0

@POLAK12345 co wy tam wiecie o prawdziwym csie, steam 2k3 6k h w 1.6, 4 k h w go, w znajomych taz, kuben, destru... Btw na sprzedaż

1

@Criss18Barca bzdura, wziąłem mnóstwo rzeczy na raty na umowie o dzieło, czy umowie zlecenie, liczą się jedynie dochody, oraz okres powyżej 3 miesięcy posiadania jakiejkolwiek umowy

0

@Sysia11 właśnie to Cię odróżnia od zwierząt, jesteś wolny, masz prawo robić co chcesz, uszanuj to.

0

@norbi77 idąc tym tokiem myślenia, mecz Realu powinien zostać unieważniony, spójrzmy na statystyki, zmiażdżyli Scherif, historia pamięta zwycięzców.

2

@IronSanHybrid sprawa poszła z artykułu o uszkodzeniu mienia ruchomego, o ile pamięć mnie nie myli, bardzo szybko wszystko poszło, na szczęście.

3

@IronSanHybrid wysyłałem paczkę, z łódka zanętową na serwis, oczywiście ubezpieczyłem, zaznaczyłem, że paczka po dojechaniu ma być sprawdzona. Na miejscu okazało się, że kurier nie wyraził zgody, bo pandemia i on nie ma obowiązku, mimo wszystko konstruktor zastawił samochód i otworzył paczkę, łódka za 5000 zł potrzaskana, jakby ją ktoś młotkiem tłuk. Nie było mowy o protokół szkody, bo pandemia. Firma T** sprawa wylądowała na wokandzie i cyk, kurier out, kasa w 2 tygodnie na koncie, plus dodatkowa rekompensata, nie ma się co szczypać.

5

Pochwale się, szybka nocka i meldunek takiego malucha, kulka tonąca Arctic krill :) https://zapodaj.net/432fec7b16575.jpg.html

0

Komentarz usunięty

0

@Gaz już widzę, jak sadza na ławce Żerarda, i Sergio xd

1

@Barca1992 liczysz, uważasz, że Barcelona jest w stanie, nawiązać jakąkolwiek walkę z Bayernem xd?

0

@tomek8756 "nocna msza" ❤️

0

@oZinho Real remisował z Legia, i bronił LM xd z grupy raczej wyjdzie :]

0

@Kielakowy kryminałem będzie danie ZP Messiemu, przy formie Lewego.

0

@kamilop wolisz wtopić z Szerifem ale wyjść z grupy, czy odpaść z Benficą i Dynamem? :D

0

@FCBKasza piękne jest to, że ktoś dość znany na LR jak Batys, łyka prowo jak pelikan xd

0

@AmigoBlancos po wczorajszej szyderce z Realu, zastanawiam się, co będzie bardziej upokarzające, porażka z Sherifem i awans mimo to, czy nie wyjście z grupy z Benficą i Dynamem xd

0

@DonMajkeL dzięki, wszystko to wezmę pod uwagę, odrzucam opony, zmieniane 3 miesiące temu w serwisie, choć oczywiście nikt nie jest nieomylny, przychylam się do dwóch ostatnich wersji. Myślę, że to będzie coś z tego typu, na pewno Cię poinformuję, jeśli problem zostanie rozwiązany!

1

@Rust_Cohle trudno powiedzieć, bardziej dramat obyczajowy, jednak figuruje jako horror, klimat który uwielbiam, odludzie, mała społeczność, w każdym razie zachęcam

0

@Rewolucja123 wczoraj oglądałem 7 odcinkowy serial "nocna msza" ot szukałem czegoś z żoną, właśnie po Lucyferze. Szczerze mówiąc, nie pamiętam by którykolwiek Horror wycisnął ze mnie łzy na zakończeniu, polecam gorąco.

5

@Dari0G jako ratownik medyczny, chciałem przytoczyć przykład przymusowych szczepień na polio i gruźlicę, które w Polsce miały miejsce, i chwała Panu, drugi istotny przykład, to podawanie leku o pięknej nazwie insulina. Lekarze chodzi od łóżka do łóżka, podając konającym dzieciom bardzo "eksperymentalny" preparat, podobnie było z penicyliną, o zgrozo nikt wtedy nie krzyczał: "pleśń podajo"

0

@DonMajkeL sprzęgło bez zarzutu, ale drgania również odczuwalne na pedale sprzęgła.

0

@avexavi la boat barracuda czy prolam?

2

Posiada ktoś łódkę zanętową?

1

@masq chodzi mu o to

1

@Fenelon zapewne mówisz o Ezio Family, Zimmer wykonał świetna robotę w serii Modern Warfare, kawałek White House and Run zawsze przyprawia mnie o ciarki, ścieżka dźwiękowa z AC Black Flag też cudowna, piękny morski piracki klimat, i też przyśpiewki pijanej załogi.

0

@tomcruise eddit, wibracje znikają przy prędkości powyżej 100, na 5 biegu

0

Witam, Panowie, Panie, śledzę forum od dawna, zauważyłem że jest tu sporo osób posiadający wiedzę w różnych dziedzinach, mam następujący problem. Samochód Nissan Qashqai 2013 r. 110000 km przebiegu, silnik benzyna 1.6. Od pewnego czasu obserwuję dziwne objawy, otóż podczas rozpędzania pojazdu do około 90 km/h na pedale gazu, oraz sprzęgła odczuwam potężne wibracje, mógłbym rzec, że jest to swoisty masaż stóp co wybitnie działa mi ma nerwy, dodam, że wymieniłem z tego powodu katalizator oraz sprawdzone zostały poduchy silnika, nie przyniosło to żadnej poprawy, internet oprócz tego, że objaw ten występuje często w innych pojazdach, nie daje jednoznacznej odpowiedzi, zanim odwiedzę serwis, chciałbym zapytać, czy ktoś miał może podobne problemy?

0

nie rozumiem do czego pijesz w tym momencie, ja jedynie stwierdzam, że mimo tego iż wiele lat kibicuje Barcelonie, umiem stwierdzić, że przechodziliśmy też dzięki pomyłkom sędziowskim, właśnie jak w meczu z Chelsea, czy Arsenalem, czy właśnie z PSG, nie jestem zaślepiony, i daleki jestem od tego by wypominać ile razy dzięki sędziom wygrał Real, Bayern, Manu czy Chelsea, bowiem w każdym meczu, kjażdej lidze, czy każdym sezonie zdarzają się takie sporne sytuacje, wole gdy wygrywamy 5:0 jak to miało miejsce i nikt nie ma prawa pisać, że to dzięki sędziom, wówczas nikt z Realu tu nie komentował, że pomógł nam arbiter, po prostu nie mieli argumentu na taki sązny wpierdyl...

0

a jakie to ma znacznie z przed ilu ? Pepe raz w życiu kilka lat temu skopał typa a Pialiśmy wszyscy na niego do ostatniego dnia w realu, że czubek.... zresztą proszę podrzuć link z tym obrażaniem piłkarzy i arbitrów

0

16 000 dziennie ? :D wydaje mi się że zarabia dużoooooooooooo wiecej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?