0

@Vebrol bardzo się mylisz kolego, nie jestem sympatykiem, żadnej drużyny z polskiej Ligii... Pytam ponieważ ta sytuacja jest rzadko spotykana, nie interesują mnie pyry z Poznania :)

4

Panowie pierwszy w mojej karierze grudniowy karpiszon, drobny pellet, pokruszone kulki squid, zalane bio sosem muszla glm, branie delikatne, walka piękna. Waga wskazała wagę 13.8 kg :) https://zapodaj.net/703e102d0af0f.jpg.html

0

Według was jaki trener bądź decyzja i działanie zarządu, może poprawić sytuację Legii Warszawa?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DaPidejpi zerżnięte w dodatku z najwybitniejszego czarodzieja Gandalfa. :p

0

@Gosciuu Lukita

0

@Encore legendarny film, T2 to kompletne dzieło kina akcji.

1

@BulaKG dokładnie, wybielanie z medycznego punktu widzenia to nic dobrego, kość ludzka nie nosi białej barwy. Wiele osób mimo mycia zębów ma problemy z kolorem, bez nałogów oczywiście, ale to nic złego, wszak to naturalny kolor kości :)

4

@BulaKG rozregulowany zegar biologiczny może być przyczyną wielu chorób, jeśli nie jesteś w stanie sam poprawić sytuacji powinieneś udać się do lekarza, nim wpadniesz w kliniczną bezsenność.

0

@socha i że LL jest dużo bardziej prestiżowa niż LM XD

0

@QUNJ ja z notatnika? Dziecko jestem tu dużej od Ciebie, w porównaniu do Ciebie jednak, potrafię docenić klasę Modricia, oraz rywala.

1

@Ying w 2019 Barca gromiła w klasykach xd?

0

@mientusek1407 ale ty masz kolo fazę xd lecisz jak na Fifie, widziałes jakiś mecz PSG? Przecież ten top męczy się ze środkiem tabeli, kto z pomocy PSG może się równać z Modriciem?? Idąc twoim tokiem myślenia, Barcelona nie podjedzie do czołówki przez 15 lat xd o skoro Real jest dwie półki niżej , to Barcelona co najmniej cała szuflada xd

2

@mientusek1407 psg ma lepszą pomoc i bramkę? Xd Real ma najlepszą pomoc w Europie xd jakie medykamenty bierzesz?

0

@Walker DNA BARCY działa normalnie, problem w tym, że piłka się zmienila, i to śmieszne dna zwyczajnie nie działa.

1

Hahahahahahaah cudownie będzie widzieć płacz elyty Brytyjczyka hah xD Verstappen piknie

0

@michal26 nie ma czegoś takiego jak przyczyna zgonu nieznana, co za ferment siejesz folijko?

0

@MarioVeB! Ooo wybacz, zwracam honor.

0

@MarioVeB! Sir? Nie błaznij się. Tak wiem, że to celowe.

1

@FanRealM Depay ZP zjadał przecież tutaj Benzeme i Suareza razem wziętych xd

1

Radomiak 2 Lech 0

0

@Czajka90 kierowniku nie ukradłem, księciuniu, dej pindzisiąt groszy

0

@LS zgadzam się, ale Perez umie w biznesy, wynagrodzenia Realu są na dość niskim poziomie, chyba najlepiej zarabia Bale 12 mln, i kolejny jest Alaba, potem zdaje się przepaść, taki Vinicius przez 4 lata zarabia 3 mln za sezon, Modric chyba 8(mogę się mylić), a zapomniałem o Hazardzie chyba 11

0

@LS dlaczegóż to?

0

@DaPidejpi nigdy nie napisałem nic na Messigo, ale od wpierdolu w Lm kilka lat temu, gość zanotował potężny zjazd, nie rozumiem fascynacji jak twoja i uporczywe pisanie GOAT xd. Dla mnie absurdem jest nazywanie tak człowieka, który mentalnie jest poniżej Glika. Magii mu nie odmawiam. ZP mam w dupie od 2010, chyba wszyscy się zgodzimy, że co najmniej 3 gości, zasłużył na nią bardziej niż Messi. Co do F1 nie wypowiem się, nie oglądam.

4

@dawid16dkk źródło? Ciocia Jadzia na FB xd?

0

@MysticCat to jak najbardziej zgadzam się z Tobą. Takich młodych smyków, z miejsca pod sąd.

0

@MysticCat ja mówię o sobie, i o swojej rodzinie, nigdy przy stole nie usłyszałem, by ktoś nie leczył, bo boi się wirusa. Jeśli jest tak u Ciebie w rodzinie to słabo. :/ to nie atak, chętnie też wysłucham opinii, na temat mojej wypowiedzi.

0

@MysticCat nie ma gorszej grupy społecznej niż lekarze. Wielmożni panowie i panie, leczący na państwowym sprzęcie prywatnie, dyżury ciężkie? Gdzie tak jest? Wiesz jak wygląda to u mnie na oddziale? Lekarz rozpoczynający dyżur, rozsiada się wygodnie w kanciapie, z telewizorkiem, na kanapie za 8000 zł (poważnie, to nie żart, ostatnio była debata czy kupić kanapę za 6k, czy za 8k) ale wracając, rozsiada się wygodnie na kanapie, odpala tv, i tyle widzisz go przez 24h. Z bożą łaską wyjdzie, gdy jest zatrzymanie akcji serca, stwierdzić zgon pacjenta. Cały problem braków kadrowych nie dotyczy lekarzy, dotyczy gównianych pieniędzy jakie otrzymują pielęgniarki i ratownicy medyczni, którzy nie raz ciągną 300 h w miesiącu by godnie żyć. Potem dziwota, że młoda pielęgniarka wyjeżdża do Niemiec do opieki, dostaje 2500 e, gdzie w Polsce zaproponują jej na początek 1800 zł.

0

@MysticCat wywód niczym wypowiedzi legendy Tomasixa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?