tomcruise
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Gabriel
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pt9 co mówili według Gianiego? Xd
0
@PodkarpackiKibic co więcej, każda riposta temu chłopu i jeszcze jednemu kończy się banem xd jest lizanko kakaa na pw xd
0
@Kapitan hawk to więcej niż pewne xd
0
@zmiter912576 ciekawe czy wyjdzie z piwnicy
0
@arasz1819 hahahahh
1
@arasz1819 ahahahahah
0
@pt9 Messi agent Pereza, celowo zagrał slabo, podajac w większości do Neymara xd by mbappe nie został w PSG
1
@P33ck GOAT :p huhue
0
@Firestone był kiedyś świetny dokument właśnie o Modriciu i jego ciężkim pełnym pracy przy zwierzynie życiu na terenach górskich. Myślę, że to mogło mieć znaczący wpływ
0
@AmigoBlancos hamulec carleto, piękny wpierdol będzie
0
@zodiak_10 Messi ostatni raz strzelił na Bernaneu krótko po tym, jak założyłeś tu konto xd
0
@eXi jeżeli masz netflix na tv, cda też masz.
0
@eXi przecież jest na cda premium xd
0
@JoeBlack o tym właśnie mówię, swoją drogą pięknie rozegrały to Stany, jedynie podrzegajac medialnie do konfliktu, wykrwawiaja gospodarczą Rosję, mając paradoksalnie czyste łapki, natomiast jest dokładnie tak jak mówisz, panuje przekonanie, że Ukraina wygrywa znacznie w partyzantce, owszem jest tak natomiast z każdym dniem Rosjanie zajmują coraz więcej m2.
29
@Encore oczywiście, że Ukraina padnie, od samego początku nie było szans na skuteczna obronę i utrzymanie kraju, huraoptymizm bo cyganie ukradli czołg, nie zmieni postępu zajęcia ziem przez Ruskich, a każdy zajęty m2 nie zostanie oddany.
0
@Pablit z Częstochowy na dniach rusza grupa złożona z polskich emerytowanych specjalisów, ale jak nadmieniłem wyżej biorą jedynie obytych z bronią, mnóstwo Polaków pojechało z Holandii
0
@Seledynowy w pierwszej kolejności ludzie obyci z bronią, przynajmniej w Polsce, bądź po przeszkoleniu wojskowym
4
@arasz1819 oby w akcie desperacji, nie pociągnął na dno jak najwięcej istnień
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@Sau_Ron wojna światowa właśnie trwa. Plansza została rozłożona, pionki ruszyły.
1
@Sensible oczywiście, że Rosja w dzisiejszym świecie najwieksza rolę militarna odgrywa potencjał nuklearny, nie zacięcie i hart ducha, choć i tego Rosjanom odmówić nie można.
1
@ODWAGA i tutaj pełna zgoda
0
@ODWAGA ale pytasz dlaczego mamy się mieszać w cudze wojny, jaki interes mieliśmy broniąc pól naftowych?
0
@ODWAGA xd w życiu nie słyszałem większych bredni, rozumiem że potępiasz, każde wysłanie WP do Afganistanu, Libanu, Iraku i Syrii?? Uważasz, że jeśli dojdzie do wojny i Rosja zajmie Ukrainę, Niemcy w interesach nie poświęca nas za X lat?
0
@PatrychoO ale obecnie doświadczony Valverde zjada 17 latka, więc w czym problem xd?
0
@ODWAGA dlaczego by nie? To zniszczone do szpiku kości NATO nakazało Ukrainie nuklearne rozbrojenie się w 1994.
0
@fart podejście godne pochwały, jednakże gdyby to Rosja nas najechała, jedynie ucieczka zapewniłaby przeżycie, biorąc pod uwagę stan faktyczny WP.
0
@ranger3120 sprawa jest dużo bardziej poważna.