1

@Szreko warto wspomnieć, że film jak choćby "Zielona Mila" przewyższa książkę pod wieloma względami

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@habzor co ty, przed chwilą chłop co dostał wylewu do mózgu xd stwierdził, że gran derbi, to nie el classico xd, także tu tylko xdxd xdxd i tak do skutku xd

3

@norbi77 ale po co te wysrywy? Trzeba siedzieć cicho i patrzecna siebie, brak Wygranej w GD od 2019... W tabeli daleko, nie rozumiem takich wbit, wszak to Fati był tu okrzyknięty nowym Messim, Depay zjadał Benzema, A Kun miał być wisienką na torcie dobrze naoliwionej maszyny.

0

@MarioVeB! Haha, dobreeeeeee, szczególnie, Dembele, Coutinho, Gryzoń, kiedy Real wydał tyle? Umówmy się, już nawet James dał Realowi więcej niż 3 typów za 500 mln

0

@michal26 ale szczerze powiem, brakuje tej iskry w rywalizacji, z czasów Guardioli i Mourinho, człowiek czekał na klasyk jak na gwiazdkę, teraz to mecze bwz historii, bez emocji

0

@krajana żyje 15 lat w NL, jestem na każdym meczu PSV ale gość z Polski z przed monitora wie lepiej, co tu się dzieje, fakt, dyskusja nie ma sensu.

0

@michal26 ta wojenka już w ogóle nie ma sensu, to są stare chłopy u schyłku kariery.

0

@BeziteX nauka zakłada też, że matematycznie niemożliwe jest, by tylko ziemia była kolebką życia, zatem wysryw o ufo nie na miejscu, raczej chodzi Ci o obce formy życia, bo jakby nie patrzeć, samolot szpiegowski w obcej przestrzeni powietrznej, to właśnie ufo.

1

@FC1899Barca to niemożliwe, bieguny nie są stałe, stałe zmieniają położenie

2

@michal26 przypominam że wyszydzany Krysztjanu ma jeszcze więcej tego wieku xd

0

@krajana żyjesz w nl? Czy tylko czytasz?

0

@krajana w Holandii zamieszki? Coś Ci się pomyliło xd

9

@ShinobiQWE granie z Messim to priorytet? Przecież Messi lada dzień odwiesi buty, a Mbappe ma przed sobą cała karierę, jeśli wybierze Real, ma przed sobą projekt na miarę Ronaldo.

0

Komentarz usunięty

0

@Barca1992 nigdzie nie napisałem, że są na liście szczepień obowiązkowych, ale owszem, uważam, że być powinni, na wściekliznę również nie ma skutecznej szczepionki, bądź lekarstwa, jednak ludzie dotknięci tą chorobą przyjmują mnóstwo preparatów i terapii eksperymentalnych, nim odejdą w konwulsjach. Stąd jestem pewny że gdybyś tylko przeszedł COV jak ludzie których widziałem, byłbyś już w kolejce do 3 dawki. :)

1

@Barca1992 jako ratownik medyczny powiadam Ci jesteś ignorantem. Nie rozumiesz pojęcia "zdrowie jednostki gwarantem zdrowia ogółu" oczywiście, że powinni wam odebrać przywileje. I nie, nie dzieje się to tylko we Włoszech, jeżdżę do Holandii do brata na ryby, nie ma opcji byś wszedł do restauracji bez szczepienia, w każdej, nawet w gówno żarciu typu MC, KFC są sprawdzane paszporty covidowe, nie będę Cię przekonywał, że widziałem na własne oczy chłopów po 30 lat jak konie, bez chorób współistniejących z płucami jak galaretka, bo i tak wmówisz sobie, że pewnie PIS płaci mi za szerzenie herezji. Nie ma przyzwolenia, by ludzie nie mający z medycyną nic wspólnego decydowali o dobrze ogółu. Sięgnij po jakikolwiek podręcznik medyczny, odnajdź sobie informacje na temat polio, czy gruźlicy, w Polsce policja doprowadzała przymusowo na szczepienia, preparat na cukrzycę (insulina) również podawany był jako eksperymentalny bez fazy testowej. To dzięki szczepieniom świat przestały pustoszyć choroby jak czarna ospa.

18

@arasz1819 hahahahaha, ależ ty masz bałagan na strychu xd

1

@PodkarpackiKibic dokładnie, zwykła locha, jakich wiele na insta. Gdzie tam jej do Madison Ivy

4

@Sulej biorę w ciemno, do dziś na starym pc, z przyjemnością odpalam GTA2

0

@Yoshi94 czy ja wiem, Real z rekordem ligi grał piłkę piękna dla oka, opartą na szybkości, kombinacji i kontrze, z całym szacunkiem wolę taką piłkę, niż wymianę 2000 podań, dla mnie to nuda, zresztą piłka oddala Mourinho co jego, tiki taka poszła w niepamięć, kluby nauczyły się grać przeciw niej, trenerzy stawiają na fizyczną, ciężka grę. Przykładem jest Guardiola, który według mojej opinii utknął trochę we własnej bańce. Od opuszczenia Barcelony w Europie bez sukcesow.

2

@swider2222 z drugiej strony wyprowadził Real w miejsce, w którym tylko on mógł rywalizować z Barcelona w owym czasie, innego takiego na świecie klubu wówczas nie było.

0

@Oskar00 cheat meal w życiu nie polega na jedzeniu czegoś nie zdrowego, typu mc, pizza, cheat meal polega na tym, że np sam robisz sobie burgera na redukcji, zachowując przy tym bilans kcl, zwiększa się jedynie ilość tłuszczy i białka

1

@NaFazieHitman właśnie Oskar stwierdził że ma robić cheat meal 3x w tygodniu xd

0

@NaFazieHitman od tego masz dietę stabilizującą, by uniknąć jojo, a nie cheat meal, co za pojęcie błędne... Cheat meal nie jest dla psychicznego komfortu, tylko po to, by ruszyć organizm gdy waga staje... A dzieje się tak zawsze na redukcji, można to porównać do skoki rozgrzanego ciała, do lodowatej wody i szoku organizmu.

0

@Oskar00 co za bzdury, cheat mel tp największa bzdura tego świata, jeszcze tak często, mówi Ci to koleś który w 10 msc zjechał ze 148 do 84

0

@Kengo produkcja kondomów jest zautomatyzowana, to znaczy, że roboty kontrolują to by nie rodzili się ludzie.

0

@negreanu pięknym przykładem wydaje się Holandia, 57 euro rocznie, łowienie praktycznie na każdej państwowej wodzie

0

Pytanie do wędkarzy, co myśliciel o pomyśle Pani Spurek, odnośnie zakazu wędkarstwa? XD, pytanie drugie, wspieracie złodziejskie PZW, czy stawiacie na komercje, typu Nekiekka, Uroczysko, Gajdowe.

1

@MesQueUnClub96 dziwne rzeczy, u mnie wszystko śmiga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?