tomcruise
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Gabriel
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@blazeq gdzie zatem umieścić produkcję "Sarnie żniwo"?
0
@bartekvisca moja żona jest ogromną fanką tej gry, przerobiłem każdą możliwą część, i powiem Ci postaw na The Sims 3, dużo lepszy świat, i przede eszyztkim dużo lepszych dodatków za grosze, graficznie absolutnie to samo. The Sims 4 to pomyłka.
2
@BueN0 ooooo jest i pierwszy oświecony, kasjer z pod żabki, doktor ze wsi.
1
@RomanHoffer zaraz przyjdzie naczelny szur Barca1992 i zarzuci Ci kłamstwo, bądź usilnie wmówi Ci, że przeszedłeś zwykłą grypę.
0
@BombowiecKrawczyk przerażające jest to, że ludzie wciąż wątpią w naszą obecność na srebrnym globie.
1
@Medium doskonale znasz to określenie, jesteś jednym nich. A teraz odpływaj :*
0
@Medium i ja przejrzałem twe posty, jesteś zwykłym szurem, w dodatku głupio mądrym :p
1
@Medium słuchaj legionisto xD na oddziale widuje ludzi, z płucami jak galareta, więc tak, porównuję rozwalone przez covid pluca, do operowalnego, łagodnego guza, zwanego dalej nowotworem, ale rozumiem, że dla typa, który nie odebrał należycie edykacji, nowotwór = śmierć xD
0
@Medium nie maczegoś takiego typku jak mały naciek, każda zmiana płucna jest niebezpieczna, czy to covid, ropień, czy nowotwór. Nie ma tu znaczenia czy mamy do czynienia z zawodowym sportowcem, czy zwykłym Kowalskim.
0
@Piernik i to jest ciekawe, zważywszy że jest tylko rok młodszy od iniesty, którego nakrywa czapką. Andres kopie sobie w Chinach, a Modric nadal Top.
0
@Naturopata zatem słucham l, bo tak się składa, że dzięki studiom, i ja wiem o niej sporo, i ni chu nie widzę związku, z wirusem SARS, oraz z obowiązkiem szczepień (uważam za słuszny) jako medyk. Co więcej, uważam że powinno wam się odmawiać leczenia, w przypadku covidu i braku szczepienia :)
0
@Naturopata ja pi** do le xd uczony z żółtych pasków, powołujesz się na konstytucję w Polsce xd? W jakkm świecie żyjesz? Hahaha, Grasica? I co ty możesz o niej powiedzieć xd?, w Polsce już raz milicja doprowadzała na szczepienia i nikt nie umarł
0
@maroon tytuł książki?
0
@AllBundy no to wyklucza jedno drugie.
0
@gumaz jedno i drugie, z perspektywy nauki, ciezkiej choroby, wyrokowi śmierci, braku możliwości do eutanazji. Upatrywałbym w tym raczej wybawienie.
0
@kolomen2 widzę twarde, uliczne zasady xd
0
@kulek22 i bardzo dobrze, może wejdzie jakiś karp na zasiadce ????
0
@kolomen2 przecież chada to pahac, pop Doniu go zniszczył pop dissem xd
0
@DaPidejpi pezet, poszedł w pop jak Doniu.
0
@Barca1992 a gdzie się wybierzesz by dokończyć resztkę marnego żywota? Może Alaska? Xd
1
@Barca1992 akceptując życie w społeczeństwie, życie zgodnie z prawem, zachowanie przepisów na drogach stajesz się niewolnikiem systemu w którym żyjesz xd więc o czym ty gadasz? Xd
0
@Oskar00 legia była europejskim średniakiem? Dobreeeee
0
Piękna beka z Legii xd
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
0
@Kapitan hawk dostaniesz go, w swoim czasie :) zadbaj natomiast o krąg "lojalnych internetowych kumpli" :p
0
@Kapitan hawk latają latają, ty natomiast palisz jak 20 kg karpiszon na orzecha tygrysiego :p
0
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk dokładnie, jak mówisz, jechać z nim :P
0
@norbi77 nudne klepanie i podniecanie tym, zaprzeczenie piękne xd
0
@zaiks Kaszuby, < 3 piękne karpiowe akweny macie.