1

@Mr8lack dokładnie, potwierdzam, chodzą głosy, że w przyszłym tygodniu ponownie godzina policyjna. No cóż, osobiście jako "karpiorz" skutecznie, zgodnie z prawem, udaje mi się obchodzić te ograniczenia.

0

@Persyfl sprytnie manipulujesz slowem xD

1

@Persyfl cooooo xd jak spowoduje wypadek po pijaju, zabiorą mi samochód? Pokaz ustawę xd

0

@paweldunajecfcb czyli dalej policja zła?? Tam działają przede wszystkim Strażnicy GRANICZNI, Policją i Wojsko. O ile OT można wojskiem nazwać.

0

@Kondziubarca #stonogazamurem

0

@Mr8lack dokładnie, trochę było tutaj głośno przez godzinę polocyjna, póki co jej nie ma, a ludzie nie popadają w histerie i spiskowe teorie, choć obostrzenia większe niż w Polsce.

0

@FC1899Barca do tego LR wyleci s kosmos z powodu bólu dupy, jeśli to Krysztjanu nas km wyrzuci, już widzę jak Arasz, czy Hawk maja od płaczu zwiechy systemu :D

18

@Persyfl ty natomiast próbujesz używać pięknych słów typu kontratyp, coś tam popatrzyłeś w KK, i myślisz, że wiesz o czym mówisz, ale niestety głosisz zwykła herezję.

0

@FafitFCB Fati lepszy ^^

0

@Mr8lack co z Holandia? Ludzie nie protestują, stosują się do zaleceń. A co?

11

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

@POLAK12345 fati całym sercem xd

0

Wymiana zdań między Białorusinem
a Polakiem https://m.sadistic.pl/komitet-powitalny-vt549619.htm

0

@Sulimo ooooo, przeczytałem "Silimorion" , "Niedokończone opowieści" , generalnie uwielbiam, zdecydowałem się, ponieważ Ciekawiła mnie historia Berena i Luthien. Gundabad też, jest ciekawy

2

@LionelM95 Wrocław 32m2 480 tysięcy stan deweloperski xP

2

@Comentateiro widzisz to co dzieje się na granicy, a nie sięgasz dalej, ja nie chce wysyłać Ci obrazków z granicy, ale materiały z Francji, Niemiec, czy Szwecji, a nawet z Iraku czy syrii :) gdzie pędząca przez miasto ciężarówka, z powieszonymi ludźmi, to uciecha dla tłumu

1

@Comentateiro prymitywne, zachowania koczownikow, chętnie podeślę na pw, nie zobaczysz takich materiałów w oko. Press

1

@Rust_Cohle pytasz retorycznie? Od dawna jest tu grupka pseudo intelektualistów, obrażających i prowokujących innych, lecz bez skutku, a spróbuj się nie zgodzić z takim ludzkim ogryzkiem, to w moment polecisz xd

0

@dasouzar11 uważaj, bo zaraz Arasz Ci, napisze, że jesteś intelektualnym dnem, po czym spłacze u moda na pw, i polecisz.

1

@Kgorecki2500 wojna zawsze jest na rękę, to najlepszy interes.

1

@eydeem film arcydzieło.

1

@PatrykBarca napisał dramat, thriller, dla mnie dobry film to nie tylko szybka akcja i strzały, poleciłbym mu "Bogow Ulicy", gdyby sprecyzował, że zależy mu na takim kinie.

1

@Kredon nowy film z Gyllenhalem (nie wiem czy dobrze napisałem) "Winni" oparty na prawdziwych wydarzeniach.

0

@Sulimo o Vedze wiele można mówić, ale dozgonny szacunek za serial Pitbull, z Dorocińskim. Nie ma w Polsce seriali, który lepiej oddałby pracę Kryminalnych.

1

@Kredon zależy w co celujesz, film? Serial? Akcja? Komedia? Może przygodowy?

0

@maroon a jeśli nie szczepisz świadomie, na Odrę, Ospe itp, to uważam, że leczyć też powinieneś na własną rękę ; *

0

@maroon wiesz dlaczego koncern liczy, że na Tobie zarobi? W przypadku szczepień płatnych, np dla dzieci wytłumaczę jak dziecku, najprościej jak się da, koncern wierzy, że Cię oskubie i to fakt, wierzy tak ponieważ uważa, że jako kochający rodzic wydasz każdy grosz, by chronić swoje dzieciątko.

0

@l0Messini strach to jest być dzisiaj RM. I nie chodzi o real, tylko Ratownika, przesrany zawód, za gówniane pieniądze, ostatnio znajomego z karetki, nie obsłużyli w piekarni, boooo wierzy w istnienie wirusa. Podziękuję za takie społeczeństwo.

0

@Sheva77 już nie odpisuj hehehe

0

@kuz a ja tam wydam, ze względu na dziesiątki godzin dobrej zabawy, za które i tak jako dzieciak człowiek nie płacił, tylko targał, albo pożyczał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?