleceniami dietetyka, drastyczna utrata wagi = oczywiście słabość, ale o treningu nie było mowy, z uwagi na ryzyko rozwalenia stawów, znajdowałem siłę jedynie na basen
0
@Emhyr nie zgodze się, wyjaśnie na swoim przykładzie, pracuje na karetce po 12 bądź 24h, zależy jak ustalimy grafik, kilka lat temu redukowalem, ze 150 kg zjechałem do 84 w 1.5 roku, jadłem 1700 kcl, moja dieta była oparta głównie na potrawach gotowanych (kłopoty z trzustka z powodu otyłości), nadmienię, że nie pracuje w miasteczku 5k mieszkańców, gdzie mamy 3 wyjazdy na dobę. Uwierz, że była to dla mnie męka pańska, wracając... przerzuty przez system po dyżurze, stać przy garach i odliczać strawę co do grama, udało się nie życzę nikomu takiego stanu rzeczy.
0
@Cule1234 Mika top
0
Komentarz usunięty
2
@Hubsao dlatego tylko kretyn sięga po narkotyki, salekekcja naturalna.
0
@Hubsao tylko kretyn nie da sobie rady, świetny kraj z możliwościami, wystarczy być normalnym.
1
@kkbarca polecam obejrzeć materiał o szkoleniu Navy Seals Team 6 ( Devgru) potężne karki biły w dzwon, podczas gdy chude chłopaczki konczyly cały BUDS. Co Ci z postury Boga, skoro to dzięki głowie a nie mięśniom ze stali, wytrzymasz kilka h w lodowatej wodzie
0
Uuuuaaa, a taka szyderka była wczoraj xP
1
@Naturopata dla was wszystko jest fikcją, uczucia to gra aktorska, pandemia to masoński spisek, zmienia jest płaska itp xd
0
@barcelonaLM ale wysryw szurów, uwielbiaaam, ostatnio złapałem covid, trafił mi się zapewne gdzieś w szpitalu, tam też pracuję, gorączka, osłabienie itp. Wykorzystałem sytuację prosząc kolegę lekarza o receptę na ten cudowny lek i co? I gówno foliarze, nie ulżył mi, nie złagodził przebiegu choroby, już lepiej niż to gówno, brać neosine, dostępna bez recepty.
0
@barcelonaLM póki co, to najwięcej szczeka wielki papierowy tygrys o imieniu USA
0
@Lama20 zapraszam na pw
5
@ElTomas gówno zrobią, jeśli żona pijaka będzie współwłaścicielem:)
0
@Mati90fcb ahaha starty masz nieźle spalone styki, nawet 8 procenotowa nalewka ze 100% aronii nie obniży Ci ciśnienia, każdy alkohol powyżej 0.5 % podnosi ciśnienie, więc jak nie masz do dodania nic zgodnego z prawda i faktami, zamilcz, wez do ręki jakaś książkę, a potem dyskutuj, znachor buhah