tomcruise
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2017
Gabriel
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Janas11224 a ktoś od R kojarzy grę, która w Polsce nie zrobiła szału, ale osobiście lubię do niej wracać "The Bully". Mimo twojej recenzji, kupię, z sentymentu
0
@l0Messini no co ty, to fejk, zwykła grypa, covid to ściema, mówię Ci kolego, kasjerka w żabce tak mówiła, a to medyczny autorytet, a poważnie zaraz znajdą się jednostki, które stwierdzą, że ten fp jest prowadzony przez masonerię gotowa zawładnąć światem.
0
@Rhaan dobrze prawisz, jednak nie zgadzam się ze stwierdzeniem "zastraszona" te młode chłopy forsujące zapory, mają potężny gniew i obłęd w oczach.
0
@QUNJ jak już to agent z kp Zawiercie^^
0
@Sheva77 całuję gorąco heheh :*
0
@Woland10 wysryw niczym Tomasixa na notatniku xd
0
@FC1899Barca wiesz co zaboli mnie bardziej, że trafimy na Krysztjanu w barażach, i wyrzuci nas z mistrzostw nakrywając czapą Roberto. Oby tak się nie stało, ale jakieś dziwne przeczucie jest.
3
@Abominacja złożenie papierów, posiadanie dokumentów kabooommm, włącz myślenie.
0
@Sheva77 samo dodawanie ""hehe" świadczy o spalonych stykach. :)
1
@Mistrzu888 dlatego po odebraniu pkt umiejętności, pojawiły się pierwsze oferty
0
@BoreekxD możliwe, pamiętam, że w innych fifach na innych pozycjach, nie miałem problemu
0
@Kacper1998 dlatego warto, historie Kuklińskiego badać z innych źródeł, niż film, niewątpliwie bohater, który powstrzymał 3 wojnę.
0
Panowie fifa 2022, ogólnie poruszę temat, na który na który nie mogłem znaleźć rozwiązania, ale w końcu udało się, nadmienię, że kupuje Fifę wyłącznie dla zabawy, nie gram przez internet jedynie kariera. Zaczynam tryb zawodnika, w tym roku postanowiłem sobie rozbudować karierę bramkarza, szybko udało mi się pojąć zasady i tym sposobem w wieku 17 lat 94 pkt umiejętności, wartość rynkowa 149 mln. Sezon rozpoczęty w Śląsku Wrocław. I teraz bach zaczyna się problem. Umieszczenie na liście transferowej nie przyniosło żadnej oferty, żadenj, tak więc przez 5 sezonów błądziłem w WKSie snując się po wypożyczeniach np w Valladolid xd. Myślę sobie, może młody i dlatego, idzie 5 sezon ponownie lista transferowa, i ponownie brak ofert, za mistrza Europy, świata, 3 krotnego zdobywcę lM xd wkurzyłem się i postanowiłem wygooglowac problem, od fify 2020 do dziś nie ma na to logicznego wyjaśnienia. Pomogło odebranie sobie pkt umiejętności na 83 pkt, posypały się oferty od Tuz typi Alkmar, Boca Juniors, udało mi się w ostanich godzinach okienka przenieść do PSV, liczę, że po sezonie zgłosi się choćby Arsenal xd pozdrawiam.
0
@Jacu327 kula, omen, waszka g
1
@GeneralXavi nocna msza 7 odc, Better Call Saul
0
@ranger3120 booo? Kupujesz gacie w chińczyku? A może Calvin? Xd gacie od Ronaldo są bardzo wygodne, wysokiej jakości, komfort pindola jest najważniejszych, marka nie ma nic do tego.
0
@PatrychoO dla Ciebie Lotr to Enya? Ubogo zatem brodzisz
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@PatrychoO to mało jeszcze słuchałeś, jak Lotr to Howard Shore, jak Enya to Adiemus
0
@DaPidejpi a pamięta ktoś wcg 2009? Meczy nie oglądało się online, bo łącza na to nie pozwalały. Z hltv.tv ściągało się demko po meczu, wrzucało w pliki, i odpalało przez konsole, to było piękne wcg wygrane przez Złotą piątkę, to były inne czasu gdy liczył się skill, a nie sprzęt
1
@jeyx77x mówisz o cod 4 czyli modern Warfare, tam zaczynało się szkoleniem.
0
@DonMatteo901 zgadza się, ale mimo wszystko brakuje mi pazura w klasykach
1
@koksik2700 legendarne, w roli głównej kutanoid, hybryda kurwinoxa i człowieka, niezniszczalny jak terminator 2.
0
@jeyx77x no w sumie wygrał wincyj prestiżowych turniejów. Więc można go tak stawiać.
1
@RonnieVEB marzy mi się mimo wszystko Chorwacja
0
@RonnieVEB bo Leo xd?
0
@Kapitan hawk drobniaki ;]
5
@Emhyr no jaszka, według podobnych Tobie typu, kapitan Hawk, każda akcja grajka Realu to kopaaaaa śmiechu xd, ale pech tego wysrywa jest taki, że na FB już ustali kto to taki
0
Zaciągnięte z dyskusji antyszczepionkowców, zaznaczam, że odbyła się tam bardzo poważna dyskusja. Xd: "Widzę, że dla większości z was nie ma ratunku. Nie ma żadnych wirusów i nigdy nie było. Chorujemy od bakterii, toksyn i metali z powietrza i specjalnie zatrutego jedzenia. Ci co chorują na niby Srovid wpychali sobie do nosa testy, które są śmiertelnie szkodliwe i niebezpieczne. Polska jest w posiadaniu przez korporację Altria Group. Politycy to pacynki i aktorzy, którzy nie mają wpływu na nic. Pieniądze to sztuczny twór a rządzi nimi w największej mierze rodzina Rothschild. Leki, chemia, żywność, oświata tym rządzą Rockefellerowie. Religie to kłamstwo do kontroli. Na szczycie piramidy stoi Watykan i masoneria. Najwyżsi są jednak kontrolerzy i nie są stąd. Zostawili władzę podległym ludziom. Nie ma w telefonach modułów 5G. Stację służą do kontroli... Częstotliwość, wibracja. Nasza cywilizacja ma około 200 lat. Kościoły i katedry to tak naprawdę przemianowane budynki wolnej energii. Ziemia jest płaska otoczona murem i pod kopułą. Został podpisany pakt między największymi państwami, aby to zatuszować. Nikt nigdy nie był na księżycu ponieważ nie da się tam wylądować. Jest to plazma i działa jak bateria ładuje i rozładowywuje się. Kubrick reżyserował lądowanie. Wszystkie agencje kosmiczne to kłamstwo. Ludzie to byty elektryczne. Ludzie mają duszę i sami sobie wybierają życie z dostępnych do wyboru. Wszystko co jest oficjalne, oraz jest w TV to programowanie, manipulacja i kłamstwa. Ludzie wykształceni w systemie czyli lekarze, nauczyciele, astrofizycy, naukowcy, itp. to tak naprawdę w 90% debile, którzy ślepo wierzą w te dogmaty co napisała im masoneria nie zadają pytań nie przeprowadzają badań. Każda nawet najdrobniejsza rzecz jaką się nauczyłeś lub myślisz, że wiesz to kłamstwo. Wiele prawd tego świata jest pokazywanych w filmach, muzyce, grach i anime. Często przez tych co są blisko wiedzy. Niestety system jest tak dobrze skonstruowany, że człowiek nie ma czasu na poznanie prawdziwego świata ani nawet go on nie interesuje. Pojechać, pracować, powrócić, pojeść, popić i por*chać i od nowa, potem urlop i tak w kółko. Jednym uchem złapać jakieś oficjalne wiadomości wyrobić sobie z nich opinie takie jakie macie sobie wyrobić i do przodu. Ci którzy poświęcili się temu systemowi za wszelką cenę będą go bronić nawet gdyby oficjalnie okazało się, że wszystko co wiedzą to kłamstwo. Ci ludzie nigdy nie pogodzą się z faktem, że zmarnowali tyle czasu ze swojego życia na darmo. Dlatego wszystko co odbiega od oficjalnych norm jest przez nich atakowane. Może okazać się, że wszystko to co napisałem jest bujdą, ale dlaczego mam zamykać umysł na możliwości oraz dowody skoro te oficjalne są dla mnie i nie tylko dla mnie niesatysfakcjonujące. Do tych co chcą ruszyć z miejsca to kanały YT Divergent , Magister Zwyczajny, Astro Ara i ogólnie sporo jest na Bitchute. Do debili to mam nadzieję, że się zaszczepiliście i pójdziecie na 3 i 4 dawkę. Żyjcie tak jakby to były wasze ostatnie dni, miesiące. lata. Bo prawdziwa zabawa dopiero przed nami." aż usiadłem, początkowo myślałem, że to marne prowo, jednak Ci ludzie tak myślą xP
0
@voetballer tak, wiem, absurd nad absurdy, gdy jechaliśmy na nocne zasiadki zawsze braliśmy dokumenty od znajomego, który produkuje kulki zanętowe, że jesteśmy jego testerami i jesteśmy w robocie, nigdy nas nie ukarali xd